Pieniądze

 

Pieniądze (2018-05-06 13:40)

Potrzebuje pomocy w  ok. tydzień lub więcej straciłem 80.. Co aktywować a co nie, aby korzystanie z internetu i dzwonienie jak najmniej kosztowało?

 

Pieniądze (2018-05-06 14:18)

to jest odpowiedź na post:

Potrzebuje pomocy w  ok. tydzień lub więcej straciłem 80.. Co aktywować a co nie, aby korzystanie z internetu i dzwonienie jak najmniej kosztowało?




Hej @wojtek1, 


polecam Ci usługę wszystko za nie więcej niż 29 zł. O szczegółach usługi możesz poczytać TUTAJ. 

 

Pieniądze (2018-05-06 14:37)

to jest odpowiedź na post:




Hej @wojtek1, 


polecam Ci usługę wszystko za nie więcej niż 29 zł. O szczegółach usługi możesz poczytać TUTAJ. 

  


Dziękuje, ale mam bardzo duży problem.. Od godziny wyłączanie usługi trwa u mnie godzine i nie mogę aktywować tej co mi teraz Pan polecił 

 

Pieniądze (2018-05-06 14:42)

to jest odpowiedź na post:

  


Dziękuje, ale mam bardzo duży problem.. Od godziny wyłączanie usługi trwa u mnie godzine i nie mogę aktywować tej co mi teraz Pan polecił 




Troszeczkę cierpliwości. Wyłączenie Usług może potrwać maksymalnie do 24 godzin od momentu zlecenia dezaktywacji. O wyłączeniu zostaniesz poinformowany SMSem. 

 

Pieniądze (2018-05-08 16:52)

Mam aktywowaną tą usługę wszystko za nie więcej niż 29 zł i dziś korzystałem z internetu WiFi w domu rano około godzinę i jak wracałem z pracy zauważyłem ze mam na koncie 6 zł mniej.. Skąd tyle aż pobiera? Mój syn potrafi siedzieć cały dzień na WiFi lub na danych mobilnych a mu tyle nie pobiera. (nic nie pobieram, tylko grałem w gry używając do tego internetu) 


 

Pieniądze (2018-05-08 18:12)

Zaloguj się na swoim koncie i sprawdź billing - może gra ma jakieś płatne usługi.

Co do dodatkowo płatnych usług (jak juz przejdzies zdo "nie więcej niż 29zł"  - włącz blokady serwisów premium, połączeń na 0800.. oraz SMS i MMS typu MO i MMT

 

Pieniądze (2018-05-08 23:08)

Czy włączony "lejek" pobiera pieniądze? (z tymi blokadami już zrobione a billing nie wiem gdzie sprawdzić)

~wojtek1

 

Pieniądze (2018-05-08 23:14)

Lejek nie pobiera, to właśnie jest zabezpieczenie przed pobieraniem środków, internet zwalnia, bo pakiet został wykorzystany i nie pobiera środków.  Na co zostały pobrane środki sprawdzisz na liście połączeń.

 

Pieniądze (2018-05-08 23:25)

Dziękuje za pomoc.. Dopiero teraz znalazłem jak się sprawdza billing i znalazłem jak straciłem kilka razy ok. 23zł na "SMS/MMS Specjalne" operator: inny,, Nawet nie wiem kiedy ja tego używałem i jak... No ale coz moj blad :(

 

Pieniądze (2018-05-09 09:27)

Przykro mi, podejrzewam, że mogło mieć to związek z pobieraniem gier, o których wspominałeś. Zabezpieczeniem przed tego rodzaju usługami są blokady na usługi premium, dobrze że je założyłeś. Numer syna też możesz zabezpieczyć zakładając blokady tak na wszelki wypadek.

odpowiedź

Pieniądze | wojtek1 (08.05.2018, 23:25)

Dziękuje za pomoc.. Dopiero teraz znalazłem jak się sprawdza billing i znalazłem jak straciłem kilka razy ok. 23zł na "SMS/MMS Specjalne" operator: inny,, Nawet nie wiem kiedy ja tego używałem i jak... No ale coz moj blad :(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników