profil na forum

nick
pilotka
średniozaawansowany

moje ostatnie

rejestracja karty sim nie powiodła się

(2019-06-19 16:48 w wątku rejestracja karty sim nie powiodła się)

Hej :) Na początek zrestartuj telefon, jeśli to nie pomoże wykonaj tzw. test krzyżowy, czyli przełóż kartę SIM do innego aparatu telefonicznego, by wykluczyć problem po stronie urządzenia. Pozdrawiam.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

przejście z "bez limitu 29" na "bez limitu 39"

(2019-06-19 16:44 w wątku przejście z "bez limitu 29" na "bez limitu 39")

Hej :) Po zmianie oferty na "Bez limitu 39 zł" od razu otrzymasz pakiet 60 GB, nie trzeba czekać kolejnych 2 lat. Zamiana usług następuje z kolejnym okresem rozliczeniowym, stąd dopiero wówczas przysługuje pakiet 60 GB i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, czyli bezpłatnie będziesz mógł wrócić do poprzedniej oferty. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Oferta w parze 19 zł na głowę - przeniesienie numeru na kartę

(2019-06-18 11:37 w wątku Oferta w parze 19 zł na głowę - przeniesienie numeru na kartę)

Dzień dobry :) Jeżeli obydwa numery są zarejestrowane na Pana dane, wystarczy złożyć samodzielnie zamówienie przez stronę internetową: https://www.njumobile.pl/oferta/19zl-na-glowe-w-parze. Jeden z tych numerów, najlepiej ten z nju migrować z oferty na kartę jako podstawowy, a z T-mobile wybrać jako dodatkowy przenoszony z innej sieci. Przed migracją i przeniesieniem należy wykorzystać wszystkie środki w ofertach na kartę, ponieważ zgodnie z regulaminem przepadają. Na numerze, który ma być podstawowym, należy wybrać usługę Bez limitu 29 zł. Za numer dodatkowy jest stała miesięczna opłata 9 zł, stąd za numer w przeliczeniu wychodzi 19 zł. Można też złożyć zamówienie dzwoniąc na infolinię sklepu internetowego 690300400. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Przeniesienie + Cesja + 19 zł na głowę

(2019-06-18 10:03 w wątku Przeniesienie + Cesja + 19 zł na głowę)

Hej :) Ten numer to usługa centrum wiadomości SMS, za pośrednictwem którego następuje przesyłanie wiadomości tekstowych w roamingu. Jeżeli jesteś w roamingu i wysyłasz SMS-a to wówczas na rachunku szczegółowym prezentowany jest ten numer, zamiast numeru, na który rzeczywiście wysłałaś SMS-a. Dzieje się tak wtedy, gdy operator, do którego jesteś zalogowana za granicą nie przesyła do nju informacji o wybieranych numerach. Sprawdź nawet w ustawieniach swojego telefonu masz ten numer jako adres centrum wiadomości SMS. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Okresy rozliczeniowe w Nju

(2019-06-18 09:42 w wątku Okresy rozliczeniowe w Nju)

Hej :) Nie jest tak, bo w nju jest tylko 6 okresów rozliczeniowych i umowy musiałyby być podpisywane tylko w te dni, kiedy rozpoczyna się bill, natomiast zazwyczaj jest przydzielany najbliższy okres rozliczeniowy po podpisaniu umowy.  Jeżeli jednak zbyt wielu klientów jest przypisanych do określonego billu, wówczas ze względów obsługowych- kolejny. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób