forumnju z rachunkiemofertaNic z tego nie rozumiem!!

Nic z tego nie rozumiem!!

 

Nic z tego nie rozumiem!! (2018-04-11 20:55)

Miałem dotychczas jeden numer w ofercie wszystko za 29 zł . Zamówiłem do tego konta numer dodatkowy z przeniesieniem numeru. Dostałem tymczasowy, nowa karta sim leży w szafie i czekam na przeniesienie aby zacząć jej używać.

Dziś dostaję pierwszą fakturę po tej operacji i poza 29 zł za numer dotychczasowy mam naliczone 10,45 zł za drugi numer. Skąd ta kwota?!? Rozumiałbym 9 zł, ale skąd 10,45 zł?

Spróbowałem się więc na niego zalogować, żeby zobaczyć co się dzieje, każe podać superpin jako ostatnie 6 cyfr puk. Wygrzebałem więc nową kartę, zdrapałem, wpisuje ten superpin i komunikat o błędnym superpin!!!  Próbowałem jeszcze superpin z numeru podstawowego podać ale też nic. Na nowej umowie, którą dostałem tego kodu nie ma (a tak sugerowano w niektórych odpowiedziach jakie znalazłem na forum).

Tak więc, skąd się wzięła ta kwota 10,45 zł i dlaczego superpin nie działa?

 

Nic z tego nie rozumiem!! (2018-04-11 23:03)

Wpadłem na to, skąd może się brać 10, 45 zł - dodatkowy niepełny okres na ten numer. OK
Natomiast dalej nie mam bladego pojęcia dlaczego superpin nie działa

 

Nic z tego nie rozumiem!! (2018-04-11 23:15)

Tak, na pierwszej fakturze za dodatkowy jest wyrównanie.  Jeżeli na umowie nie ma superpinu, a ten z podstawowego nie działa to pozostaje kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

Nic z tego nie rozumiem!! (2018-04-25 23:14)

Superpin jest taki sam dla numer głównego i dodatkowego to kod od 4 -8 cyfr ustalany podczas skaładania zamówienia. Jest on na 1 stronie w umowie numeru głownego. Jesli nie pamietasz zadzwon do biura obsługi

odpowiedź

Nic z tego nie rozumiem!! | leszek1 (11.04.2018, 23:03)

Wpadłem na to, skąd może się brać 10, 45 zł - dodatkowy niepełny okres na ten numer. OK
Natomiast dalej nie mam bladego pojęcia dlaczego superpin nie działa
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

78 gości i 3 zalogowanych użytkowników