profil na forum

nick
rosomak1111
nowicjusz

moje ostatnie

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią.

(2015-03-21 07:22 w wątku Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią.)

no i kibel,po 6 dniach bez pożerania 2 gr,znowu się zaczeło

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią.

(2015-03-17 20:11 w wątku Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią.)

a mi się wydaje,że to wina operatora,,,,,,,,,,telefon<span > Sony Z1  -  ja mam to samo t.j. miałem wrzesień i październik 2014r. złożyłem reklamacje i potem było wszystko ok. i znowu się zaczeło styczeń-marzec 2015r.,zgłaszałem reklamacje i miałem głupie odpowiedzi,że mam wyłączyć transfer danych,co zrobiłem w pierwszej kolejnościu już dawno,mi pobierał internet chociaż wszystko jest wyłączone samoczynnie szczególnie w nocy co 1-2 godziny po 0,02 zł na początku marca się wkurzyłem i skoro płacę za coś z czego nie korzystam wziąłem sobie na zamianę pakiet za 39 zł i o dziwo od tego czasu nie zżera mi internet 2 gr chociaż usługa jeszcze nie jest aktywna /termin aktywacji określono na 2 tygodnie/i nadal korzystam z oferty za 29 zł,,,,,czyżby jakiś zbieg okoliczności,czy oni faktycznie nabijają sobie kabzę na klientach na lewo

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób