forumnju z rachunkiemusługiCzy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią.

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią.

 

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią. (2015-02-17 03:17)

Witam
Tylko sporadycznie korzystam z transmisji danych w sieci komórkowej, za każdym razem uruchamiam i jak  zrobię to co zamierzałem w Internecie to wyłączam. 
Zadziwiła mnie ostatnia faktura, otóż według nju mój telefon pomimo wyłączenie transmisji danych po sieci komórkowej, jednak łączył się co jakiś czas z siecią. Ponad 500 połaczeń na miesiąc. 
Nju twierdzi, że mój telefon potrafi co godzina co 3 czasami co 6 łączyć się z siecią i pobierac jakiś pakiet do 100kB i leci 2gr. 
Pytanie jest takie, czy to możliwe, że istnieją jakieś aplikacje które "omijają moje wyłączenie transmisji danych po sieci komórkowej"  włączają sobie na chwilę Internet po sieci komórkowej, ściągają co potrzeba i się rozłączają ?

 

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią. (2015-02-17 08:43)

Podaj jaki masz telefon. Jeżeli to jakaś lumia to tam tak łatwo nie jest wyłączyć transmisję danych.

 

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią. (2015-02-17 09:35)

Mój telefon to Sony Z1 Compact. Zastanawiam się, czy to jakaś autosynchroniazacja, czy może aplikacja od sprawdzania  pogody albo poprostu jakiś wirus.  Jest też możliwość, że po stronie nju coś szwankuje.  

 

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią. (2015-02-19 14:29)

....kurcze mam to samo od 29 stycznia, pewnie jakaś aplikacja pobiera te dane 1 kb co kilka, kilkanaście minut od 29 stycznia mam ponad 2100 pozycji na bilingu...

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~majestic

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jajonasz

 

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią. (2015-03-17 20:11)

a mi się wydaje,że to wina operatora,,,,,,,,,,telefon<span > Sony Z1  -  ja mam to samo t.j. miałem wrzesień i październik 2014r. złożyłem reklamacje i potem było wszystko ok. i znowu się zaczeło styczeń-marzec 2015r.,zgłaszałem reklamacje i miałem głupie odpowiedzi,że mam wyłączyć transfer danych,co zrobiłem w pierwszej kolejnościu już dawno,mi pobierał internet chociaż wszystko jest wyłączone samoczynnie szczególnie w nocy co 1-2 godziny po 0,02 zł na początku marca się wkurzyłem i skoro płacę za coś z czego nie korzystam wziąłem sobie na zamianę pakiet za 39 zł i o dziwo od tego czasu nie zżera mi internet 2 gr chociaż usługa jeszcze nie jest aktywna /termin aktywacji określono na 2 tygodnie/i nadal korzystam z oferty za 29 zł,,,,,czyżby jakiś zbieg okoliczności,czy oni faktycznie nabijają sobie kabzę na klientach na lewo

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~olew

 

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią. (2015-03-21 07:22)

no i kibel,po 6 dniach bez pożerania 2 gr,znowu się zaczeło

 

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią. (2015-03-29 08:43)

Mam to samo. Mam nju na karte w planie miesio19, telefon Lumia 535 od microsoftu. Co jakis czas zbiera mi z konta 2-3gr nie wiem za co. Transmisja danych wyłączona wszędzie gdzie tylko można. MMS przychodzą bez pobierania kasy. Wysyłanie MMSów niestety niemozliwe (wczesniej nie było problemów, bez jakiejkolwiek konfiguracji i kase zabierało tylko za MMS) bo cos się popsuło tylko nie wiem co. Konfigurację przeprowadziłem ale nie pomogło.


Coś mi tu śmierdzi z tum njumobile. Jak tak dalej pójdzie to chyba przeprowadzę się gdzie indziej.

odpowiedź

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią. | janciowodnik (17.02.2015, 03:17)

Witam
Tylko sporadycznie korzystam z transmisji danych w sieci komórkowej, za każdym razem uruchamiam i jak  zrobię to co zamierzałem w Internecie to wyłączam. 
Zadziwiła mnie ostatnia faktura, otóż według nju mój telefon pomimo wyłączenie transmisji danych po sieci komórkowej, jednak łączył się co jakiś czas z siecią. Ponad 500 połaczeń na miesiąc. 
Nju twierdzi, że mój telefon potrafi co godzina co 3 czasami co 6 łączyć się z siecią i pobierac jakiś pakiet do 100kB i leci 2gr. 
Pytanie jest takie, czy to możliwe, że istnieją jakieś aplikacje które "omijają moje wyłączenie transmisji danych po sieci komórkowej"  włączają sobie na chwilę Internet po sieci komórkowej, ściągają co potrzeba i się rozłączają ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników