profil na forum

nick
witek
nowicjusz

moje ostatnie

brak sieci, słaby internet

(2024-02-05 23:06 w wątku brak sieci, słaby internet)

Dobry jesteś, ja już dawno pracodawcy nie mam :D

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pakiet Roamingowy 10 GB

(2024-02-05 22:19 w wątku Pakiet Roamingowy 10 GB)

W subskrypcji liczy się staż każdego numeru, a nie tylko głównego i dlatego jest więcej danych w tej samej cenie po 60 GB za numer, czyli 180 GB, gdzie w abonamencie mialem 90 GB za tą samą cenę. Twoje anonimowe wypowiedzi z pewnością  przyczyniają się do podniesienia poziomu forum :D

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

brak sieci, słaby internet

(2024-02-05 22:09 w wątku brak sieci, słaby internet)

Janusz  to jest wątek ogólny, który liczy 7 stron i jakbyś nie zauważył piszą tu różne osoby, które mają problemy z siecią. Chyba to jest logiczne, że jak ktoś nie ma sieci to nie wyślę smsa. Pilotka nie cytowala tej osoby tylko napisała ogólnie jak można sprawdzić czy jest awaria, ale nie ten kto nic nie wie zamiast korzystać z wiedzy innych to tylko pisze swoje mundrości, które kompletnie nic nie wnoszą do tematu. Mi się ten sms przyda, ale ty jesteś tu tylko po to by marudzić i użalać się nad tą siecią w której o dziwo mimo upływu lat jesteś XD. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pakiet Roamingowy 10 GB

(2024-02-05 21:43 w wątku Pakiet Roamingowy 10 GB)

to jest odpowiedź na post:




1) Więcej internetu... Abonament do 240GB, subskrypcja do 60GB... WOW

2) Przelewy... Abonament - jeden przelew nawet za 3 numery (można zrobić zlecenie stałe), subskrypcja.... wystarczy podać dane karty... ;-)
3) Aplikacja... Abonament - konto przez www, małe utrudnienie, subskrypcja - apka, która nie ma żadnej dodatkowej funkcjonalności względem www, gdzie jej do apki np. Orange... :-)
4) Wciskanie kitu... Też miałem uporczywe telefony z nju, że w nagrodę za bycie stałym klientem przygotowali dla mnie ofertę polegającą na... przejściu na subskrypcję :-) To samo na profilu nju na FB...
5) zaraz jakiś fanboj zgłosi ten post do moderatora (którego na tym forum od dawna nie ma) :-)




Abonament za jaką cenę te 240 GB, pisz o takiej samej cenie, a nie manipulujesz. W subskrypcji jest więcej internetu za tą samą cenę, dlatego  ludzie tam przechodzą i Piotrek też przeszedł i nikt mu niczego nie wcisnął. Komentarze powinni pisać, tylko zalogowani, ale cóż moderatora brak, to anonim szaleje po forum. A jak ci potrzeba apki to do Orange możesz przejść, ale płacić tyle co w Orange to już  nie chcesz. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

brak sieci, słaby internet

(2024-02-05 21:29 w wątku brak sieci, słaby internet)

to jest odpowiedź na post:


Oczywiście, świetna rada :-) Jak ma brak sieci to na pewno wyśle tego sms-a...


Zawsze można liczyć na komentarz mundrego inaczej. Oczywiście jak jest awaria to już nigdy nie ma zasięgu. Wyobraź sobie, że może byc awaria, a zasięg jest. I to oczywiście dotyczy takiej sytuacji. Jak nie masz nic mądrego do dodania to lepiej zamilknac. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób