forumnju z rachunkiemusługiBardzo wolny internet nju internetowy

Bardzo wolny internet nju internetowy

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-07-26 16:40)

<div>Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim pececie, dzisiaj chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju internetowy, stan konta ok. 30GB. Internet w telefonie też muli i też w nju, przez pól roku internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. Pytanie jaka jest tego przyczyna?
</div><div>
</div>

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-07-27 14:42)

Cześć :) Być może w Twoim miejscu zamieszkania są jakieś utrudnienia albo awaria. Wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Podaj dokładną lokalizację, w której występuje problem (wraz z kodem pocztowym). Pozdrawiam :)

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-07-27 18:13)

Ja natomiast mam problem z internetem 3 dzień, pokazuję mi zasięg LTE że wszystko ok ale nie ładuje mi stron. Za jakiś czas działa, potem powtarza się problem nigdzie nie ma informacji że jest jakaś awaria. Jestem w tej sieci ponad dwa lata i to jest pierwszy taki problem.

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-07-27 22:11)

Dzisiaj już działa internet normalnie,  mam nadzieję że był to jednorazowy wybryk bo jak ma się to  powtarzać to zmieniam sieć.

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-07-28 20:17)

to jest odpowiedź na post:

Cześć :) Być może w Twoim miejscu zamieszkania są jakieś utrudnienia albo awaria. Wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Podaj dokładną lokalizację, w której występuje problem (wraz z kodem pocztowym). Pozdrawiam :)

Pilotka bardzo jasno to wyjaśnie . Ja dodam jeszcze że nie tylko śieć jest winna braku szybkiego internetu. Sprawdzcie też swoje telefony  ,  n.p kiedy robiliście aktualizacje lub czy wasz telefon nie moli . Czasami warto też wyłączyć telefon . O czym wielu użytkowników zapomina.

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-08-02 14:10)

<div>Wygląda na to że ktoś zakłócał sieć, taka odpowiedź dostałem od nju.
</div><div>"sprawdziliśmy zgłoszenie. Potwierdzamy występowanie utrudnień w korzystaniu z sieci Nju w podanej lokalizacji. Nasza sieć jest zakłócana przez nieprawidłowo działające urządzenie radiowe. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby odnaleźć źródło zakłóceń i zmusić jego właściciela do wyłączenia. Przepraszamy za utrudnienia. Pozdrawiamy, Nju mobile"</div>

[edytowane przez rc36 o 14:11 w dniu 2020-08-02]

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-08-02 21:01)

Ja jestem na wakacjach w Ustce i net w nju na kartę praktycznie nie istnieje. 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-08-03 10:00)

Dzień dobry. Płatności były dokonywane w terminie. Czerwcowy pakiet internetowy został wykorzystany i internet miał zwolnic, ale niestety można powiedzieć, że właściwie nie działał (nie byłam w stanie opłacić nawet rachunku za lipiec i musiałam skorzystać z telefonu i internetu innej osoby). Minęło około 5 dni od oplacenia faktury za lipiec, internet nadal praktycznie nie działa, a na moim koncie jest informacja, że został on wykorzystany. Ale czy nie powinien on się odnowić po dokonaniu płatności skoro mamy już kolejny miesiąc? Pozdrawiam

Dzień dobry. Płatności były dokonywane w terminie. Czerwcowy pakiet internetowy został wykorzystany i internet miał zwolnic, ale niestety można powiedzieć, że właściwie nie działał (nie byłam w stanie opłacić nawet rachunku za lipiec i musiałam skorzystać z telefonu i internetu innej osoby). Minęło około 5 dni od oplacenia faktury za lipiec, internet nadal praktycznie nie działa, a na moim koncie jest informacja, że został on wykorzystany. Ale czy nie powinien on się odnowić po dokonaniu płatności skoro mamy już kolejny miesiąc? Pozdrawiam

odpowiedź

Bardzo wolny internet nju internetowy | rc36 (26.07.2020, 16:40)

<div>Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim pececie, dzisiaj chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju internetowy, stan konta ok. 30GB. Internet w telefonie też muli i też w nju, przez pól roku internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. Pytanie jaka jest tego przyczyna?
</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

121 gości i 0 zalogowanych użytkowników