profil na forum

nick
piotrek31
nowicjusz

moje ostatnie

Pakiet Roamingowy 10 GB

(2024-02-08 10:17 w wątku Pakiet Roamingowy 10 GB)

To już nawet nie chodziło o dodatkowy internet , a o zwykłą wygodę,  zamiast zlecenia w banku mam podpiętą kartę , wszystkie potrzebne mi  rzeczy robię sobie w Ap-ce np.  dokupowanie  dodatkowych pakietów... w końcu mamy już XXI w!! w abo dalej jest taka sobie manufaktura...

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pakiet Roamingowy 10 GB

(2024-01-31 13:15 w wątku Pakiet Roamingowy 10 GB)

Ale motyw , poszedłem do sieci Orange przenieść nr na orange na kartę Pani odpowiedziała że SIĘ NIE DA !! i tym sposobem nju straciła dwa numery bo przeszedłem do innej sieci - paranoja!!!

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pakiet Roamingowy 10 GB

(2024-01-28 17:11 w wątku Pakiet Roamingowy 10 GB)

To nie jest tak że  NJU mi coś wcisneło !!  jestem w NJU praktycznie od samego początku mam 2 telefony + dodatkowy internet (miałbym jeszcze światłowód -ale ze mam kabel z Orangę to nie mogę mieć z NJU) Przeszedłem na subskrybcję w przekonaniu  (o ja naiwny)  że mając Apkę w telefonie będę miał szybciej ,lepiej, więcej, funkcji iż w Abo (które w niczym się nie rózni poza tym że mamy dodatkowy papier w postaci faktury) Tu masz miesiąc i tu miesiąc na rozwiązanie umowy -a i tak jestem zweryfikowany. Po prostu ktoś tam w NJU średnio myśli lub nie nadąża za zmianami w Nju, wprowadzili Pakiet romingowy ale nie pomysleli ze kilka miesięcy wcześniej wprowadzili subskrypcje, jaki problem jest zrobić natychmiastową płatność w aplikacji za 10GB romingu?? i np blokady na karcie np 100zl na potencjalne połącznia?? Widać bałagan mają ,projekty każdy robi osobno i pewnie nie wiedzieli że jest takie coś jak SUBSKRYBCJA !!!

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Pakiet Roamingowy 10 GB

(2024-01-26 12:30 w wątku Pakiet Roamingowy 10 GB)

NO i co z tego że wprowadziła jak nie można z nich skorzystać?? Trzeba pewnie przenieść numer z subskrybcji NJU do Orange na kartę i z Orange na kartę przejść na abonament NJU   zamiast na subskrybcje - bo ktoś myślący inaczej nie wprowadził tej oferty do NJU Subskrybcje - tak mocno promowanej przez NJU 

ta odpowiedź była przydatna
dla 4 osób