Kod PUK jak odzyskać

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-06-12 14:12)

to jest odpowiedź na post:

Mam ten sam problem Nie mogę odzyskać kodu puk a telefon mam zablokowany powinniście mieć procedury w których można odblokować taki telefon ale ich nigdzie nie widzę do tego nikt nie odpowiada na mojego e-maila nawet nie macie pojęcia ile w ten sposób klientów tracicie większość o tym nie napisze

Kodu PUK strzeżemy jak największej tajamnicy panstwowej i miejmy zapisany w kilku miejscach . Tak na poważnie , pilotka pare postów wyżej dała przykład jak to zrobić , jeśli natomiast nie możesz tego wykonać zadzwoń poprostu z innego telefonu na 690610610 , tam cię zweryfikują że to ty i podadzą kod Puk  :) Powodzenia.

~gość1591963941364

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-08-18 22:06)

Ten sam problem. Jestem za granica nie moge sie dodzwonic do nju, nie mam zadnej karty ani umowy przy sobie bo jestem za granica a superpinu nie pamietam. Co teraz? Bo Pani z obslugi klienta powoedziala ze sorry nic sie nie da zrobic. Co to znaczy?

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-08-18 23:16)

Hej :) Skontaktuj się z kimś zaufanym, kto ma aktywny numer, niech zadzwoni do BOK pod numer 690610610 i po weryfikacji danych podadzą kod PUK. Chyba, że nie wiesz na kogo jest umowa, to rzeczywiście niewiele można zdziałać, bo weryfikacja to podstawa. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:18 w dniu 2020-08-18]
 

Kod PUK jak odzyskać (2020-08-19 20:50)

to jest odpowiedź na post:

Kodu PUK strzeżemy jak największej tajamnicy panstwowej i miejmy zapisany w kilku miejscach . Tak na poważnie , pilotka pare postów wyżej dała przykład jak to zrobić , jeśli natomiast nie możesz tego wykonać zadzwoń poprostu z innego telefonu na 690610610 , tam cię zweryfikują że to ty i podadzą kod Puk  :) Powodzenia.
<div>

Wysłałem tego posta jako anonim.</div><div>Jednak zawszę będę twierdził.</div><div>Myślenie z wyprzedzeniem co może się wydarzyć. , jest na prawde przydatne.</div><div>Pozdrawiam.
</div>

 

Kod PUK jak odzyskać (2021-04-12 10:54)

to jest odpowiedź na post:

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??




czy szanowna moderacja rozwiąże problem? 

 

Kod PUK jak odzyskać (2021-04-13 06:24)

to jest odpowiedź na post:

czy szanowna moderacja rozwiąże problem? 

Moderacja nie jest od rozwiązywania problemów z telefonami/ siecią, a od sprzątania na forum.
Od rozwiązywania problemów jest Biuro Obsługi Klienta

 

Kod PUK jak odzyskać (2022-05-20 08:33)

to jest odpowiedź na post:

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Kod PUK jak odzyskać (2022-05-20 09:51)

Nie wiem, co za problem. Pożyczasz telefon , dzwonisz do BOK, otrzymujesz PUK. Spraw załatwiona w 5 minut. Na zgłoszenia też szybko nju odpowiada. Wątpię by dużo osób odchodziło od sieci z powodu puku. A w przyszłości warto go zapisać. 

~maciek123

 

Kod PUK jak odzyskać (2022-05-20 13:00)

to jest odpowiedź na post:

Moderacja nie jest od rozwiązywania problemów z telefonami/ siecią, a od sprzątania na forum.
Od rozwiązywania problemów jest Biuro Obsługi Klienta


A to tu jest jakaś moderacja? Była kiedykolwiek?

~gość1653044400338

 

Kod PUK jak odzyskać (2022-05-20 13:02)

to jest odpowiedź na post:

A to tu jest jakaś moderacja? Była kiedykolwiek?

Tym bardziej nie rozwiąże problemu kolegi dawid1

odpowiedź

Kod PUK jak odzyskać | piotrk (28.04.2019, 10:18)

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 3 zalogowanych użytkowników