forumnju z rachunkiemofertaCo z tymi bonusami dla nowych klientów

Co z tymi bonusami dla nowych klientów

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wkurzony

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~soooooooli

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2015-08-03 15:16)

Moim zdaniem to naciągacze, mam nadzieję, że w końcu ktoś się za nich weźmie. 

~gość1438607791171

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2015-08-18 20:43)

Pisałem już wcześniej że mnie też zrobiono w balona z talonem do Leroy i na paliwko....
Gdyby nie niezła oferta już by mnie tu nie było (chociaż coraz częściej spoglądam na VIRGIN...)
A wracając do tematu Nju.. Przecież to Orange... ta sama b...a zło.....i, więc nie ma co się dziwić. Stworzyli NJU dla poprawy wizerunku i potrzeby odbudowania zaufania , ale stare nawyki pozostały...

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2015-12-03 13:30)

Chce DOSTAC BOSUS PROMOCJE

 

Co z tymi bonusami dla nowych klientów (2015-12-03 22:13)

@keram6591

jeśli nie dostałeś bonusu w regulaminowym czasie to pisz reklamację. W regulaminie zwykle był podany adres i termin w jakim możesz taką reklamację złożyć.
Ja w dwóch przypadkach musiałem pisać reklamację, nawet kilkukrotnie ale w końcu otrzymałem bonusy, w pozostałych przypadkach bonusy dotarły bez mojej interwencji.

odpowiedź

Co z tymi bonusami dla nowych klientów | ~takitam (10.12.2014, 19:33)

Coś mi się wydaje, że te bonusy dla nowych abonentów to ściemia - otrzymał to ktoś? Ja od chyba 1,5 miesiąca czekam na przysługujący mi bon do merlina i nic. Kontakt z obsługą nju mobile zaczyna przypominać obsługe w t-mobile, na czacie nic nie wiedzą podali adres na który należy napisać, napisałem i po trzech tygodniach dostałem odpowiedź żeby napisać jednak na inny adres, napisałem, po prawie trzech kolejnych tygodniach otrzymałem odpowiedź że sprawa została przekazana do tego samego działu do rozpatrzenia - parodia. Tylko cennik atrakcyjny, bo obsługa żenada.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies