profil na forum

nick
pilotka
nowicjusz

moje ostatnie

Spotify dla Orange

(2018-03-13 15:44 w wątku Spotify dla Orange)

Cześć. W nju mobile nie ma takiej promocji. Pozdrawiam.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Utrata środków początkowych

(2018-03-13 15:38 w wątku Utrata środków początkowych)

Cześć. Masz włączone dane komórkowe w aparacie telefonicznym i środki zostały pobrane na internet. Przy włączonej transmisji danych telefon sam może łączyć się z internetem, pobierając aktualizacje. Pozdrawiam.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Numer się nie przeniósł - nie wiem co zrobić!

(2018-03-12 19:00 w wątku Numer się nie przeniósł - nie wiem co zrobić!)

Nie zadziała niestety. Numer dodatkowy musi być zarejestrowany na dane osoby, na którą zarejestrowany jest numer podstawowy, czyli na Ciebie. Najpierw należy więc dokonać przerejestrowania numeru u dotychczasowego operatora na Ciebie, a dopiero jak numer zostanie przerejestrowany, zlecić przeniesienie numeru jako nju dodatkowy.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Zmiana numeru bez zmiany oferty

(2018-03-12 14:52 w wątku Zmiana numeru bez zmiany oferty)

Cześć. To jest troszkę źle opisane. Należy po prostu najechać na Moje Konto, wówczas pojawi się formularz kontaktowy, gdzie można złożyć takie zlecenie. Od razu napisz, że akceptujesz opłatę 50.00 zł. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Numer się nie przeniósł - nie wiem co zrobić!

(2018-03-12 12:48 w wątku Numer się nie przeniósł - nie wiem co zrobić!)

Cześć. Najlepiej złóż rezygnację z tego nowego numeru przez bezpłatną infolinię 800280500. Numer zostanie wyłączony z okresem wypowiedzenia, który przypada na koniec pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego po złożeniu rezygnacji. Już teraz możesz złożyć zamówienie na numer dodatkowy. Na stronie nju mobile jest opcja dokup nju dodatkowy (żółty przycisk), po wybraniu tej opcji odsyła do formularza, gdzie wpiszesz numer podstawowy, który masz już w nju, wybierz ten, który wcześniej przeniosłeś. Następnie SMS-em przyjdzie hasło na ten numer. Potwierdzisz to hasło, a następnie z trzech dostępnych niżej opcji wybierasz ostatnią: Chcę przenieść numer do nju. Wypełniasz resztę i czekasz na kuriera :). Pozdrawiam.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób