profil na forum

nick
pilotka
nowicjusz

moje ostatnie

Zasięg njumobile

(2019-02-16 10:54 w wątku Zasięg njumobile )

Cześć. Jeżeli zamówienie jest na etapie weryfikacji możesz zlecić anulowanie przez kontakt z infolinią sklepu intrernetowego 690 300 400. Jeżeli na późniejszym etapie, pozostaje nie odbierać przesyłki. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

zmiana nazwy operatora z nju na Orange.

(2019-02-16 08:51 w wątku zmiana nazwy operatora z nju na Orange.)

Hej :) Niestety, nie da się tego zmienić, nawet kierując zgłoszenie do działu technicznego, bo nazwa sieci jest prawidłowa. Czasem się zdarza, że przez błąd systemowy po migracji Orange-nju pozostaje na wyświetlaczu nazwa Orange, ale nikt tego specjalnie na życzenie klienta nie ustawi, bo nawet nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Mieszanie numerów na karte i abonament.

(2019-02-14 23:33 w wątku Mieszanie numerów na karte i abonament.)

<div align="left"><span >Hej :) Roszada jest oczywiście możliwa, ale wiąże się z pewnymi konsekwencjami. Jeżeli chcesz przenieść na kartę podstawowy, to proponuję od razu przenieść na kartę również dodatkowy. Po pierwsze, nie można będzie dopiąć nowego podstawowego (tego zmigrowanego z karty)do dodatkowego, tylko w drugą stronę jest to możliwe. Po drugie, to na głównym jest usługa, która obniża koszty połączeń i stażowa, w przypadku, gdy na koncie pozostanie sam dodatkowy opłaty za wszystkie połączenia będą naliczane zgodnie z cennikiem, co może wiązać się z bardzo wysokim rachunkiem. Po migracji na kartę, staż zgodnie z regulaminem przepada, bardziej opłacałoby się odpiąć dodatkowy, ale jak jest mus to nic nie poradzisz. Pozdrawiam.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Zmiana adresu e-mail na który przychodzą faktury

(2019-02-12 13:10 w wątku Zmiana adresu e-mail na który przychodzą faktury)

Do moderacji -proszę o usunięcie (zdublowało post).

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Zmiana adresu e-mail na który przychodzą faktury

(2019-02-12 13:09 w wątku Zmiana adresu e-mail na który przychodzą faktury)

Hej :) Niestety, przez konto nju mobile nie zmienisz adresu e-mail do wysyłki e-faktury, a jedynie adres mailowy do korespondencji. Maila do wysyłki faktur  możesz zmienić tylko kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta albo przez formularz kontaktowy albo dzwoniąc pod numer *610 (690 610 610). Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób