forumnju z rachunkiemusługimax 29 jak włączyć

max 29 jak włączyć

 

max 29 jak włączyć (2016-07-14 21:24)

witam, przeniosłem nr do nju i mam na chwilę obecną plan tymczasowy, który zgodnie z podpisaną umową mogę zmienić na inny - więc próbuje dzisiaj cały dzień włączyć plan 29 zł za połączenia do komórkowych, sms/mms oraz internet, niestety nie mogę tego zrobić przez sms (otrzymuję wiadomość zwrotną, ż numer na który wysłałem sms jest niedostępny), na koncie www nie mam podświetlonej tej opcji, na infolinii również nie jest ona dostępna - proszę o pomoc.

 

max 29 jak włączyć (2016-07-14 21:36)

Na nju tymczasowym nie możesz aktywować usług dodatkowych. Musisz poczekać aż numer zostanie przeniesiony i aktywuje Ci się Nju buzz, wtedy będziesz mógł wybierać spośród dostępnych usług obniżających koszty.
Na razie karta SIM może leżeć w szufladzie, a Ty korzystaj ze starek karty SIM i swojego "starego" numeru.

odpowiedź

max 29 jak włączyć | robee (14.07.2016, 21:24)

witam, przeniosłem nr do nju i mam na chwilę obecną plan tymczasowy, który zgodnie z podpisaną umową mogę zmienić na inny - więc próbuje dzisiaj cały dzień włączyć plan 29 zł za połączenia do komórkowych, sms/mms oraz internet, niestety nie mogę tego zrobić przez sms (otrzymuję wiadomość zwrotną, ż numer na który wysłałem sms jest niedostępny), na koncie www nie mam podświetlonej tej opcji, na infolinii również nie jest ona dostępna - proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników