profil na forum

nick
keraj
nowicjusz

moje ostatnie

Przeniesienie numeru z Orange

(2020-01-19 19:53 w wątku Przeniesienie numeru z Orange)

<font color="#000000" face="Times New Roman"> </font><strong><font color="#000000" face="Calibri" size="3">U mnie historia przejścia wyglądała tak. Kilka dni przed końcem umowy w orange złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do nju.  Później dostawałem mailowe informacje z nju co dzieje się z moim zleceniem. Po kilku dniach przyjechał kurier z umową i tego samego dnia byłem już nju, (karta sim pozostała ta sama co była w orange musiałem tylko po jakimś czasie zrestartować telefon ) .  Orange przysłało mi do zapłacenia fakturę na kilka pln za okres korzystania między końcem okresu rozliczeniowego a przejściem do nju.</font>
</strong>
<font color="#000000" face="Times New Roman"> </font>

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

zmiana adresu e-mail (formularz)

(2020-01-14 17:45 w wątku zmiana adresu e-mail (formularz))

to jest odpowiedź na post:

Mam pytanie dotyczące formularza zmiany adresu e-mail - wydrukowałem go podpiszę i wyślę skan tylko nigdzie na moim koncie nie mogę znaleźć "nr konta klienta"
<div>

</div><div>Na swoim koncie w zakładce Mój Profil możesz zmienić adres e-mail oraz wiele innych żeczy.</div><div>Pozdrawiam
</div>

dla 0 osób

Premium sms

(2019-11-24 13:38 w wątku Premium sms)

to jest odpowiedź na post:

Ludzie... Mam odblokowane premium sms, a mimo to nie moge za nic zaplacic, w tym przedmioty w grach online.. kurczwa, na facebooko nie mozna sie z nimi skontaktowac, nie ma tez zadnego formularza zgloszeniowego, nosz szlak mnie trafia co za paran.oja jest tam praktykowana. Duzo osob ma z tym problem. A. ich rady z postow na FB sa absurdarne. Nie mam zamiaru dzownic i tracic kasy z konta ! Z powodu usterki ktora lezy po ich stronie. Nie laska sie zaopiekowac tez takim klientem. Czekam od kilku miesiecy ! Problem do dzis nie rozwiazany. 

</div><div>Jaki masz ustawiony limit na uslugi premium ?</div><div>
</div>

dla 0 osób

Zmiana numeru a historia połączeń

(2019-11-12 14:24 w wątku Zmiana numeru a historia połączeń )

Nowy numer , nowe konto , nowa historia połączeń

dla 0 osób

Przeniesienie, a brak sim

(2019-11-07 18:09 w wątku Przeniesienie, a brak sim)

<div>Też przenosiłem z Orange
</div><div>Napewno dostałeś maila
<dl class="Message-detailsList"><dt>Temat:Twoje zamówienie zostało wysłane .</dt><dd>W kturym było napisane : Przesyłka nie będzie zawierać karty SIM. Usługa zostanie włączona na obecnej karcie SIM.</dd><dt>Tak właśnie miałem po zmianie z orange na nju .</dt><dd>Przez jakiś czas ( około  15 min ) nie mogłem dzwonić .
</dd><dt>Po restarcie  telefonu wszystko działało normalnie , sieci nju . :)</dt><dd>pozdrawiam
</dd></dl></div>

dla 0 osób