profil na forum

nick
pilotka
główny specjalista

moje ostatnie

Wszystko za niewięcej niż 29zł

(2020-10-22 22:30 w wątku Wszystko za niewięcej niż 29zł)

Hej :) Nie z konta bankowego, tylko z konta, na którym masz środki po doładowaniu numeru na kartę. Doładować to konto możesz przez stronę nju kwotą 30 zł z użyciem serwisu transakcyjnego banku, bo nie ma doładowania nominałem 29 zł. A skoro masz 5 zł to nawet wystarczy doładować 25 zł, np. dwa razy po 10, a potem 5 zł. Ta złotówka zostanie na poczet kolejnego cyklu usługi. Pozdrawiam :) 

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Karta SIM

(2020-10-22 13:35 w wątku Karta SIM)

Tak średnio od 4 do 6 dni roboczych. Po otrzymaniu karty trzeba zadzwonić do Biura Obsługi Klienta, by ją aktywować. 

dla 2 osób

Karta SIM

(2020-10-21 23:24 w wątku Karta SIM)

Hej. Oprócz tego, co napisał Keraj, koniecznie podaj w treści zgłoszenia numer kontaktowy dla kuriera :) Pozdrawiam : ) 

dla 2 osób

Rachunek

(2020-10-21 23:06 w wątku Rachunek)

Hej.  Bardzo to przykre :( Wiem,  że teraz to już za późno, ale zawsze warto weryfikować takie informacje w BOK, bo potem przez wprowadzenie przez kogoś w błąd, Ty zostajesz z wysokim rachunkiem. Może zadzwoń do BOK, by rozłożyli tę płatność na raty. Pozdrawiam. 

dla 2 osób

problem z zakupem doładowania nju

(2020-10-20 12:15 w wątku problem z zakupem doładowania nju)

Hej :) Tak, konto nju mobile doładujesz kartą zdrapką czy kuponem doładowującym z Orange. Pamiętaj, że dla nju jest inny kod doładowujący. Możesz też doładować konto elektronicznie przez stronę z wykorzystaniem serwisu transakcyjnego banku. Pozdrawiam :) 

dla 2 osób