profil na forum

nick
ktoś
nowicjusz

moje ostatnie

'Wszystkiego za nie więcej niż 29 zł - nie działa

(2021-09-16 16:37 w wątku 'Wszystkiego za nie więcej niż 29 zł - nie działa)

Sprawdź w zakładce Moje konto/ stan konta czy masz osiagnięty limit wydatków 29 zl. Może środki zostały wykorzystane na jakieś inne połączenia i brak nie osiagnąłeś limitu ( poza limitem np. połączenia miedzynarodowe, infolinie itp) 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu

(2020-04-30 10:32 w wątku Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu)

https://www.njumobile.pl/9gb-za-0zl/

ta odpowiedź była przydatna
dla 16 osób

Problem z kodem SuperPin

(2018-12-18 08:02 w wątku Problem z kodem SuperPin)

Kod został podany przez ciebie podczas składania zamówienia składa się z 4-8 cyfr. Możesz go odnaleźć na 1 stronie umowy jest on wspólny dla numeru głównego i dodatkowego.
Jeśli nie pamiętasz dzwoń do BOK

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Przeniesienie 2 numerów z plusa - jeden to numer telefoniczny a drugi to internet mobilny.

(2018-12-18 08:00 w wątku Przeniesienie 2 numerów z plusa - jeden to numer telefoniczny a drugi to internet mobilny.)

Mozesz skorzystać z każdej oferty dostępnej na stronie. Dla numeru, z którego chcesz również dzwonić masz do wyboru:
- bez limitu 39 zł ( 20 GB),
- bez limitu 29 zł ( 10 GB),
- bez limitu 19 zł ( 1 GB).


W usłudze za 29 i 39 masz nielimitowane smsy, MMS i rowmowy w Polsce i I strefie w roamingu.
W usłudze za 19 masz osobne limity wydatków oferta fajna jeśli korzystasz tylko z rozmów i mało z neta.


Dla ofert mobilnych masz do wyboru:
- nju internetowy dodatkowy (20 GB) za 19 zl
- nju internetowy ( 40 GB) za 29 zł.
Szczegóły na stronie.
Dodatkowo włącz sobie darmowa usługę im dłużej, tym lepiej dzięki której będziesz otrzymywać większy limit GB ????

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!

(2018-12-18 07:50 w wątku Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!)

Jeśli nie opuszczałeś/Aś kraju to się nie przejmuj SMS został wysłany błędnie. Dzwoniąc na BOK jest taka informacja.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób