forumnju z rachunkiemofertaNic z tego nie rozumiem!!

Nic z tego nie rozumiem!!

 

Nic z tego nie rozumiem!! (2018-04-11 20:55)

Miałem dotychczas jeden numer w ofercie wszystko za 29 zł . Zamówiłem do tego konta numer dodatkowy z przeniesieniem numeru. Dostałem tymczasowy, nowa karta sim leży w szafie i czekam na przeniesienie aby zacząć jej używać.

Dziś dostaję pierwszą fakturę po tej operacji i poza 29 zł za numer dotychczasowy mam naliczone 10,45 zł za drugi numer. Skąd ta kwota?!? Rozumiałbym 9 zł, ale skąd 10,45 zł?

Spróbowałem się więc na niego zalogować, żeby zobaczyć co się dzieje, każe podać superpin jako ostatnie 6 cyfr puk. Wygrzebałem więc nową kartę, zdrapałem, wpisuje ten superpin i komunikat o błędnym superpin!!!  Próbowałem jeszcze superpin z numeru podstawowego podać ale też nic. Na nowej umowie, którą dostałem tego kodu nie ma (a tak sugerowano w niektórych odpowiedziach jakie znalazłem na forum).

Tak więc, skąd się wzięła ta kwota 10,45 zł i dlaczego superpin nie działa?

 

Nic z tego nie rozumiem!! (2018-04-11 23:03)

Wpadłem na to, skąd może się brać 10, 45 zł - dodatkowy niepełny okres na ten numer. OK
Natomiast dalej nie mam bladego pojęcia dlaczego superpin nie działa

 

Nic z tego nie rozumiem!! (2018-04-11 23:15)

Tak, na pierwszej fakturze za dodatkowy jest wyrównanie.  Jeżeli na umowie nie ma superpinu, a ten z podstawowego nie działa to pozostaje kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

Nic z tego nie rozumiem!! (2018-04-25 23:14)

Superpin jest taki sam dla numer głównego i dodatkowego to kod od 4 -8 cyfr ustalany podczas skaładania zamówienia. Jest on na 1 stronie w umowie numeru głownego. Jesli nie pamietasz zadzwon do biura obsługi

odpowiedź

Nic z tego nie rozumiem!! | leszek1 (11.04.2018, 20:55)

Miałem dotychczas jeden numer w ofercie wszystko za 29 zł . Zamówiłem do tego konta numer dodatkowy z przeniesieniem numeru. Dostałem tymczasowy, nowa karta sim leży w szafie i czekam na przeniesienie aby zacząć jej używać.

Dziś dostaję pierwszą fakturę po tej operacji i poza 29 zł za numer dotychczasowy mam naliczone 10,45 zł za drugi numer. Skąd ta kwota?!? Rozumiałbym 9 zł, ale skąd 10,45 zł?

Spróbowałem się więc na niego zalogować, żeby zobaczyć co się dzieje, każe podać superpin jako ostatnie 6 cyfr puk. Wygrzebałem więc nową kartę, zdrapałem, wpisuje ten superpin i komunikat o błędnym superpin!!!  Próbowałem jeszcze superpin z numeru podstawowego podać ale też nic. Na nowej umowie, którą dostałem tego kodu nie ma (a tak sugerowano w niektórych odpowiedziach jakie znalazłem na forum).

Tak więc, skąd się wzięła ta kwota 10,45 zł i dlaczego superpin nie działa?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników