Pieniądze

 

Pieniądze (2018-05-06 13:40)

Potrzebuje pomocy w  ok. tydzień lub więcej straciłem 80.. Co aktywować a co nie, aby korzystanie z internetu i dzwonienie jak najmniej kosztowało?

 

Pieniądze (2018-05-06 14:18)

to jest odpowiedź na post:

Potrzebuje pomocy w  ok. tydzień lub więcej straciłem 80.. Co aktywować a co nie, aby korzystanie z internetu i dzwonienie jak najmniej kosztowało?




Hej @wojtek1, 


polecam Ci usługę wszystko za nie więcej niż 29 zł. O szczegółach usługi możesz poczytać TUTAJ. 

 

Pieniądze (2018-05-06 14:37)

to jest odpowiedź na post:




Hej @wojtek1, 


polecam Ci usługę wszystko za nie więcej niż 29 zł. O szczegółach usługi możesz poczytać TUTAJ. 

  


Dziękuje, ale mam bardzo duży problem.. Od godziny wyłączanie usługi trwa u mnie godzine i nie mogę aktywować tej co mi teraz Pan polecił 

 

Pieniądze (2018-05-06 14:42)

to jest odpowiedź na post:

  


Dziękuje, ale mam bardzo duży problem.. Od godziny wyłączanie usługi trwa u mnie godzine i nie mogę aktywować tej co mi teraz Pan polecił 




Troszeczkę cierpliwości. Wyłączenie Usług może potrwać maksymalnie do 24 godzin od momentu zlecenia dezaktywacji. O wyłączeniu zostaniesz poinformowany SMSem. 

 

Pieniądze (2018-05-08 16:52)

Mam aktywowaną tą usługę wszystko za nie więcej niż 29 zł i dziś korzystałem z internetu WiFi w domu rano około godzinę i jak wracałem z pracy zauważyłem ze mam na koncie 6 zł mniej.. Skąd tyle aż pobiera? Mój syn potrafi siedzieć cały dzień na WiFi lub na danych mobilnych a mu tyle nie pobiera. (nic nie pobieram, tylko grałem w gry używając do tego internetu) 


 

Pieniądze (2018-05-08 18:12)

Zaloguj się na swoim koncie i sprawdź billing - może gra ma jakieś płatne usługi.

Co do dodatkowo płatnych usług (jak juz przejdzies zdo "nie więcej niż 29zł"  - włącz blokady serwisów premium, połączeń na 0800.. oraz SMS i MMS typu MO i MMT

 

Pieniądze (2018-05-08 23:08)

Czy włączony "lejek" pobiera pieniądze? (z tymi blokadami już zrobione a billing nie wiem gdzie sprawdzić)

~wojtek1

 

Pieniądze (2018-05-08 23:14)

Lejek nie pobiera, to właśnie jest zabezpieczenie przed pobieraniem środków, internet zwalnia, bo pakiet został wykorzystany i nie pobiera środków.  Na co zostały pobrane środki sprawdzisz na liście połączeń.

 

Pieniądze (2018-05-08 23:25)

Dziękuje za pomoc.. Dopiero teraz znalazłem jak się sprawdza billing i znalazłem jak straciłem kilka razy ok. 23zł na "SMS/MMS Specjalne" operator: inny,, Nawet nie wiem kiedy ja tego używałem i jak... No ale coz moj blad :(

 

Pieniądze (2018-05-09 09:27)

Przykro mi, podejrzewam, że mogło mieć to związek z pobieraniem gier, o których wspominałeś. Zabezpieczeniem przed tego rodzaju usługami są blokady na usługi premium, dobrze że je założyłeś. Numer syna też możesz zabezpieczyć zakładając blokady tak na wszelki wypadek.

odpowiedź

Pieniądze | pilotka (08.05.2018, 23:14)

Lejek nie pobiera, to właśnie jest zabezpieczenie przed pobieraniem środków, internet zwalnia, bo pakiet został wykorzystany i nie pobiera środków.  Na co zostały pobrane środki sprawdzisz na liście połączeń.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników