profil na forum

nick
witek
nowicjusz

moje ostatnie

Przeniesienie numeru z Play na Kartę do nju na kartę

(2019-10-05 22:46 w wątku Przeniesienie numeru z Play na Kartę do nju na kartę)

Był już taki wątek: https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,244300011,title,migracja-z-play-na-karte-do-nju-na-karte,watek

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

brak dostawy karty przez DPD

(2019-10-05 22:36 w wątku brak dostawy karty przez DPD)

Też uważam, że współpraca z tą firmą pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio oznaczyli przesyłkę jako odebraną, mimo iż nikt nie odebrał. Na infolinii potwierdzili, że przesyłka została odebrana. Dopiero po numerze listu przewozowego sprawdziłem, że kurier się pomylił, na szczęście zjawił się następnego dnia. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ?

(2019-10-02 17:44 w wątku Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ?)

Koszt wymiany masz w cenniku i wynosi 25 zeta, bezpłatna wymiana przysługuje tylko wtedy, gdy karta nie obsługuje LTE.  Dzięki promocji ze starterem oszczędzasz 10 zł i to jest nie w porządku? Zaakceptowałeś cennik podpisując umowę.


<span >Poza tym stawiałbym raczej na problem z nadajnikami,  dziwny zbieg okoliczności gdyby dwie karty naraz uległy uszkodzeniu. W tej sytuacji wymiana karty nie pomoże. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Uruchomienie roamingu za granicą

(2019-08-28 00:47 w wątku Uruchomienie roamingu za granicą)

Pierdyrialdem kodów określasz JEDEN dosłownie jeden kod, który powinien znać tylko właściciel, ewentualnie osoba, której go udostępni? To pokazuje, że straciłeś rzeczowy ogląd sytuacji i stosujesz nadinterpretację.


Tak trudno pomyśleć, że ktoś kradnie albo znajduje twoj telefon i nie odnosi go grzecznie na policję, ale postanawia to wykorzystać. Numer nie trudno ustalić, a hasło dzięki opcji przypomnij mi hasło zaraz pozna. Włącza roaming, przy okazji wyłącza antybillszoka i heja za granicę. Jeszcze jak właściciel mądry, to zaraz zadzwoni z innego numeru i założy blokadę, ale są tacy co nie zgłaszają przez parę dni, bo myślą, że może telefon się znajdzie, bo nie mają czasu, bo nie spodziewają się, że ktoś może nabić rachunek, bo nie mają jak skołować innego telefonu, sytuacje są różne. A rachunek na kilkaset zł dostajesz ty i ty musisz go zapłacić. I nie pisz mi, że wszyscy są mądrzy i zaraz dzwonią w sprawie blokady kradzieżowej, bo tak nie jest, tak samo ty nie wykazaleś się przezornością i zostałeś na lodzie bez usługi. I jakbyś się znalazł w podobnej sytuacji to pierwszy byś krzyczał, jakie to słabe zabezpieczenia operatora. Owszem ta niewinna usługa jest bezpłatna, ale rachunek po jej aktywacji może cię wprawić w osłupienie. A wystarczy trochę pomyśleć, że te zabezpieczenia nie są by utrudniać życie, a w chwili wolnej od bzdur, debilizmów i pierdyrialdów poczytać cennik usług w roamingu, tak dla otrzeźwienia. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Uruchomienie roamingu za granicą

(2019-08-16 09:04 w wątku Uruchomienie roamingu za granicą)

Szkoda właśnie, że nie wpadłeś na to, by sprawdzić czy masz aktywną usługę, zamiast kazać innym gmerać w ustawieniach aparatu, zwłaszcza starszym ludziom, którzy mieszkają w terenie przygranicznym i mają płacić, bo biedak hasła zapomniał, roamingu nie włączył, ale winna jest firma lol. Zamiast się użalać jaka to firma niedobra i wymyśla skomplikowane procedury , trzeba sprawdzić przed wyjazdem, a nie szukać winnych własnego "bo ja myślałem że"...Ludzie bierzcie odpowiedzialność za własne zaniedbania. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób