forumnju z rachunkiemofertaCo z tymi bonusami dla nowych klientów

Co z tymi bonusami dla nowych klientów

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2014-12-10 19:33)

Coś mi się wydaje, że te bonusy dla nowych abonentów to ściemia - otrzymał to ktoś? Ja od chyba 1,5 miesiąca czekam na przysługujący mi bon do merlina i nic. Kontakt z obsługą nju mobile zaczyna przypominać obsługe w t-mobile, na czacie nic nie wiedzą podali adres na który należy napisać, napisałem i po trzech tygodniach dostałem odpowiedź żeby napisać jednak na inny adres, napisałem, po prawie trzech kolejnych tygodniach otrzymałem odpowiedź że sprawa została przekazana do tego samego działu do rozpatrzenia - parodia. Tylko cennik atrakcyjny, bo obsługa żenada.

~takitam

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2014-12-11 15:57)

Mam identyczne doświadczenia, choć czekam <em>tylko</em> 3 tygodnie. Najpierw cisza przez 10 dni,  a potem odsyłanie z jednego działu do drugiego, potem do trzeciego. Teraz chyba wszyscy konsultanci NJU dostali polecenie aby udzielać na odczepne odpowiedzi - to sprawa sprzedaży proszę pisać do sklep@njumobile.pl (wcześniej to było promocje@njumoble.pl).<br><br><br>Dziś zaczynam akcję CZARNEGO PR na stronie FACEBOOK'A NJU. <u>Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do akcji</u>.<br>

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2014-12-11 18:39)

Może jest dużo nowych klientów i trzeba po prostu poczekać.<br>

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1418329426246

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2014-12-13 10:48)

Mam ten sam problem, na bonus za drugi numer czekam już półtora miesiąca, napisałem reklamację 17 dni temu i żadnej odpowiedzi. <BR><br><BR>Szczerze mówiąc spodziewałem się lepszej obsługi w tym całym NJU... <br>

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2014-12-13 13:14)

ja na pizze w dominium czekam od września chyba, wszędzie uzyskuję "odczepne odpowiedzi" typu proszę skontaktować się tu i tam i tak w kółko.. eh no chyba się nie doczekam. troche amatorka.. jakby nie cennik to bym poszedł już gdzies stąd

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2014-12-15 13:56)

Ja czekam na głośnik już ponad miesiąc. W regulaminie było, że wysyłaję do miesiące<br>Czy ktoś dostał ten <a href="http://www.pepper.pl/promocje/kupujac-nju-z-rachunkiem-mozesz-otrzymac-gosnik-njumobile-2919" title="głośnik" target="_blank">głośnik</a>?<br>

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~kasjopeja

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2014-12-15 23:01)

Najbardziej boli nieuczciwość operatora - obiecuje złote góry, a potem nie wywiązuje się z umowy.<BR>Pewnie i tam wybrałabym NJU, bo cennik mają dobry, ale jak miał być bonus to się ucieszyłam. I co wyszło? Tylko mnóstwo nerwów, czasu straconego na reklamacje i rozbite plany Świąteczne (te karty do eSklepów miały być przeznaczone na prezenty dla bliskich). <BR>Swoją drogą, jak (jeśli?) te karty już dojdą, to ciekawe, kiedy je wykorzystam, skoro ich ważność upływa 31.12.2014.<BR><br><BR>Na tym forum i na stronie facebookowej NJU czytam koszmarne historie przebojów z obsługą klienta. Zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest celowa polityka firmy - nie odpowiadać tygodniami na maile/zapytania z formularza i naciągać ludzi na połączenia telefoniczne (każde po 5zł).<BR><br><BR>(Wykasowało mi poprzedni post, więc piszę raz jeszcze)<BR>

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2014-12-16 12:47)

to jest odpowiedź na post:

Ja czekam na głośnik już ponad miesiąc. W regulaminie było, że wysyłaję do miesiące<br>Czy ktoś dostał ten <a href="http://www.pepper.pl/promocje/kupujac-nju-z-rachunkiem-mozesz-otrzymac-gosnik-njumobile-2919" title="głośnik" target="_blank">głośnik</a>?<br>

<BR>Niestety nie. Też na niego czekam, ale po wpisach na forum widzę, że chyba trzeba piać reklamację.

odpowiedź

Co z tymi bonusami dla nowych klientów | jabu (13.12.2014, 13:14)

ja na pizze w dominium czekam od września chyba, wszędzie uzyskuję "odczepne odpowiedzi" typu proszę skontaktować się tu i tam i tak w kółko.. eh no chyba się nie doczekam. troche amatorka.. jakby nie cennik to bym poszedł już gdzies stąd
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 3 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies