profil na forum

nick
jacp11
zaawansowany

moje ostatnie

nju i 5G

(2024-02-02 06:59 w wątku nju i 5G)

to jest odpowiedź na post:

Proszę o poradę eksperta z Nju. 

Nikt z Nju (ani ekspert, ani nawet z BOK)  nie zagląda na forum uzytkowników, więc raczej Ci się nie uda.
Na stronie  https://www.njumobile.pl/5g-w-nju  jest info: " nie możemy zagwarantować takiej kompatybilności dla urządzeń kupionych poza siecią Orange, nawet jeśli według deklaracji sprzedawcy lub producenta obsługują one technologię 5G."

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Email Nju

(2024-01-23 09:12 w wątku Email Nju)

Złóż reklamację w BOK - ale nier licz na cud.
Nieznajomośc przepisów (na umowie jest Twój podpis, więc teoretycznie przeczytałeś zasady) nie zwalnia od ich przestrzegania.

ta odpowiedź była przydatna
dla 3 osób

Oszustwo! Jak odzyskać pieniądze =doladowanie???

(2023-12-29 07:00 w wątku Oszustwo! Jak odzyskać pieniądze =doladowanie???)

<span times="" new="" roman",serif;="" mso-fareast-font-family:"times="" roman";mso-ansi-language:pl;mso-fareast-language:="" pl;mso-bidi-language:ar-sa"="">Na początek wyłącz w telefonie automatyczne aktualizacje aplikacji i zabroń dostępu dio internetu tym apkom, które nie musza go mieć (np aparat fotograficzny,)  Na koniec okresu (ew. jak się da to teraz) przejrzyj billingi.
No i koniecznie zgłąszaj reklamację w BOK.
Dopiero mając pewnośc, że to nie z winy apek w Twoim telefonie idź do UOKiK

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób

eSIM?

(2023-11-02 07:07 w wątku eSIM?)

Świetne hasło - "Orange jest dla wymagających, Nju dla zadowolonych"

ta odpowiedź była przydatna
dla 5 osób

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze

(2023-10-05 07:05 w wątku Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze)

to jest odpowiedź na post:

W stanie konta widzę, że GB z pakietu schodzą mi normalnie, a GB z okazji dnia klienta pozostają nieruszone


Wczoraj uruchomiłem usługę, a teraz widzę, że mam poniżej 20GB. Dane o zużyciu mogą pojawiać się na koncie z opóźnieniem, sprawdź jeszcze raz, powinno być zaktualizowane.

ta odpowiedź była przydatna
dla 3 osób