profil na forum

nick
pilotka
nowicjusz

moje ostatnie

Dlaczego autoryzacja SMS

(2018-10-18 11:00 w wątku Dlaczego autoryzacja SMS)

Autoryzację można wyłączyć wchodząc na MÓJ PROFIL-ZABEZPIECZENIA. Jednorazowo podając kod i hasło otrzymane SMS-em możesz wyłączyć domyślnie aktywną dodatkową autoryzację. .

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

koszt smsa na nr 4415

(2018-10-18 10:02 w wątku koszt smsa na nr 4415)

4.92 zł brutto.

dla 0 osób

gdzie moje konto ???

(2018-10-17 21:40 w wątku gdzie moje konto ???)

Telefon loguje się do sieci? Jeżeli co chwila doładowujesz jak piszesz, to ważność numeru nie minęła, bo wystarczy doładować raz na pół roku. Jeżeli doładowujesz częściej to SMS-y utrzymaniowe nie przychodzą. Może po prostu nie masz środków na koncie, bo połączenia są płatne? Do konta powinnaś mieć dostęp, chyba że rzeczywiście wygasła jego ważność. By się dowiedzieć szczegółów, zadzwoń z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610.

dla 0 osób

Przeniesienie numeru dla osoby bywającej w Polsce przez krótkie odcinki czasu

(2018-10-17 21:31 w wątku Przeniesienie numeru dla osoby bywającej w Polsce przez krótkie odcinki czasu)

Witam. Nie można ustalić dokładnie kiedy przyjedzie kurier DPD,  jak tylko w przedziale 3-5 dni roboczych. Nie ma innej opcji podpisania umowy,  jak tylko za pośrednictwem kuriera i upoważnienie nie jest honorowane. Pozdrawiam.

dla 0 osób

formularz kontaktowy

(2018-10-17 21:14 w wątku formularz kontaktowy)

Cześć. Nieste<span >ty tutaj nikt nie rozpatrzy Twojej reklamacji, ponieważ to forum użytkowników nju, a nie Biuro Obsługi Klienta. Mogę Ci tylko podpowiedzieć, że zasięgi sieci nie rozróżniają granic kraju, nakładają się na siebie i mogą sięgać daleko poza granice kraju.<span >  Jak masz włączony w telefonie automatyczny wybór sieci to możesz połączyć się przebywając w kraju z nadajnikiem o silniejszym zasięgu spoza strefy 1 np. ukraińskim czy białoruskim i tak działa sieć u każdego operatora. Dlatego, aby zabezpieczyć się przed taką sytuacją w przyszłości , warto wybrać w ustawieniach telefonu ręczny wybór operatora, wówczas nie ma opcji byś automatycznie połączył się z nadajnikiem spoza kraju. <span >Reklamację możesz wysłać przez formularz kontaktowy. Jeśli wcześniej nie miałeś reklamacji w takiej sprawie to będziesz mógł  jednorazowo liczyć na zwrot środków.

dla 0 osób