forumnju z rachunkiemofertaprzeniesienie numeru z Orange abonament do nju

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-07-10 23:15)

Witam,

Na stronie nju mobile po wpisaniu mojego nr telefonu dostałem informację zwrotną, że powinienem poczekać ze złożeniem wniosku o przeniesienie numeru do ostatniego miesiąca trwania umowy. Mam jeszcze ponad 3 miesiące umowę promocyjną. Czy mogę już złożyć wniosek z zaznaczeniem przeniesienia numeru na koniec obecnej umowy promocyjnej z Orange? Czy jednak muszę poczekać do ostatniego miesiąca i dopiero wtedy złożyć wniosek na stronie?

Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lenxy

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-07-11 08:07)

"Zmiana oferty Orange na abonament lub mix na ofertę ?nju z rachunkiem? nastąpi od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego bezpośrednio po okresie, w którym dyspozycja Abonenta została złożona, bądź pierwszego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego (tj. drugiego okresu rozliczeniowego następującego po okresie, w którym dyspozycja Abonenta została złożona) w zależności od możliwości technicznych Operatora." 


W praktyce wygląda to tak że najlepiej zacząć przenoszenie numeru na początku ostatniego miesiąca /ostatniego okresu rozliczeniowego/. Wtedy nie zapłacisz kary za zerwanie umowy w Orange.

[edytowane przez sosen o 08:07 w dniu 2013-07-11]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-07-15 14:40)

No to czekam cierpliwie.
 
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów
 
lenxy

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lenxy

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-07-29 17:41)

U mnie też tak było więc zadzwoniłam w tej sprawie do BOK. Dowiedziałam się, że w przypadku przeniesienia z Orange nastąpi automatyczne przeniesienie do Nju po zakończeniu poprzedniej umowy, niezależnie od tego, kiedy zgłoszę zamówienie. W tej sytuacji wysłałam je wcześniej, żeby mieć z głowy i żeby stało się za dość oczekiwaniu Orange (z BOK Orange dowiedziałam się z kolei, że aby przenieść numer bezpośrednio po zakończeniu umowy, mój nowy operator musi ich o tym fakcie  poinformować na ponad miesiąc przed tym przeniesieniem).

Niestety, jak to często bywa, okazało się, że nie poszło wcale tak gładko. Mój numer został przeniesiony o miesiąc wcześniej i nikt - ani w Orange ani w Nju - nie był mi w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego. Czekam teraz na rozpatrzenie mojej reklamacji - chcę znać stanowisko Nju zanim Orange zacznie mnie ścigać z karą umowną ;-)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nowa

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-08-25 09:11)

Ogólnie jestem zadowolony z uslug nju. Przenioslem numer z abonamentu orange na umowe z rachunkiem nju. Klopot w tym ze bylem abonentem orange do 24.07. Tymczasem fakture z nju mobile otrzymalem juz 14.08 za okres od 14.07-13.08. Zlozylem reklamacje i czekam na rozpatrzenie. Termin platnosci mojej fv. uplywa 28.08 - w tej sytuacji nie wiem czy mam im to zaplacic czy czekac na kontakt ?


odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-08-26 08:22)

Na fakturach zawsze jest podany pełny okres rozliczeniowy (cały jeden miesiąc), natomiast opłaty są naliczone za faktyczny czas użytkowania karty od momentu aktywacji. Jeśli byłeś w Nju od 24.07 to opłaty na fakturze są naliczone za okres od 24.07 do 13.08.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-12-27 01:39)

Jeżeli jesteście częścia PTK CENTERTEL to po co ta zabawa w orange i nju ? Tego nie rozumiem i proszę mi dokładnie wytłumaczyc a nie blokowac post wymagający wyjaśnienia i odpowiedzi moderatorze forum i sieci. apytanie nie wymaga blokowania. Odpowiedż powinna sie pojawić. Co to za cenzura ? Pytanie jest za trudne ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nowicjusz

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-12-27 01:55)

Czyli co: jaki moderator taki operator ? Blokowanie na porządku dziennym ze względu na trudność z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie ?

~nowicjusz

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-12-27 02:03)

Przypomina mi to gadanie przysłowiowego dziada z obrazem. Chyba nie ogarniam ani tego forum ani moderatora ani operatora. A blokowanie wypowiedzi jest przerażające. byłoby zrozumiałe gdyby posługiwac się wyrazami ogólnie przyjętymi za obraźliwe. Ale kulturane zapytanie, które wymaga wyjaśnienia blokowac ? to przesada. Chyba, że moderatorem jest robot czyli maszyna, która została zaprogramowana na blokowanie wszselkich informacji podczas nieobecności żywego człowieka.

~nowicjusz

 

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju (2013-12-28 19:12)

Witam,

Jak wyglada sprawa z Telefonem, ktory uzywam w Orange?  Ma simlocka, czy bede go musial zdjac?

pozdrawiam

~mario

odpowiedź

przeniesienie numeru z Orange abonament do nju | pigula (26.08.2013, 08:22)

Na fakturach zawsze jest podany pełny okres rozliczeniowy (cały jeden miesiąc), natomiast opłaty są naliczone za faktyczny czas użytkowania karty od momentu aktywacji. Jeśli byłeś w Nju od 24.07 to opłaty na fakturze są naliczone za okres od 24.07 do 13.08.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies