profil na forum

nick
keraj
nowicjusz

moje ostatnie

nowa karta sim i nowy telefon

(2020-05-21 12:49 w wątku nowa karta sim i nowy telefon)

to jest odpowiedź na post:

<span id="ikp-txt-corr">Kupiłem starter nru po wieki i nowy telefon dla starczej osoby. Taki oto telefon https://WWW.mediaexpert.PL/smartfony-i-zegarki/telefony-komorkowe/telefon-GSM-gotze-jensen-gfe36-czarny i cały czas piszę włóż kartę sim po prostu telefon nie widzi karty sim jakieś rady nie chce przekładać karty od telefonu do telefonu, żeby nie zniszczysz karty sim.

Jak nie sprawdzisz karty sim w innym telefonie , nie będziesz wiedział czy to wina karty czy telefonu.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Email Nju

(2020-05-20 22:21 w wątku Email Nju)

Jaki jest oficjalny email do Nju? Chyba muszą jakiś mieć? Jeśli nie jestem jeszcze klientem, to jakoś chyba mogę się na piśmie skontaktować? Jak na razie nie znalazłem. Dość niepoważne.

Dlaczego nie poważne , nie szukałeś i nie wiesz co zrobić i pewnie dlatego tak piszesz . Kliknij na kontakt a tam znajdziesz wszystkie możliwości kontaktu

dla 0 osób

Czat.

(2020-05-15 21:02 w wątku Czat.)

Dobry wieczór. Dziś nad ranem zablokowałam telefon wpisując niepoprawnie kod PIN. Niestety nie mam możliwości znalezienia kodu PUK. Jak mogę odblokować kartę SIM?

</div><div>W takim wypadku karte sim można odblokować tylko podając kod Puk .  Jeśli nie masz podwójnej autoryzacji z sms-m możesz logując się na swoje konto wysłać kod puk na adres e-mail . Jeśli natomiast masz autoryzacje sms-m pozostaje tylko kontakt z BOK.
</div><div><strong>*610</strong> lub <strong>690610610</strong> z numeru innej sieci (koszt zgodny z cennikiem operatora). Obsługa czynna w godzinach 6-22 od poniedziałku do soboty.</div>

dla 0 osób

przejscie z nju na karte na abonament

(2020-05-10 10:40 w wątku przejscie z nju na karte na abonament)

Sprawdz czy podajesz te same dane , ktore  podałeś przy rejestracji w niu na karte.

dla 0 osób

Wrocław problemy z dzwonieniem od 3 dni

(2020-05-06 11:32 w wątku Wrocław problemy z dzwonieniem od 3 dni)

<div>Witam</div><div>Wrocław okolice lotniska od 3 dni nie można normalnie wykonywać i odbierać połączeń. Występują szumy i rozmowy są przerywane. Nie da się nawet zgłosić usterki przez BOK ponieważ rozmowa jest rozłączana.
</div>

Wejdz na swoje konto i zgłoś problem przez formularz kontaktowy .

dla 0 osób