forumnju z rachunkiemofertaJak rozumieć wykaz w stanie konta?

Jak rozumieć wykaz w stanie konta?

 

Jak rozumieć wykaz w stanie konta? (2016-04-09 12:48)

Witam. Jestem nowym klientem nju mobile. Oferta nju buzz z rachunkiem z wlaczona usluga wszystko komorkowe za 29zl.

Próbuję zrozumieć wykaz połączeń w stanie konta aby na przyszłość uniknąć niespodzianek finansowych o których tu na forum jest tak często mowa. Nie chodzi o roztrzasanie każdego grosza lecz o zrozumienie jaka jest polityka nju mobile jeżeli chodzi o naliczanie opłat. Informacje reklamowe jak i sama strona nju są bardzo nieczytelne, a nawet wprowadzające w błąd, o czym świadczy ilość pytań na forum właściwie o to samo.

Mam sciagnieta aplikacje nju według ktorej moje dotychczasowe koszty uwzgledniaja:

1. rozmowy do komórkowych, SMSy, MMSy, i internet:
1.84zl
5.76MB

2. dane podstawowe:
rozmowy do komórkowych: 0.32zl
rozmowy do stacjonarnych: 0.00zl
SMS i MMS: 0.72zl
internet: 1.09zl

Po pierwsze, czym rozmowy do komórkowych (1.) różnią sie od tych z danych podstawowych (2.)?

Suma z 1. to 1.84zl
Suma z 2. to 2.13zl

Ile w końcu zapłacę pod koniec okresu rozliczeniowego,
a) 1.84zl+9zl=10.84zl ?
b) 2.13zl+9zl=11.13zl ?
c) 3.97zl+9zl=13.97zl ?

Nie jest to ewidentne z aplikacji. Proszę o wyjaśnienie. Dziękuję. 

 

Jak rozumieć wykaz w stanie konta? (2016-04-10 21:30)

upewnij się, czy masz na 100% aktywną usługę wszystko komórkowe za 29zł, bo wtedy w Danych podstawowych masz podział kwot tylko na:
1. rozmowy do stacjonarnych
od 10 zł nielimitowane połączenia do wszystkich stacjonarnych
2. rozmowy do komórkowych, SMSy, MMSy, i internet
od 29 zł nielimitowane połączenia na krajowe numery komórkowe, SMSy, MMSy i do 25 GB internetu na pełnej prędkości.
Nie ma osobnego rozbicia kwot na komórkowe, stacjonarne, SMS/MMS i internet jak w Twoim przypadku.

Jako, że jesteś nowym klientem to może usługa Wszystko komórkowe za 29zł nie została prawidłowo aktywowana, co czasem ma miejsce i konieczne będzie napisanie reklamacji i interwencja BOK.

[edytowane przez nju_klient o 21:35 w dniu 2016-04-10]
 

Jak rozumieć wykaz w stanie konta? (2016-05-01 18:38)

hej
ja mam tak samo, przeniesiony numer, od dzisiaj właśnie juz działa w NB, taryfa aktywna za 29 zeta wszystko komórkowe a na wykazie stanu konta wszystkie te rozpiski są oddzielnie: smsy,mmsy za 9 internet 13 za 19 zeta  i połaczenia 29, coś tu jest nie halo

~jus

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

odpowiedź

Jak rozumieć wykaz w stanie konta? | gość1460198931682 (09.04.2016, 12:48)

Witam. Jestem nowym klientem nju mobile. Oferta nju buzz z rachunkiem z wlaczona usluga wszystko komorkowe za 29zl.

Próbuję zrozumieć wykaz połączeń w stanie konta aby na przyszłość uniknąć niespodzianek finansowych o których tu na forum jest tak często mowa. Nie chodzi o roztrzasanie każdego grosza lecz o zrozumienie jaka jest polityka nju mobile jeżeli chodzi o naliczanie opłat. Informacje reklamowe jak i sama strona nju są bardzo nieczytelne, a nawet wprowadzające w błąd, o czym świadczy ilość pytań na forum właściwie o to samo.

Mam sciagnieta aplikacje nju według ktorej moje dotychczasowe koszty uwzgledniaja:

1. rozmowy do komórkowych, SMSy, MMSy, i internet:
1.84zl
5.76MB

2. dane podstawowe:
rozmowy do komórkowych: 0.32zl
rozmowy do stacjonarnych: 0.00zl
SMS i MMS: 0.72zl
internet: 1.09zl

Po pierwsze, czym rozmowy do komórkowych (1.) różnią sie od tych z danych podstawowych (2.)?

Suma z 1. to 1.84zl
Suma z 2. to 2.13zl

Ile w końcu zapłacę pod koniec okresu rozliczeniowego,
a) 1.84zl+9zl=10.84zl ?
b) 2.13zl+9zl=11.13zl ?
c) 3.97zl+9zl=13.97zl ?

Nie jest to ewidentne z aplikacji. Proszę o wyjaśnienie. Dziękuję. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników