forumnju z rachunkiemusługiRoaming a rozmowy miedzynarodowe

Roaming a rozmowy miedzynarodowe

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-04 12:03)

Witam. Chcialbym uzyskac jasną odpowiedz na pytanie kiedy naliczane są oplaty za rozmowy miedzynarodowe. Oczywiscie chodzi mi o teren UE. Czytajac regulamin/cennik wychodzi mi na to ze w UE oplata za rozmowe miedzynarodowa jest tylko jak jestem zalogowany do sieci w Polsce. Czyli np. bedac w Holandii dzwoniac na numer holendreski albo polski lub hiszpanski nie place za rozmowe (zgodnie za abonamentem za 39 zł) ale bedac w PL place za rozmowy na numery zarejestrowane w tych krajach, tak ?

~seven1

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-04 15:05)

Hej :) Jak jesteś w roamingu nie ma dodatkowych opłat jeśli dzwonisz do krajów strefy 1 (UE) . Tylko jak dzwonisz z Polski na numer zagraniczny jest dodatkowa opłata. Do krajów UE 1 zł za minutę połączenia, Naliczanie minutowe. Pozdrawiam :)

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-04 19:40)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Chcialbym uzyskac jasną odpowiedz na pytanie kiedy naliczane są oplaty za rozmowy miedzynarodowe. Oczywiscie chodzi mi o teren UE. Czytajac regulamin/cennik wychodzi mi na to ze w UE oplata za rozmowe miedzynarodowa jest tylko jak jestem zalogowany do sieci w Polsce. Czyli np. bedac w Holandii dzwoniac na numer holendreski albo polski lub hiszpanski nie place za rozmowe (zgodnie za abonamentem za 39 zł) ale bedac w PL place za rozmowy na numery zarejestrowane w tych krajach, tak ?

Rozmowa międzynarodowa to nic innego jak polaczenie z numerem kierunkowym innym niż +48 lub 0048 i jest rozliczana, jako polaczenie międzynarodowe.

~gość1692365405588

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-05 09:47)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Chcialbym uzyskac jasną odpowiedz na pytanie kiedy naliczane są oplaty za rozmowy miedzynarodowe. Oczywiscie chodzi mi o teren UE. Czytajac regulamin/cennik wychodzi mi na to ze w UE oplata za rozmowe miedzynarodowa jest tylko jak jestem zalogowany do sieci w Polsce. Czyli np. bedac w Holandii dzwoniac na numer holendreski albo polski lub hiszpanski nie place za rozmowe (zgodnie za abonamentem za 39 zł) ale bedac w PL place za rozmowy na numery zarejestrowane w tych krajach, tak ?

Ta jak napisał poprzednik , gdzie byś nie był w UE i wybierasz kierunkowy +48 albo 0048 (czyli kierunkowy numer polski )  opłaty masz abonamentowe . Przykład : jesteś w Holandi i dzwonisz do kolegi w sąsiednim pokoju z +48 ( to jest roming ) czli to co masz w abonamencie . Ale dzwoniąc jóż  na numer holenderski lub hiszpanski ( to jest jóż rozmowa międzynarodowa ) dodatkowo płatna . ( poza abonamentem .

~ziko

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-05 09:51)

Przepraszam za błędy ortograficzne  :)

~ziko

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-05 13:25)

to jest odpowiedź na post:

Ta jak napisał poprzednik , gdzie byś nie był w UE i wybierasz kierunkowy +48 albo 0048 (czyli kierunkowy numer polski )  opłaty masz abonamentowe . Przykład : jesteś w Holandi i dzwonisz do kolegi w sąsiednim pokoju z +48 ( to jest roming ) czli to co masz w abonamencie . Ale dzwoniąc jóż  na numer holenderski lub hiszpanski ( to jest jóż rozmowa międzynarodowa ) dodatkowo płatna . ( poza abonamentem .

Nie. Jak jestes w roamingu czyli za granica nie placisz dodatkwo za rozmowy nawet jak dzwonisz na nr niemiecki. Tylko jak dzwonisz z Polski.

~misiek

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-12 12:00)

to jest odpowiedź na post:

Nie. Jak jestes w roamingu czyli za granica nie placisz dodatkwo za rozmowy nawet jak dzwonisz na nr niemiecki. Tylko jak dzwonisz z Polski.


Dokladnie. Wiedzialem o tym, ale jakos to malo jasne jest. To ogolnie ciekawe ze jak jestes w PL dzwonisz do holandii placisz dodatkowo, jak jestes w holandii i dzwonisz do holandii nie placisz. Jak jestes na Litwie dzwonisz do holandii tez nie placisz. (mowie o numerach zarejestrowanych w tych krajach oczywiscie - skrót tylko taki) Sprawdzilem ostatnio i tak faktycznie jest.

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-12 12:22)

to jest odpowiedź na post:

Nie. Jak jestes w roamingu czyli za granica nie placisz dodatkwo za rozmowy nawet jak dzwonisz na nr niemiecki. Tylko jak dzwonisz z Polski.


A przy okazji, wiesz moze kiedy zaczna mi naliczac oplaty za rozmowy jak jestem w holandii "za długo " ? ;) I jakie to sa oplaty wtedy ? Chodzi mi o to czy musze kupic numer holendreski, zeby nie miec jakis "chorych" rachunków. Ps. planowany pobyt około roku.

 

Roaming a rozmowy miedzynarodowe (2023-09-12 18:40)

to jest odpowiedź na post:


A przy okazji, wiesz moze kiedy zaczna mi naliczac oplaty za rozmowy jak jestem w holandii "za długo " ? ;) I jakie to sa oplaty wtedy ? Chodzi mi o to czy musze kupic numer holendreski, zeby nie miec jakis "chorych" rachunków. Ps. planowany pobyt około roku.

Więcej informacji o opłatach i naruszeniu FUP znajdziesz => ROAMING w UE

odpowiedź

Roaming a rozmowy miedzynarodowe | seven77 (12.09.2023, 12:22)


A przy okazji, wiesz moze kiedy zaczna mi naliczac oplaty za rozmowy jak jestem w holandii "za długo " ? ;) I jakie to sa oplaty wtedy ? Chodzi mi o to czy musze kupic numer holendreski, zeby nie miec jakis "chorych" rachunków. Ps. planowany pobyt około roku.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies