forumnju z rachunkiemofertaprzeniesienie numeru z Orange abonament do nju

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-07-10 23:15)

Witam,

Na stronie nju mobile po wpisaniu mojego nr telefonu dostałem informację zwrotną, że powinienem poczekać ze złożeniem wniosku o przeniesienie numeru do ostatniego miesiąca trwania umowy. Mam jeszcze ponad 3 miesiące umowę promocyjną. Czy mogę już złożyć wniosek z zaznaczeniem przeniesienia numeru na koniec obecnej umowy promocyjnej z Orange? Czy jednak muszę poczekać do ostatniego miesiąca i dopiero wtedy złożyć wniosek na stronie?

Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lenxy

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-07-11 08:07)

"Zmiana oferty Orange na abonament lub mix na ofertę ?nju z rachunkiem? nastąpi od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego bezpośrednio po okresie, w którym dyspozycja Abonenta została złożona, bądź pierwszego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego (tj. drugiego okresu rozliczeniowego następującego po okresie, w którym dyspozycja Abonenta została złożona) w zależności od możliwości technicznych Operatora." 


W praktyce wygląda to tak że najlepiej zacząć przenoszenie numeru na początku ostatniego miesiąca /ostatniego okresu rozliczeniowego/. Wtedy nie zapłacisz kary za zerwanie umowy w Orange.

[edytowane przez sosen o 08:07 w dniu 2013-07-11]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-07-15 14:40)

No to czekam cierpliwie.
 
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów
 
lenxy

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lenxy

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-07-29 17:41)

U mnie też tak było więc zadzwoniłam w tej sprawie do BOK. Dowiedziałam się, że w przypadku przeniesienia z Orange nastąpi automatyczne przeniesienie do Nju po zakończeniu poprzedniej umowy, niezależnie od tego, kiedy zgłoszę zamówienie. W tej sytuacji wysłałam je wcześniej, żeby mieć z głowy i żeby stało się za dość oczekiwaniu Orange (z BOK Orange dowiedziałam się z kolei, że aby przenieść numer bezpośrednio po zakończeniu umowy, mój nowy operator musi ich o tym fakcie  poinformować na ponad miesiąc przed tym przeniesieniem).

Niestety, jak to często bywa, okazało się, że nie poszło wcale tak gładko. Mój numer został przeniesiony o miesiąc wcześniej i nikt - ani w Orange ani w Nju - nie był mi w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego. Czekam teraz na rozpatrzenie mojej reklamacji - chcę znać stanowisko Nju zanim Orange zacznie mnie ścigać z karą umowną ;-)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nowa

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-08-25 09:11)

Ogólnie jestem zadowolony z uslug nju. Przenioslem numer z abonamentu orange na umowe z rachunkiem nju. Klopot w tym ze bylem abonentem orange do 24.07. Tymczasem fakture z nju mobile otrzymalem juz 14.08 za okres od 14.07-13.08. Zlozylem reklamacje i czekam na rozpatrzenie. Termin platnosci mojej fv. uplywa 28.08 - w tej sytuacji nie wiem czy mam im to zaplacic czy czekac na kontakt ?


odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-08-26 08:22)

Na fakturach zawsze jest podany pełny okres rozliczeniowy (cały jeden miesiąc), natomiast opłaty są naliczone za faktyczny czas użytkowania karty od momentu aktywacji. Jeśli byłeś w Nju od 24.07 to opłaty na fakturze są naliczone za okres od 24.07 do 13.08.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-12-27 01:39)

Jeżeli jesteście częścia PTK CENTERTEL to po co ta zabawa w orange i nju ? Tego nie rozumiem i proszę mi dokładnie wytłumaczyc a nie blokowac post wymagający wyjaśnienia i odpowiedzi moderatorze forum i sieci. apytanie nie wymaga blokowania. Odpowiedż powinna sie pojawić. Co to za cenzura ? Pytanie jest za trudne ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nowicjusz

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-12-27 01:55)

Czyli co: jaki moderator taki operator ? Blokowanie na porządku dziennym ze względu na trudność z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie ?

~nowicjusz

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-12-27 02:03)

Przypomina mi to gadanie przysłowiowego dziada z obrazem. Chyba nie ogarniam ani tego forum ani moderatora ani operatora. A blokowanie wypowiedzi jest przerażające. byłoby zrozumiałe gdyby posługiwac się wyrazami ogólnie przyjętymi za obraźliwe. Ale kulturane zapytanie, które wymaga wyjaśnienia blokowac ? to przesada. Chyba, że moderatorem jest robot czyli maszyna, która została zaprogramowana na blokowanie wszselkich informacji podczas nieobecności żywego człowieka.

~nowicjusz

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-12-28 19:12)

Witam,

Jak wyglada sprawa z Telefonem, ktory uzywam w Orange?  Ma simlocka, czy bede go musial zdjac?

pozdrawiam

~mario

odpowiedź

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju | ~lenxy (10.07.2013, 23:15)

Witam,

Na stronie nju mobile po wpisaniu mojego nr telefonu dostałem informację zwrotną, że powinienem poczekać ze złożeniem wniosku o przeniesienie numeru do ostatniego miesiąca trwania umowy. Mam jeszcze ponad 3 miesiące umowę promocyjną. Czy mogę już złożyć wniosek z zaznaczeniem przeniesienia numeru na koniec obecnej umowy promocyjnej z Orange? Czy jednak muszę poczekać do ostatniego miesiąca i dopiero wtedy złożyć wniosek na stronie?

Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 0 zalogowanych użytkowników