forumnju z rachunkiemusługiOdzyskiwanie kodu PIN

Odzyskiwanie kodu PIN

 

Odzyskiwanie kodu PIN (2018-04-26 11:31)

Dzień dobry, wyrzuciłem starter pack z numerem SIM i zablokowałem kartę w telefonie. Nie mam kodu SIM i nie wiem jak odblokować kartę.  Proszę o pomoc :(

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Odzyskiwanie kodu PIN (2018-04-26 13:14)

Jeśli to numer w ofercie na kartę i jest zarejestrowany zadzwoń z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610, po weryfikacji konsultant poda Ci kod PUK, o wpisaniu którego będziesz mógł ustalić nowy kod PIN. Jeżeli numer jest w ofercie z rachunkiem zaloguj się na swoje konto nju mobile w zakładce Moje dane znajdziesz Twój kod PUK, po wybraniu tej opcji będziesz mógł wysłać kod PUK na adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. 

[edytowane przez pilotka o 13:16 w dniu 2018-04-26]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Odzyskiwanie kodu PIN (2021-07-04 21:14)

<span >Jeśli to numer w ofercie na kartę i jest zarejestrowany zadzwoń z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610 a następnie otrzymasz kod PUK i ustawisz nowy PIN. Mi się tak udało zrobić do konta firmowego https://feniksx.pl/

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Odzyskiwanie kodu PIN | tomekb (26.04.2018, 11:31)

Dzień dobry, wyrzuciłem starter pack z numerem SIM i zablokowałem kartę w telefonie. Nie mam kodu SIM i nie wiem jak odblokować kartę.  Proszę o pomoc :(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników