Kod PUK jak odzyskać

 

Kod PUK jak odzyskać (2019-04-28 10:18)

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??

 

Kod PUK jak odzyskać (2019-04-28 11:21)

"Kod PUK jest wydrukowany na kopercie, w której dostałeś kartę SIM przy zakupie oferty nju mobile.
Jeśli posiadasz numer w ofercie nju na abonament i nie możesz odnaleźć tej koperty, a nie pamiętasz kodu PUK, to w prosty sposób możesz go odzyskać. Zaloguj się do swojego konta na portalu njumobile.pl. W sekcji moje dane znajdziesz Twój kod PUK. Po wybraniu tej opcji otrzymasz kod PUK na numer telefonu lub adres email wskazany podczas rejestracji.
Kod PUK możesz także odzyskać kontaktując się z obsługą klienta nju mobile. Przed rozmową przygotuj dane z dowodu osobistego."

Czyli albo logujesz się na swoim koncie w Nju i dostajesz PUK mailem, albo dzwonisz z innego telefonu do BOK


Do moderacji  (której tu chyba nie ma):
Do scalenia z wątkami:
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,169800001,title,odzyskanie-kodu-puk,watek
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,183000001,title,odzyskiwanie-kodu-puk-quot-absurdalne-quot-,watek

[edytowane przez jacp11 o 11:23 w dniu 2019-04-28]
 

Kod PUK jak odzyskać (2019-05-30 03:24)

to jest odpowiedź na post:

"Kod PUK jest wydrukowany na kopercie, w której dostałeś kartę SIM przy zakupie oferty nju mobile.
Jeśli posiadasz numer w ofercie nju na abonament i nie możesz odnaleźć tej koperty, a nie pamiętasz kodu PUK, to w prosty sposób możesz go odzyskać. Zaloguj się do swojego konta na portalu njumobile.pl. W sekcji moje dane znajdziesz Twój kod PUK. Po wybraniu tej opcji otrzymasz kod PUK na numer telefonu lub adres email wskazany podczas rejestracji.
Kod PUK możesz także odzyskać kontaktując się z obsługą klienta nju mobile. Przed rozmową przygotuj dane z dowodu osobistego."

Czyli albo logujesz się na swoim koncie w Nju i dostajesz PUK mailem, albo dzwonisz z innego telefonu do BOK


Do moderacji  (której tu chyba nie ma):
Do scalenia z wątkami:
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,169800001,title,odzyskanie-kodu-puk,watek
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,183000001,title,odzyskiwanie-kodu-puk-quot-absurdalne-quot-,watek

[edytowane przez mariano o 03:59 w dniu 2019-05-30]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Kod PUK jak odzyskać (2019-09-26 11:41)

to jest odpowiedź na post:

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Kod PUK jak odzyskać (2020-01-12 08:43)

Tak co za banialuki. Telefon mam zablokowany dostęp do konta jest ale tam bez telefonu nic się nie zrobi. Puku jak nie ma tak nie ma. Dziś jest niedziela i Njiu śpi .HIHI. Także odzyskanie Puku jest w niedzile i świeta niemożliwe . I nie piszczie że się da po zalogowaniu na stronę bo nie ma takiej opcji. Nie pozdrawiam NIEZADOWOLONY KLIENT. i uciekam z moimi numerami do innej sieci.

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-01-12 15:18)

Jeśli masz jeszcze pakiet startowy , to tam razem z kartą był kod puk

~gość1578838446725

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-01-12 22:00)

to jest odpowiedź na post:

Tak co za banialuki. Telefon mam zablokowany dostęp do konta jest ale tam bez telefonu nic się nie zrobi. Puku jak nie ma tak nie ma. Dziś jest niedziela i Njiu śpi .HIHI. Także odzyskanie Puku jest w niedzile i świeta niemożliwe . I nie piszczie że się da po zalogowaniu na stronę bo nie ma takiej opcji. Nie pozdrawiam NIEZADOWOLONY KLIENT. i uciekam z moimi numerami do innej sieci.


Do kogo pretensja , sam go wywaliłeś jak dostałeś pakiet startowy . Dobrze napisał gościu wcześniej .

~gość1578862552075

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-01-13 13:30)

to jest odpowiedź na post:

Tak co za banialuki. Telefon mam zablokowany dostęp do konta jest ale tam bez telefonu nic się nie zrobi. Puku jak nie ma tak nie ma. Dziś jest niedziela i Njiu śpi .HIHI. Także odzyskanie Puku jest w niedzile i świeta niemożliwe . I nie piszczie że się da po zalogowaniu na stronę bo nie ma takiej opcji. Nie pozdrawiam NIEZADOWOLONY KLIENT. i uciekam z moimi numerami do innej sieci.



Hej :) Aby móc skorzystać z opcji wysyłki kodu PUK na adres e-mail, PRZED  zablokowaniem telefonu trzeba wyłączyć dodatkową autoryzację SMS w zabezpieczeniach konta. Po zablokowaniu to rzeczywiście nic nie zdziałasz. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 13:32 w dniu 2020-01-13]
 

Kod PUK jak odzyskać (2020-04-26 10:05)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1587888327062

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-06-12 08:58)

Mam ten sam problem Nie mogę odzyskać kodu puk a telefon mam zablokowany powinniście mieć procedury w których można odblokować taki telefon ale ich nigdzie nie widzę do tego nikt nie odpowiada na mojego e-maila nawet nie macie pojęcia ile w ten sposób klientów tracicie większość o tym nie napisze

odpowiedź

Kod PUK jak odzyskać | piotrk (28.04.2019, 10:18)

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników