Kod PUK jak odzyskać

 

Kod PUK jak odzyskać (2019-04-28 10:18)

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??

 

Kod PUK jak odzyskać (2019-04-28 11:21)

"Kod PUK jest wydrukowany na kopercie, w której dostałeś kartę SIM przy zakupie oferty nju mobile.
Jeśli posiadasz numer w ofercie nju na abonament i nie możesz odnaleźć tej koperty, a nie pamiętasz kodu PUK, to w prosty sposób możesz go odzyskać. Zaloguj się do swojego konta na portalu njumobile.pl. W sekcji moje dane znajdziesz Twój kod PUK. Po wybraniu tej opcji otrzymasz kod PUK na numer telefonu lub adres email wskazany podczas rejestracji.
Kod PUK możesz także odzyskać kontaktując się z obsługą klienta nju mobile. Przed rozmową przygotuj dane z dowodu osobistego."

Czyli albo logujesz się na swoim koncie w Nju i dostajesz PUK mailem, albo dzwonisz z innego telefonu do BOK


Do moderacji  (której tu chyba nie ma):
Do scalenia z wątkami:
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,169800001,title,odzyskanie-kodu-puk,watek
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,183000001,title,odzyskiwanie-kodu-puk-quot-absurdalne-quot-,watek

[edytowane przez jacp11 o 11:23 w dniu 2019-04-28]
 

Kod PUK jak odzyskać (2019-05-30 03:24)

to jest odpowiedź na post:

"Kod PUK jest wydrukowany na kopercie, w której dostałeś kartę SIM przy zakupie oferty nju mobile.
Jeśli posiadasz numer w ofercie nju na abonament i nie możesz odnaleźć tej koperty, a nie pamiętasz kodu PUK, to w prosty sposób możesz go odzyskać. Zaloguj się do swojego konta na portalu njumobile.pl. W sekcji moje dane znajdziesz Twój kod PUK. Po wybraniu tej opcji otrzymasz kod PUK na numer telefonu lub adres email wskazany podczas rejestracji.
Kod PUK możesz także odzyskać kontaktując się z obsługą klienta nju mobile. Przed rozmową przygotuj dane z dowodu osobistego."

Czyli albo logujesz się na swoim koncie w Nju i dostajesz PUK mailem, albo dzwonisz z innego telefonu do BOK


Do moderacji  (której tu chyba nie ma):
Do scalenia z wątkami:
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,169800001,title,odzyskanie-kodu-puk,watek
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,183000001,title,odzyskiwanie-kodu-puk-quot-absurdalne-quot-,watek

[edytowane przez mariano o 03:59 w dniu 2019-05-30]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Kod PUK jak odzyskać (2019-09-26 11:41)

to jest odpowiedź na post:

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Kod PUK jak odzyskać (2020-01-12 08:43)

Tak co za banialuki. Telefon mam zablokowany dostęp do konta jest ale tam bez telefonu nic się nie zrobi. Puku jak nie ma tak nie ma. Dziś jest niedziela i Njiu śpi .HIHI. Także odzyskanie Puku jest w niedzile i świeta niemożliwe . I nie piszczie że się da po zalogowaniu na stronę bo nie ma takiej opcji. Nie pozdrawiam NIEZADOWOLONY KLIENT. i uciekam z moimi numerami do innej sieci.

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-01-12 15:18)

Jeśli masz jeszcze pakiet startowy , to tam razem z kartą był kod puk

~gość1578838446725

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-01-12 22:00)

to jest odpowiedź na post:

Tak co za banialuki. Telefon mam zablokowany dostęp do konta jest ale tam bez telefonu nic się nie zrobi. Puku jak nie ma tak nie ma. Dziś jest niedziela i Njiu śpi .HIHI. Także odzyskanie Puku jest w niedzile i świeta niemożliwe . I nie piszczie że się da po zalogowaniu na stronę bo nie ma takiej opcji. Nie pozdrawiam NIEZADOWOLONY KLIENT. i uciekam z moimi numerami do innej sieci.


Do kogo pretensja , sam go wywaliłeś jak dostałeś pakiet startowy . Dobrze napisał gościu wcześniej .

~gość1578862552075

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-01-13 13:30)

to jest odpowiedź na post:

Tak co za banialuki. Telefon mam zablokowany dostęp do konta jest ale tam bez telefonu nic się nie zrobi. Puku jak nie ma tak nie ma. Dziś jest niedziela i Njiu śpi .HIHI. Także odzyskanie Puku jest w niedzile i świeta niemożliwe . I nie piszczie że się da po zalogowaniu na stronę bo nie ma takiej opcji. Nie pozdrawiam NIEZADOWOLONY KLIENT. i uciekam z moimi numerami do innej sieci.



Hej :) Aby móc skorzystać z opcji wysyłki kodu PUK na adres e-mail, PRZED  zablokowaniem telefonu trzeba wyłączyć dodatkową autoryzację SMS w zabezpieczeniach konta. Po zablokowaniu to rzeczywiście nic nie zdziałasz. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 13:32 w dniu 2020-01-13]
 

Kod PUK jak odzyskać (2020-04-26 10:05)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1587888327062

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-06-12 08:58)

Mam ten sam problem Nie mogę odzyskać kodu puk a telefon mam zablokowany powinniście mieć procedury w których można odblokować taki telefon ale ich nigdzie nie widzę do tego nikt nie odpowiada na mojego e-maila nawet nie macie pojęcia ile w ten sposób klientów tracicie większość o tym nie napisze

odpowiedź

Kod PUK jak odzyskać | jacp11 (28.04.2019, 11:21)

"Kod PUK jest wydrukowany na kopercie, w której dostałeś kartę SIM przy zakupie oferty nju mobile.
Jeśli posiadasz numer w ofercie nju na abonament i nie możesz odnaleźć tej koperty, a nie pamiętasz kodu PUK, to w prosty sposób możesz go odzyskać. Zaloguj się do swojego konta na portalu njumobile.pl. W sekcji moje dane znajdziesz Twój kod PUK. Po wybraniu tej opcji otrzymasz kod PUK na numer telefonu lub adres email wskazany podczas rejestracji.
Kod PUK możesz także odzyskać kontaktując się z obsługą klienta nju mobile. Przed rozmową przygotuj dane z dowodu osobistego."

Czyli albo logujesz się na swoim koncie w Nju i dostajesz PUK mailem, albo dzwonisz z innego telefonu do BOK


Do moderacji  (której tu chyba nie ma):
Do scalenia z wątkami:
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,169800001,title,odzyskanie-kodu-puk,watek
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,183000001,title,odzyskiwanie-kodu-puk-quot-absurdalne-quot-,watek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników