profil na forum

nick
pilotka
ekspert

moje ostatnie

240 GB wspólnie do zużycia

(2024-03-18 15:10 w wątku 240 GB wspólnie do zużycia)

to jest odpowiedź na post:

zlikwidowałem podział GB i przyszedł mi taki SMS " O 18.03 .2024 Twój numer główny i dodatkowy beda korzystac wspolnie z internetu  w kraju do 120 GB" Czemu nie wspólnie do 240 GB?

  SMS odnosi się do GB,  które otrzymywałeś do tej pory, ale jutro powinno wskoczyć już 240 GB. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

240 GB wspólnie do zużycia

(2024-03-16 14:15 w wątku 240 GB wspólnie do zużycia)

Hej :) Tak, na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Pakiet GB

(2024-03-15 21:21 w wątku Pakiet GB)

to jest odpowiedź na post:

Hmm, dziwne bo ja zmieniłem w lutym abonament na 39 +tv ( wcześniej też 39 ) i będąc w nju 5 lat mam 160 gb ? Coś się zmieniło?

Hej :) Zakładając usługę Nju 39 zł z TV  maksymalnie było 150 GB. A jeżeli masz tą usługę włączoną to zmiana GB wejdzie od nowego okresu rozliczeniowego i wtedy będziesz miał 240 GB. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób

usługi dodatkowe w nju subskrypcja

(2024-03-15 21:15 w wątku usługi dodatkowe w nju subskrypcja)

to jest odpowiedź na post:

<div>Witam,</div><div>Mam pytanie - w jaki sposób pobierane / doliczane są opłaty za usługi dodatkowe w nju subskrypcja. Z opisu wynika, że mając np. dwa numery płacę z góry 38 zł, natomiast co w przypadku go chcę wykonać połączenie międzynarodowe (np. do Niemiec), chcę wysłać SMS Premium (np 72xx), bądź też zadzwonię na numer 70x xxx xxx (o podwyższonej opłacie). </div><div>W jaki sposób zostanie to pobrane / doliczone - czy wcześniej muszę mieć na koncie odpowiednią kwotę na wykonanie takiej usługi / połączenia (czyli dobrze jest mieć zawsze "zapas" kwoty ponad to co pobiorą - 38 zł), czy też moje konto zostanie zminusowane (powstanie debet) i będę to uzupełniał przy kolejnym zasileniu (czyli 38 zł + to co "wygadałem").</div><div>Dziękuję bardzo za odpowiedzi
</div><div>Pozdrawiam</div><div>Tomek
</div>

Hej :) W nju subskrypcja nie działają w ogóle SMS-y premium czy połączenia na numery specjalne. Za granicę możesz dzwonić wykupując pakiet rozmów międzynarodowych czy będąc za granicą pakiety w roamingu (w krajach poza UE ), ale to też trzeba  zapłacić za nie z góry. Inaczej się nie dodzwonisz. Pakiety są ważne przez 30 dni. Dostępne pakiety znajdziesz w REGULAMINIE Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób

Połączenie oczekujące - ile kosztuje

(2024-03-14 16:45 w wątku Połączenie oczekujące - ile kosztuje)

to jest odpowiedź na post:

Na stronie znalazłem info jak włączyć usługę połączeń oczekujących, ale nie znalazłem info ile to kosztuje. 
Czy ktoś wie?

Hej :) Zgodnie z cennikiem usługa jest bezpłatna. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 3 osób