forumnju z rachunkiemoferta co jest nie tak? internet.

co jest nie tak? internet.

 

co jest nie tak? internet. (2022-04-10 18:23)

<span >kożystam z nju mobile od ponad 2 i pół roku, na poczatku bylo ok przez... 2 lata, predkosc pobierania 2 do 5 mb/s czyli dla mnie calkiem niezle, ale teraz od pół roku to jakas kpina internet przerywa w zasadzie brak LTE, trzeba recznie na 3g przelaczac zeby wogóle internet był. po wizycie w odziale orange dostalem odpowiedz sms ze to nie z ich winy tylko z winy usuniecia masztu. CO? masz usuneli w calym miescie? w miescie u mnie jest wiele masztow i co wszystkie usuneli? nie, stają tam gdzie staly, a internet tam gdzie byl dobry teraz jest do bani. co jest nie tak, tez tak macie?

~nick01

 

co jest nie tak? internet. (2022-07-11 10:45)

Myślicie że do domu lepiej jest brać neta z nju czy może jednak od lokalnego dostawcy> 

~myrmol

 

co jest nie tak? internet. (2022-07-11 14:15)

Musisz sam się zastanowić nad tym co będzie dla Ciebie najlepsze. U jednej osoby lepej bedzie działał radiowy od lokalnego dostawcy.
U drugiej osoby światłowód.
Wszystko zalezy od tego gdzie mieszkasz.
Poza tym duże znaczenie ma to jaki router do domu kupisz, szczególnie jeśli planujesz mieć internet bezprzewodowy:  <a href="https://www.napad.pl/produkty-1500-7108-router-bezprzewodowy-ac1200-archer-c50" class="waffle-rich-text-link" >https://www.napad.pl/produkty-1500-7108-router-bezprzewodowy-ac1200-archer-c50
U  mnie osobiście dobrze sprawdza się ten model. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~myrmol

odpowiedź

co jest nie tak? internet. | ~nick01 (10.04.2022, 18:23)

<span >kożystam z nju mobile od ponad 2 i pół roku, na poczatku bylo ok przez... 2 lata, predkosc pobierania 2 do 5 mb/s czyli dla mnie calkiem niezle, ale teraz od pół roku to jakas kpina internet przerywa w zasadzie brak LTE, trzeba recznie na 3g przelaczac zeby wogóle internet był. po wizycie w odziale orange dostalem odpowiedz sms ze to nie z ich winy tylko z winy usuniecia masztu. CO? masz usuneli w calym miescie? w miescie u mnie jest wiele masztow i co wszystkie usuneli? nie, stają tam gdzie staly, a internet tam gdzie byl dobry teraz jest do bani. co jest nie tak, tez tak macie?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies