forumnju z rachunkiemofertaPytanie o usluge 19 zl do komórkowych

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych

 

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych (2013-12-31 13:47)

Witam chciałbym zapytac czy moge przeniesc nr z karty na abonament zachowujac swoj nr i czy moge miec odrazu wlaczona usluge 19 zl do komorkowych, chodzi mi o to zeby pierwszy rachunek juz byl 19 zl a nie 29 zl. Czy jesli np zrobie tak ze dzien przed rozliczeniem faktury podpisze umowe z rachunkiem, bedzie ona proporcjonalnie obliczona tzn jakies grosze i odrazu wlacze usluge 19 zl do wszystkich to po tych dwoch dniach bede ja juz mial wlaczona tzn czy druga faktura przyjdzie juz 19 zl max, czy musze miesiac odczekac ??I co tzn ze musze byc w nju buzzz zeby moc skorzystac z tej uslugi 19 zl do komorkowych??Pytam poniewaz ten telefon chce miec tylko do dzwonienia a posiadam drugi w ktorym bym mial tylko sms.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kowal

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~alien202

 

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych (2014-01-02 22:47)

Trochę dużo tych pytań zadałeś ale po kolei:
1. Przenieść numer możesz zawsze, jednak jeśli u poprzedniego operatora masz podpisaną umowę sprawa się nieco komplikuje, ponieważ tzw. "płynne przejście" nastąpi dopiero z ostatnim wiążącym dniem. Więcej info znajdziesz tutaj
2. Usługę 19zł do komórkowych zgłaszasz poprzez sms'a i zgodnie z ofertą zostanie ona aktywowana dopiero w kolejnym okresie rozliczeniowym. Info o okresie rozliczeniowym.
3. W nju płacisz za faktyczne korzystanie z telefonu, a nie stawkę np 29 zł z góry. Przy czym minimalna wartość rachunku do zapłacenia w każdym miesiącu wynosi 9zł (niezależnie czy dzwonisz czy nie, chociaż mi nigdy się taka sytuacja nie zdarzyła korzystając na co dzień z telefonu).
To chyba tyle. Mam nadzieję że rozwiałem część wątpliwości.
Pozdr

 

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych (2014-01-03 11:10)

To proste, max zapłacisz 29 zł za połączenia przed włączeniem usługi. W nowym okresie rozliczeniowym wystąpi podział: > max 19 zł na minuty do ORANGE, PLUS, T-MOBILE, PLAY, sieci MVNO > max 10 zł na minuty do sieci stacjonarnych i telefonii internetowych VoIP > max 9 zł za SMSy i MMSy do ORANGE, PLUS, T-MOBILE, PLAY, sieci MVNO > max 19 zł za transmisję danych (szybsza transmisja do 1 GB po przekroczeniu 19 zł z cennika, potem lejek do 16 kbit/s bez dopłat).

 

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych (2014-01-03 11:12)

Wyjaśnię  najlepiej jak potrafię. W 9 zł też się mieszczą wykorzystane usługi, to nie tylko "pusta" opłata abonamentowa. Pierwsza wydana złotówka wlicza się w 9 zł "obowiązkowego" minimalnego rachunku. Kożda następna również. Dopiero jeżeli wartość dowolnych wykorzystanych usług przekroczy 9 zł płacisz za nie ponad te 9 zł. W Play masz "no limit" za 29 zł. Rozmawiasz mało, płacisz 29 zł, rozmawiasz dużo, płacisz 29 zł. W nju rozmawiasz mało, płacisz mniej niż 19 zł lub nawet 9 zł, rozmawiasz dużo, płacisz 19 zł lub maksymalnie 29 zł ze stacjonarnymi. Jeżeli piszesz że stacjonarne są potrzebne to w nju w nowej ofercie jest "no limit" na stacjonarne za 10 zł. Przykładowo zadzwonisz kilka razy do biur i urzędów za 2 zł a masę telefonów wykonujesz na komórki. Zapłacisz 21 zł.

 

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych (2014-01-05 15:13)

dzieki bardzo za odpowiedzi, a np jak przenosze nr z nju na karte do rachunku to dlugo to trwa ????

 

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych (2014-01-05 17:09)

to jest odpowiedź na post:

dzieki bardzo za odpowiedzi, a np jak przenosze nr z nju na karte do rachunku to dlugo to trwa ????


5 dni roboczych + kurier ;)

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~giginski

odpowiedź

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych | ~kowal (31.12.2013, 13:47)

Witam chciałbym zapytac czy moge przeniesc nr z karty na abonament zachowujac swoj nr i czy moge miec odrazu wlaczona usluge 19 zl do komorkowych, chodzi mi o to zeby pierwszy rachunek juz byl 19 zl a nie 29 zl. Czy jesli np zrobie tak ze dzien przed rozliczeniem faktury podpisze umowe z rachunkiem, bedzie ona proporcjonalnie obliczona tzn jakies grosze i odrazu wlacze usluge 19 zl do wszystkich to po tych dwoch dniach bede ja juz mial wlaczona tzn czy druga faktura przyjdzie juz 19 zl max, czy musze miesiac odczekac ??I co tzn ze musze byc w nju buzzz zeby moc skorzystac z tej uslugi 19 zl do komorkowych??Pytam poniewaz ten telefon chce miec tylko do dzwonienia a posiadam drugi w ktorym bym mial tylko sms.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników