profil na forum

nick
seven77
nowicjusz

moje ostatnie

Roaming a rozmowy miedzynarodowe

(2023-09-12 12:22 w wątku Roaming a rozmowy miedzynarodowe)

to jest odpowiedź na post:

Nie. Jak jestes w roamingu czyli za granica nie placisz dodatkwo za rozmowy nawet jak dzwonisz na nr niemiecki. Tylko jak dzwonisz z Polski.


A przy okazji, wiesz moze kiedy zaczna mi naliczac oplaty za rozmowy jak jestem w holandii "za długo " ? ;) I jakie to sa oplaty wtedy ? Chodzi mi o to czy musze kupic numer holendreski, zeby nie miec jakis "chorych" rachunków. Ps. planowany pobyt około roku.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Roaming a rozmowy miedzynarodowe

(2023-09-12 12:00 w wątku Roaming a rozmowy miedzynarodowe)

to jest odpowiedź na post:

Nie. Jak jestes w roamingu czyli za granica nie placisz dodatkwo za rozmowy nawet jak dzwonisz na nr niemiecki. Tylko jak dzwonisz z Polski.


Dokladnie. Wiedzialem o tym, ale jakos to malo jasne jest. To ogolnie ciekawe ze jak jestes w PL dzwonisz do holandii placisz dodatkowo, jak jestes w holandii i dzwonisz do holandii nie placisz. Jak jestes na Litwie dzwonisz do holandii tez nie placisz. (mowie o numerach zarejestrowanych w tych krajach oczywiscie - skrót tylko taki) Sprawdzilem ostatnio i tak faktycznie jest.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Opłaty za rozmowy.

(2020-06-27 22:35 w wątku Opłaty za rozmowy.)

Ja o tym wszystkim wiedizalem, nie od dzis mam dwa numery w nju. Ale policzylem jeszcze raz. Za pomoca excela, bo na marginesie nie ja głownie kosrzystam z nju, tylko finansuje ;) Za duzo było tych polaczeń sms itd. I znalazlem. Racja, te rozmowy sie nie wliczają, natomiast okazlo sie ze te kwoty pochodza od PZU ubezpieczenia. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Opłaty za rozmowy.

(2020-06-27 16:54 w wątku Opłaty za rozmowy.)

Ja i tak nie odpuszcze.... bede kombinowal, do czasu az ktos mi tego nie wyjasni, wiec jak sie zaczyna 26 to o której godzinie ? Bo dla przykładu jak widzisz o 19:40 zaplacilem 1.20 zł za rozmowe. Zeby jasnosc była, ta kwota jest na rachunku. Tak, w koncowym rozliczeniu jest takze uwzgledniona.  Dla mnie oabonamet nie rozpoczal sie do godziny 19:40 poniewaz zaplacilem za rozmowe. Tak fizycznie zaplaciłem tą kwote + abonament.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Opłaty za rozmowy.

(2020-06-27 15:08 w wątku Opłaty za rozmowy.)

Na jakiej podstawie tak piszesz ? Jest zapisa w regulaminie ze abonament nie dziala w jednym dniu miesiaca ? Moze cos sie zmieniło i ja o tym nie wiem. Czyli : abonament działa cały miesiac bez jednego dnia - tak wynika z Twojej wypowiedzi. Czyli jak bede dzwonił 24H  26 kazdego miesiaca to rachunek moge miec nawet przykladowo 1000 zł. Jeszcze raz, mam rozumiec ze abonament 39 zł nie działa jednego dnia miesiaca, tak ? Jesli tak to to jest chore i nie byłem tego świadomy, do tego ciekawe bo tak nie było kiedys a telefon w NJU mam ładne kilka lat.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób