profil na forum

nick
kasjopeja
nowicjusz

moje ostatnie

Przeniesienie numeru umowa na inną osobę

(2015-02-12 17:18 w wątku Przeniesienie numeru umowa na inną osobę)

Sprawdź, jak wygląda sprawa cesji (zmiany danych abonaneta) u obecnego operatora. Może wystarczy mail albo pisemna dyspozycja. Jak numer będzie zapisany jako twój, złóż wniosek do nju o przeniesienie. Inaczej się nie da.
Kurier, który przywozi dokumenty od NJU sprawdza dowód osobisty osoby, która je przy nim podpisuje. Gdyby obecny właściciel numeru jednak wrócił na krótko i mógł podpisać dokumenty kurierowi, to pamiętajcie, że w NJU numer pozostanie zapisany na niego na zawsze. W NJU nie ma możliwości cesji.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

zerwanie umowy w nju z rachunkiem

(2015-01-23 13:09 w wątku zerwanie umowy w nju z rachunkiem)

Myślę, że autor pierwszego postu pyta, czy są kary za niedotrzymanie tego miesięcznego okresu wypowiedzenia i zerwanie umowy z dnia na dzień. <BR>
<BR>Przypominam, że wypowiedzeniu liczy się pełen miesięczny okres rozliczeniowy. Przykładowo jeśli nasz okres rozliczeniowy trwa od 23 stycznia do 22 lutego, i 24 stycznia wyrazimy chęć rozstania z nju , to musimy czekać do 22 marca (jeden niepełny i jeden pełny okres rozliczeniowy).<BR>
<BR>Tak samo wygląda sytuacja przy przechodzeniu do innej sieci. Musimy czekać jeden pełny okres rozliczeniowy albo wybrać opcję 'bez zachowania okresu wypowiedzenia'. To znaczy, że nowy operator kontaktuje się z nju np. 24 stycznia i nju musi zwolnić numer w ciągu 24h, a nie dopiero 22 marca.<BR>
<BR>Tylko coś za coś. Mogą być kary. Pytanie jakie. Jeśli minimalna opłata za jeden okres rozliczeniowy (9zł) to pół biedy. Jednak podobno infolinia straszy, że trzeba zapłacić wtedy owe 200zł upustu za faktury elektroniczne. Hmm...<BR>

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Rozwiązanie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia

(2015-01-15 14:44 w wątku Rozwiązanie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia)

Też chciałabym to wiedzieć.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Faktury

(2015-01-03 17:32 w wątku Faktury)

Moje konto --> Usługi -->"zawieszenie subskrypcji SMS MT" oraz "blokada SMS MT". MT to subskrypcja do serwisów dostarczających zarejestrowanym użytkownikom płatne treści. Jeśli twój numer zostanie w jakiś sposób zapisany do takiego serwisu, będziesz stamtąd otrzymywał płatne SMS-y.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

czy można zmienić właściciela numeru ? przepisać go z jednej osoby na drugą

(2014-12-22 18:16 w wątku czy można zmienić właściciela numeru ? przepisać go z jednej osoby na drugą)

NJU nie oferuje możliwości zmiany abonenta. Taką informację potwierdziło mi 3 konsultantów na czacie w listopadzie.<BR>

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób