forumnju na kartęusługiNie działają mmsy.

Nie działają mmsy.

 

Nie działają mmsy. (2016-01-29 09:31)

Nie działają mi w ogóle mmsy. Telefon MyPhone Duosmart. Konfigurację Internet GPRS ściągnąłem automatycznie ze strony nju, a konfigurację mms ustawiłem ręcznie wg. opisu na stronie. Drugi nr w tym telefonie bez problemu obsługuje mmsy, więc telefon sprawny. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Nie działają mmsy. (2016-01-30 16:16)

spróbuj włączyć transmisję danych

~cptcinek

 

Nie działają mmsy. (2016-02-11 10:53)

to jest odpowiedź na post:

spróbuj włączyć transmisję danych



Oczywiście próbowałem i nic to nie pomaga.

 

Nie działają mmsy. (2016-02-12 14:58)

ja mam to samo w noki lumia 920, u innych operatorów nie miałam z tym problemu, prosiłam już 3 razy o pomoc, podałam nawet mailowo poszczególne pola do wypełnienia z prośbą o dokładne podanie co w danym miejscu należy wpisać - niestety każda odpowiedź kończyła się na podaniu danych które są na stronce njumobile co niestety nie współgra z moim telefonem. Nie jestem niestety zadowolona z obsługi njumobile i niestety z przykrością stwierdzam że jak do tej pory nie uzyskałam konkretnych i właściwych wskazówek do wklepania w telefon żeby w końcu zaczęły mi działać mmsy. Jeśli ktoś jest w njumobile i ma nokię lumię 920 z działającymi mmsami  to ja również proszę o pomoc.
<a href="http://www.njumobile.pl/mailto:gosia.F@poczta.fm">gosia.F@poczta.fm

~gojka

 

Nie działają mmsy. (2016-02-12 22:54)

@gojka
na Lumii 625, 635, 735 nie było problemu z MMS, przyszły automatyczne wiadomości konfiguracyjne po pierwszym włożeniu karty SIM i nie kojarzę, aby trzeba było coś dodatkowo, specjalnie ustawiać.

odpowiedź

Nie działają mmsy. | henry (29.01.2016, 09:31)

Nie działają mi w ogóle mmsy. Telefon MyPhone Duosmart. Konfigurację Internet GPRS ściągnąłem automatycznie ze strony nju, a konfigurację mms ustawiłem ręcznie wg. opisu na stronie. Drugi nr w tym telefonie bez problemu obsługuje mmsy, więc telefon sprawny. Z góry dziękuję za pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników