profil na forum

nick
pilotka
zaawansowany

moje ostatnie

Nju internetow - ustawienia.

(2019-12-13 16:51 w wątku Nju internetow - ustawienia.)

to jest odpowiedź na post:

Witam a ja mam problem z NJu chodzi o UpLoad mam w granicach 0.23Mbps :( czasami i 0Mbps. Dwonload jest ok bo w granichach 20Mbps więc nie wiem czy to wina karty sim bo na pewno nie telefonu.

Miejscowość Skierniewice chyba że Oragne ma jakąś awarię.

Cześć :) Wyślij zgłoszenie techniczne w tej sprawie przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Sprawdzą co się dzieje w Twojej lokalizacji. Pozdrawiam :) 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę?

(2019-12-13 16:48 w wątku Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę?)

Hej :) W nju nie ma możliwości zakupu usług elektronicznych. Ta usługa jest niedostępna. Pozdrawiam :) 

dla 1 osób

Aktywacja nowej karty sim

(2019-12-13 14:46 w wątku Aktywacja nowej karty sim)

Hej :) Wyślij ze starej karty SIM SMS-a o treści Aktywacja pod numer 1201. Jeśli nie masz starej karty pozostaje kontakt z innego numeru z BOK (690610610) . Pozdrawiam :)

dla 0 osób

Zmiana pakietu wszystko za 29 zł na pakiet 40GB za 29 zł

(2019-12-12 16:41 w wątku Zmiana pakietu wszystko za 29 zł na pakiet 40GB za 29 zł)

to jest odpowiedź na post:

"Oferta 40 GB za 29 zł wiąże się z podpisaniem umowy"
ale tę umowę można rozwiązać w jakim czasie? <span >

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, stąd można ją wypowiedzieć w każdym czasie z zachowaniem pełnego okresu rozliczeniowego wypowiedzenia, co w praktyce może oznaczać troszkę dłużej niż miesiąc. Pozdrawiam :) 

dla 1 osób

Zmiana pakietu wszystko za 29 zł na pakiet 40GB za 29 zł

(2019-12-11 16:47 w wątku Zmiana pakietu wszystko za 29 zł na pakiet 40GB za 29 zł)

Hej :) Rozumiem, że zakupiłeś zestaw startowy z aktywną usługą "Wszystko za nie więcej niż 29 zł". Oferta 40 GB za 29 zł wiąże się z podpisaniem umowy, stąd nie ma takich starterów. Możesz zlecić migrację tego numeru z oferty na kartę do oferty nju internetowy. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę internetową. W ciągu paru dni przyjedzie kurier z umową. Maksymalnie w ciągu 24 godzin od podpisania umowy, numer zostanie przeniesiony do oferty nju internetowy. Pozdrawiam :) 

dla 3 osób