forumnju z rachunkiemofertaPakiet Roamingowy 10 GB

Pakiet Roamingowy 10 GB

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-28 17:11)

To nie jest tak że  NJU mi coś wcisneło !!  jestem w NJU praktycznie od samego początku mam 2 telefony + dodatkowy internet (miałbym jeszcze światłowód -ale ze mam kabel z Orangę to nie mogę mieć z NJU) Przeszedłem na subskrybcję w przekonaniu  (o ja naiwny)  że mając Apkę w telefonie będę miał szybciej ,lepiej, więcej, funkcji iż w Abo (które w niczym się nie rózni poza tym że mamy dodatkowy papier w postaci faktury) Tu masz miesiąc i tu miesiąc na rozwiązanie umowy -a i tak jestem zweryfikowany. Po prostu ktoś tam w NJU średnio myśli lub nie nadąża za zmianami w Nju, wprowadzili Pakiet romingowy ale nie pomysleli ze kilka miesięcy wcześniej wprowadzili subskrypcje, jaki problem jest zrobić natychmiastową płatność w aplikacji za 10GB romingu?? i np blokady na karcie np 100zl na potencjalne połącznia?? Widać bałagan mają ,projekty każdy robi osobno i pewnie nie wiedzieli że jest takie coś jak SUBSKRYBCJA !!!

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-31 13:15)

Ale motyw , poszedłem do sieci Orange przenieść nr na orange na kartę Pani odpowiedziała że SIĘ NIE DA !! i tym sposobem nju straciła dwa numery bo przeszedłem do innej sieci - paranoja!!!

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-02-05 21:43)

to jest odpowiedź na post:




1) Więcej internetu... Abonament do 240GB, subskrypcja do 60GB... WOW

2) Przelewy... Abonament - jeden przelew nawet za 3 numery (można zrobić zlecenie stałe), subskrypcja.... wystarczy podać dane karty... ;-)
3) Aplikacja... Abonament - konto przez www, małe utrudnienie, subskrypcja - apka, która nie ma żadnej dodatkowej funkcjonalności względem www, gdzie jej do apki np. Orange... :-)
4) Wciskanie kitu... Też miałem uporczywe telefony z nju, że w nagrodę za bycie stałym klientem przygotowali dla mnie ofertę polegającą na... przejściu na subskrypcję :-) To samo na profilu nju na FB...
5) zaraz jakiś fanboj zgłosi ten post do moderatora (którego na tym forum od dawna nie ma) :-)




Abonament za jaką cenę te 240 GB, pisz o takiej samej cenie, a nie manipulujesz. W subskrypcji jest więcej internetu za tą samą cenę, dlatego  ludzie tam przechodzą i Piotrek też przeszedł i nikt mu niczego nie wcisnął. Komentarze powinni pisać, tylko zalogowani, ale cóż moderatora brak, to anonim szaleje po forum. A jak ci potrzeba apki to do Orange możesz przejść, ale płacić tyle co w Orange to już  nie chcesz. 

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-02-05 21:55)

to jest odpowiedź na post:


Abonament za jaką cenę te 240 GB, pisz o takiej samej cenie, a nie manipulujesz. W subskrypcji jest więcej internetu za tą samą cenę, dlatego  ludzie tam przechodzą i Piotrek też przeszedł i nikt mu niczego nie wcisnął. Komentarze powinni pisać, tylko zalogowani, ale cóż moderatora brak, to anonim szaleje po forum. A jak ci potrzeba apki to do Orange możesz przejść, ale płacić tyle co w Orange to już  nie chcesz. 


A za ile mogę mieć 240GB w subskrypcji?Za tą samą cenę w subskrypcji jest dokładnie tyle samo internetu co w abonamencie. Z tą drobną różnica, ze przy kliku numerach pakiet nie jest wspólny.Apka jest argumentem nju do przechodzenia na subskrypcję, wstyd, ze tak podstawowa rzecz w nju jest "premium"...
Jak widać po twojej pisaninie zalogowanie komentującego poziomu wypowiedzi nie podnosi...

~gość1707155918917

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-02-05 22:19)

W subskrypcji liczy się staż każdego numeru, a nie tylko głównego i dlatego jest więcej danych w tej samej cenie po 60 GB za numer, czyli 180 GB, gdzie w abonamencie mialem 90 GB za tą samą cenę. Twoje anonimowe wypowiedzi z pewnością  przyczyniają się do podniesienia poziomu forum :D

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-02-08 10:17)

To już nawet nie chodziło o dodatkowy internet , a o zwykłą wygodę,  zamiast zlecenia w banku mam podpiętą kartę , wszystkie potrzebne mi  rzeczy robię sobie w Ap-ce np.  dokupowanie  dodatkowych pakietów... w końcu mamy już XXI w!! w abo dalej jest taka sobie manufaktura...

odpowiedź

Pakiet Roamingowy 10 GB | piotrek31 (25.01.2024, 20:37)

Najpierw sieć NJU zachęca wszystkich do subskrybcji zamiast abonamentu !!  jak już ludzie przejdą  na subskrybcje to nie mogą wrócić do abonamentu , albo skorzystac z nowej oferty NJU 
<h5 class="title" >Pakiet Roamingowy 10 GB ! bo mają subskrybcje !! paranoja!!! pomimo dużego stażu i podpiętych kart kredytowych</h5>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników