forumnju z rachunkiemusługiRoaming a rozmowy miedzynarodowe

Roaming a rozmowy miedzynarodowe

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-04 12:03)

Witam. Chcialbym uzyskac jasną odpowiedz na pytanie kiedy naliczane są oplaty za rozmowy miedzynarodowe. Oczywiscie chodzi mi o teren UE. Czytajac regulamin/cennik wychodzi mi na to ze w UE oplata za rozmowe miedzynarodowa jest tylko jak jestem zalogowany do sieci w Polsce. Czyli np. bedac w Holandii dzwoniac na numer holendreski albo polski lub hiszpanski nie place za rozmowe (zgodnie za abonamentem za 39 zł) ale bedac w PL place za rozmowy na numery zarejestrowane w tych krajach, tak ?

~seven1

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-04 15:05)

Hej :) Jak jesteś w roamingu nie ma dodatkowych opłat jeśli dzwonisz do krajów strefy 1 (UE) . Tylko jak dzwonisz z Polski na numer zagraniczny jest dodatkowa opłata. Do krajów UE 1 zł za minutę połączenia, Naliczanie minutowe. Pozdrawiam :)

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-04 19:40)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Chcialbym uzyskac jasną odpowiedz na pytanie kiedy naliczane są oplaty za rozmowy miedzynarodowe. Oczywiscie chodzi mi o teren UE. Czytajac regulamin/cennik wychodzi mi na to ze w UE oplata za rozmowe miedzynarodowa jest tylko jak jestem zalogowany do sieci w Polsce. Czyli np. bedac w Holandii dzwoniac na numer holendreski albo polski lub hiszpanski nie place za rozmowe (zgodnie za abonamentem za 39 zł) ale bedac w PL place za rozmowy na numery zarejestrowane w tych krajach, tak ?

Rozmowa międzynarodowa to nic innego jak polaczenie z numerem kierunkowym innym niż +48 lub 0048 i jest rozliczana, jako polaczenie międzynarodowe.

~gość1692365405588

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-05 09:47)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Chcialbym uzyskac jasną odpowiedz na pytanie kiedy naliczane są oplaty za rozmowy miedzynarodowe. Oczywiscie chodzi mi o teren UE. Czytajac regulamin/cennik wychodzi mi na to ze w UE oplata za rozmowe miedzynarodowa jest tylko jak jestem zalogowany do sieci w Polsce. Czyli np. bedac w Holandii dzwoniac na numer holendreski albo polski lub hiszpanski nie place za rozmowe (zgodnie za abonamentem za 39 zł) ale bedac w PL place za rozmowy na numery zarejestrowane w tych krajach, tak ?

Ta jak napisał poprzednik , gdzie byś nie był w UE i wybierasz kierunkowy +48 albo 0048 (czyli kierunkowy numer polski )  opłaty masz abonamentowe . Przykład : jesteś w Holandi i dzwonisz do kolegi w sąsiednim pokoju z +48 ( to jest roming ) czli to co masz w abonamencie . Ale dzwoniąc jóż  na numer holenderski lub hiszpanski ( to jest jóż rozmowa międzynarodowa ) dodatkowo płatna . ( poza abonamentem .

~ziko

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-05 09:51)

Przepraszam za błędy ortograficzne  :)

~ziko

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-05 13:25)

to jest odpowiedź na post:

Ta jak napisał poprzednik , gdzie byś nie był w UE i wybierasz kierunkowy +48 albo 0048 (czyli kierunkowy numer polski )  opłaty masz abonamentowe . Przykład : jesteś w Holandi i dzwonisz do kolegi w sąsiednim pokoju z +48 ( to jest roming ) czli to co masz w abonamencie . Ale dzwoniąc jóż  na numer holenderski lub hiszpanski ( to jest jóż rozmowa międzynarodowa ) dodatkowo płatna . ( poza abonamentem .

Nie. Jak jestes w roamingu czyli za granica nie placisz dodatkwo za rozmowy nawet jak dzwonisz na nr niemiecki. Tylko jak dzwonisz z Polski.

~misiek

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-12 12:00)

to jest odpowiedź na post:

Nie. Jak jestes w roamingu czyli za granica nie placisz dodatkwo za rozmowy nawet jak dzwonisz na nr niemiecki. Tylko jak dzwonisz z Polski.


Dokladnie. Wiedzialem o tym, ale jakos to malo jasne jest. To ogolnie ciekawe ze jak jestes w PL dzwonisz do holandii placisz dodatkowo, jak jestes w holandii i dzwonisz do holandii nie placisz. Jak jestes na Litwie dzwonisz do holandii tez nie placisz. (mowie o numerach zarejestrowanych w tych krajach oczywiscie - skrót tylko taki) Sprawdzilem ostatnio i tak faktycznie jest.

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-12 12:22)

to jest odpowiedź na post:

Nie. Jak jestes w roamingu czyli za granica nie placisz dodatkwo za rozmowy nawet jak dzwonisz na nr niemiecki. Tylko jak dzwonisz z Polski.


A przy okazji, wiesz moze kiedy zaczna mi naliczac oplaty za rozmowy jak jestem w holandii "za długo " ? ;) I jakie to sa oplaty wtedy ? Chodzi mi o to czy musze kupic numer holendreski, zeby nie miec jakis "chorych" rachunków. Ps. planowany pobyt około roku.

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-12 18:40)

to jest odpowiedź na post:


A przy okazji, wiesz moze kiedy zaczna mi naliczac oplaty za rozmowy jak jestem w holandii "za długo " ? ;) I jakie to sa oplaty wtedy ? Chodzi mi o to czy musze kupic numer holendreski, zeby nie miec jakis "chorych" rachunków. Ps. planowany pobyt około roku.

Więcej informacji o opłatach i naruszeniu FUP znajdziesz => ROAMING w UE

odpowiedź

Roaming a rozmowy miedzynarodowe | ~seven1 (04.09.2023, 12:03)

Witam. Chcialbym uzyskac jasną odpowiedz na pytanie kiedy naliczane są oplaty za rozmowy miedzynarodowe. Oczywiscie chodzi mi o teren UE. Czytajac regulamin/cennik wychodzi mi na to ze w UE oplata za rozmowe miedzynarodowa jest tylko jak jestem zalogowany do sieci w Polsce. Czyli np. bedac w Holandii dzwoniac na numer holendreski albo polski lub hiszpanski nie place za rozmowe (zgodnie za abonamentem za 39 zł) ale bedac w PL place za rozmowy na numery zarejestrowane w tych krajach, tak ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 1 zalogowanych użytkowników