profil na forum

nick
jacp11
nowicjusz

moje ostatnie

Polityka Uczciwego Korzystania

(2019-04-22 15:39 w wątku Polityka Uczciwego Korzystania)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Mam pytanie, czy polityka uczciwego korzystania w różnych sieciach powinna być taka sama, czy to zależy od sieci ?. Bo jedni okres obserwacji mają 2 tygodnie a inni 4 miesiące. O co tu chodzi ??  Może ktoś mądry mi na to odpowiedzieć ?

Zgodnie z przepisami RLaH/FUP każda sieć może ustalać dowolne okresy, ale nie krótsze niż 4 miesiące.
Dwa tygodnie to okres na wyjasnienie, czy warunki zostały naruszone i siec może nałozyc dodatkowe opłaty

https://ec.europa.eu/newsroom/document.cfm?doc_id=45410
</div>

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie.

(2019-04-12 13:07 w wątku SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie.)

1. Sprawdź, czy numer centrum się zapisał prawidłowo
2. Sprawdź (na swoim koncie Nju) czy nie masz blokady na SMS
3. A co z SMS przychodzącymi?

dla 1 osób

brak faktury za uslugi przez email

(2019-04-10 14:23 w wątku brak faktury za uslugi przez email)

I jak my - inni uzytkownicy Nju - mamy Ci pomóc? Z takimi problemami zgłaszaj się do Biura Obsługi Klienta, a nie na forum użytkowników.
Sprawdź, czy faktura nie trafiła przypadkiem do folderu SPAM i czy Twoja poczta działa poprawnie. No i zweryfikuj swój adres na Twoim koncie, może cos zmieniałeś.

Rachunek możesz również wydrukować po zalogowaniu na twoje konto

dla 1 osób

Przeniesienie z abo na kartę...

(2019-04-09 06:56 w wątku Przeniesienie z abo na kartę...)

Pytaj o to w Biurze Obsługi klienta - na forum żadem uzytkownik Nju nie ma dostepu do Twoich umów i konta.
Napisz, w jakiej taryfie jesteś., może coś się nam rozjasni
Nawiasem mówiąc, nie znalazłem w regulaminie usługi na abonament wymogu wykonywania połączeń - liczą sie regularne wpłaty.

dla 1 osób

voLTE w Nju

(2019-04-05 07:23 w wątku voLTE w Nju)

Do moderatorów (zakładając hipotetycznie, że istnieją) - do scalenia z wątkiem https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,200700001,title,volte-w-ofercie-nju-z-rachunkiem,watek

dla 1 osób