forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z nju mobile na karte

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte

 

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte (2014-01-05 15:24)

Witam chciałem przenieśc nr z karty nju mobile na rachunek, czy takie przeniesienie trwa też tak długo jak przeniesienie nr z innej sieci ?? Czy po takim przeniesieniu nr w obrebie tej samej sieci tj karta nju mobile i rachunek odrazu jestem w nju buzz czy nju zerowy ?? Kiedy najlepiej podpisac umowe i przeniesc nr zeby móc jak najszybciej korzystac z uslugi do komorkowych za 19 zł?? Czy jak podpisze np 10 danego miesiąca a okres rozliczeniowy jest od 14 to czy jeśli odrazu po tym gdy mi przeniosą nr do nju z rachunkiem tj ok 11 włącze usluge za 19 zl do komorkowych to po 14 np stycznia bede juz mogl korzystac z nju do komorkowych za 19 od tego 14 stycznia czy bede musial czekac miesiac i dopiero od 14 lutego bede mial ta usluge włączoną???Dziekuje za kazdą odpowiedź.Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte (2014-01-07 01:13)

W moim przypadku pierwszego dnia złożyłem zamówienie, trzeciego dnia zostało potwierdzone, czwartego został wysłany kurier, piątego dnia podpisałem umowę, aktywowałem ją i byłem już w nju buzz, a w dziesiątym dniu zaczął obowiązywać kolejny okres rozliczeniowy. Jeśli włączysz usługę 11 stycznia, to od początku najbliższego okresu rozliczeniowego będziesz ją miał aktywną (w przykładzie od 14 stycznia) - nie będziesz musiał czekać kolejny miesiąc.

 

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte (2014-01-07 16:31)

dzieki bardzo za odpowiedz, dzisiaj złożylem zamówienie na przeniesienie, jak tylko kurier przyjedzie i aktywuje karte to zmieniam na oferte do komórkowych i zobaczymy jak to wyjdzie czy bede musiał czekac miesiąc czy nie. I czy bedzie gdzieś widac czy jestem w abonamencie tym 29 zl czy 19 tylko do komórkowych ???

 

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte (2014-01-07 16:34)

Aha i jeszcze jedno z tej strony odebrałem kupon sodexo http://www.promoszop.pl/kupony-rabatowe/nju-mobile pisze,że ważny kliknąłem odbierz kupon i jak mnie przeniosło na strone nju mobile to wtedy wypełniłem zamówienie. Myślicie że mi sie należy ten kupon ???Bo tutaj niby jest ważny a na stronie nju pisze,że kupony do 19.11 trzeba było aktywowac. O co z tym chodzi ????

 

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte (2014-01-07 19:11)

Póki co nie będzie nigdzie widać, czy masz aktywną usługę do komórkowych za 19 zł - zorientujesz się tylko z smsów, które będziesz otrzymywać po wysłaniu smsa aktywującego tę usługę.
Promocja związana z kuponem Sodexo obowiązywała do 19.11 - informacja na stronie promoszop.pl jest już nieaktualna.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1389126934925

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1389126934925

odpowiedź

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte | gość1388931210850 (05.01.2014, 15:24)

Witam chciałem przenieśc nr z karty nju mobile na rachunek, czy takie przeniesienie trwa też tak długo jak przeniesienie nr z innej sieci ?? Czy po takim przeniesieniu nr w obrebie tej samej sieci tj karta nju mobile i rachunek odrazu jestem w nju buzz czy nju zerowy ?? Kiedy najlepiej podpisac umowe i przeniesc nr zeby móc jak najszybciej korzystac z uslugi do komorkowych za 19 zł?? Czy jak podpisze np 10 danego miesiąca a okres rozliczeniowy jest od 14 to czy jeśli odrazu po tym gdy mi przeniosą nr do nju z rachunkiem tj ok 11 włącze usluge za 19 zl do komorkowych to po 14 np stycznia bede juz mogl korzystac z nju do komorkowych za 19 od tego 14 stycznia czy bede musial czekac miesiac i dopiero od 14 lutego bede mial ta usluge włączoną???Dziekuje za kazdą odpowiedź.Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników