forumnju z rachunkiemofertaPakiet Roamingowy 10 GB

Pakiet Roamingowy 10 GB

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-25 20:37)

Najpierw sieć NJU zachęca wszystkich do subskrybcji zamiast abonamentu !!  jak już ludzie przejdą  na subskrybcje to nie mogą wrócić do abonamentu , albo skorzystac z nowej oferty NJU 
<h5 class="title" >Pakiet Roamingowy 10 GB ! bo mają subskrybcje !! paranoja!!! pomimo dużego stażu i podpiętych kart kredytowych</h5>

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-26 10:09)

Hej :) Odnośnie samych pakietów roamingowych, bo może nie wszyscy wiedzą, nju wprowadziło w ofercie nju na abonament i na kartę dwa nowe pakiety w roamingu poza UE:  10 GB za 79 zł na 15 dni oraz dzienny 1 GB za 15 zł na 24 godziny. Pakiety działają w 46 krajach poza UE. Szczegóły na stronie Pakiety roamingowe poza UE . Pozdrawiam :)

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-26 12:30)

NO i co z tego że wprowadziła jak nie można z nich skorzystać?? Trzeba pewnie przenieść numer z subskrybcji NJU do Orange na kartę i z Orange na kartę przejść na abonament NJU   zamiast na subskrybcje - bo ktoś myślący inaczej nie wprowadził tej oferty do NJU Subskrybcje - tak mocno promowanej przez NJU 

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-26 12:50)

To, że inni którzy mają nr na abonament czy na kartę mogą z tych pakietów korzystać. Nie wszyscy jak Ty przenieśli numery do subskrypcji...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-26 20:37)

to jest odpowiedź na post:

To, że inni którzy mają nr na abonament czy na kartę mogą z tych pakietów korzystać. Nie wszyscy jak Ty przenieśli numery do subskrypcji...
<div>

</div><div>
</div><div>czytaj... Nie wszyscy dali się nabrać na subskrypcję...</div><div>Do mnie wydzwaniano z nju i "w nagrodę" za bycie stałym klientem proponowano właśnie "wyjątkowo korzystne" przejście na subskrypcję.</div><div>Nie pisz pilotka takich głupot, że nie wszyscy przenieśli bo nju  wciska wszystkim subskrypcję jakby za chwilę nie miało być innej oferty. Gość dał się nabrać a wrócić nie może... bo taka jest chora polityka nju!
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1706297387309

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-27 08:03)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>czytaj... Nie wszyscy dali się nabrać na subskrypcję...</div><div>Do mnie wydzwaniano z nju i "w nagrodę" za bycie stałym klientem proponowano właśnie "wyjątkowo korzystne" przejście na subskrypcję.</div><div>Nie pisz pilotka takich głupot, że nie wszyscy przenieśli bo nju  wciska wszystkim subskrypcję jakby za chwilę nie miało być innej oferty. Gość dał się nabrać a wrócić nie może... bo taka jest chora polityka nju!
</div><div>

</div><div>
</div><div>Zawsze trzeba dopytać czy  będzie można wrócić do poprzedniej oferty, a że głupotą dla Ciebie jest oczywisty fakt, że niektórzy nadal mają abonament i kartę tego nie skomentuje nawet, bo o faktach się nie dyskutuje :) Ja np. mam dalej ofertę na kartę.  Nikt na siłę nikogo do subskrypcji nie przenosi, a jeżeli Ciebie bez Twojej zgody przenieśli w nagrodę to na Twoim miejscu złożyłabym skargę.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-27 09:32)

to jest odpowiedź na post:

<div>Zawsze trzeba dopytać czy  będzie można wrócić do poprzedniej oferty, a że głupotą dla Ciebie jest oczywisty fakt, że niektórzy nadal mają abonament i kartę tego nie skomentuje nawet, bo o faktach się nie dyskutuje :) Ja np. mam dalej ofertę na kartę.  Nikt na siłę nikogo do subskrypcji nie przenosi, a jeżeli Ciebie bez Twojej zgody przenieśli w nagrodę to na Twoim miejscu złożyłabym skargę.
</div><div>

</div><div>
</div><div>Nigdzie nie napisałem, że dla mnie abonament to głupota. Czytaj ze zrozumieniem.</div><div>Głupotą jest wciskanie na siłę wszystkim subskrypcji.
</div><div>Głupotą jest pisanie, że trzeba było zostać na abonamencie.</div><div>Głupota jest też brak możliwości powrotu do abonamentu po przejściu na subskrypcję.</div><div>
</div><div>Również głupotą jest opisywanie tu pakietów roamingowych choć nie o tym jest wątek. Może czasem warto najpierw przeczytać o co zakładającemu temat chodzi...?</div><div>
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1706344360629

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-27 15:41)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>czytaj... Nie wszyscy dali się nabrać na subskrypcję...</div><div>Do mnie wydzwaniano z nju i "w nagrodę" za bycie stałym klientem proponowano właśnie "wyjątkowo korzystne" przejście na subskrypcję.</div><div>Nie pisz pilotka takich głupot, że nie wszyscy przenieśli bo nju  wciska wszystkim subskrypcję jakby za chwilę nie miało być innej oferty. Gość dał się nabrać a wrócić nie może... bo taka jest chora polityka nju!
</div><div>

</div><div>
</div><div>Mam subskrypcję i wcale nie dałem się nabrać. W czym ta oferta jest gorsza, bo nie ma nowego pakietu w roamingu (poza ue w dodatku) i to jest powód nabrania się? No rzeczywiście. Jest więcej internetu, aplikacja i większa wygoda, bo nie muszę dokonywać przelewów na kilka kont. Głupota jest pisać, że ktoś ci coś wcisnął, zgadasz się na to, a potem lament,  rozumiem, że można do ciebie dzwonić z czymkolwiek, może podaj numer telefonu też ci coś wcisnę :D </div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~maks

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-28 00:29)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>Mam subskrypcję i wcale nie dałem się nabrać. W czym ta oferta jest gorsza, bo nie ma nowego pakietu w roamingu (poza ue w dodatku) i to jest powód nabrania się? No rzeczywiście. Jest więcej internetu, aplikacja i większa wygoda, bo nie muszę dokonywać przelewów na kilka kont. Głupota jest pisać, że ktoś ci coś wcisnął, zgadasz się na to, a potem lament,  rozumiem, że można do ciebie dzwonić z czymkolwiek, może podaj numer telefonu też ci coś wcisnę :D </div><div>

</div><div>
</div><div>Jakie więcej internetu? Jakie klika przelewów? Co za brednie?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1706398161332

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-28 00:53)

to jest odpowiedź na post:

<div>Mam subskrypcję i wcale nie dałem się nabrać. W czym ta oferta jest gorsza, bo nie ma nowego pakietu w roamingu (poza ue w dodatku) i to jest powód nabrania się? No rzeczywiście. Jest więcej internetu, aplikacja i większa wygoda, bo nie muszę dokonywać przelewów na kilka kont. Głupota jest pisać, że ktoś ci coś wcisnął, zgadasz się na to, a potem lament,  rozumiem, że można do ciebie dzwonić z czymkolwiek, może podaj numer telefonu też ci coś wcisnę :D </div><div>

</div><div>
</div><div>1) Więcej internetu... Abonament do 240GB, subskrypcja do 60GB... WOW
</div><div>2) Przelewy... Abonament - jeden przelew nawet za 3 numery (można zrobić zlecenie stałe), subskrypcja.... wystarczy podać dane karty... ;-)</div><div>3) Aplikacja... Abonament - konto przez www, małe utrudnienie, subskrypcja - apka, która nie ma żadnej dodatkowej funkcjonalności względem www, gdzie jej do apki np. Orange... :-)</div><div>4) Wciskanie kitu... Też miałem uporczywe telefony z nju, że w nagrodę za bycie stałym klientem przygotowali dla mnie ofertę polegającą na... przejściu na subskrypcję :-) To samo na profilu nju na FB...</div><div>5) zaraz jakiś fanboj zgłosi ten post do moderatora (którego na tym forum od dawna nie ma) :-)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1706399582064

odpowiedź

Pakiet Roamingowy 10 GB | ~gość1707155918917 (05.02.2024, 21:55)


A za ile mogę mieć 240GB w subskrypcji?Za tą samą cenę w subskrypcji jest dokładnie tyle samo internetu co w abonamencie. Z tą drobną różnica, ze przy kliku numerach pakiet nie jest wspólny.Apka jest argumentem nju do przechodzenia na subskrypcję, wstyd, ze tak podstawowa rzecz w nju jest "premium"...
Jak widać po twojej pisaninie zalogowanie komentującego poziomu wypowiedzi nie podnosi...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników