forumnju z rachunkiemusługiim dłużej tym lepiej w nju na abonament

im dłużej tym lepiej w nju na abonament

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-08 21:57)

<div>czesc</div><div>pytanko, mam 3 numery w abo
</div><div>w ustawieniach w głównym numerze widze opcje czy właczona jest ta usługa i jest
</div><div>
</div><div>mam jeszcze nju dodatkowy i nju internet dodatkowy i tam nie widać czy ta opcja jest włączona</div><div>Czy staż na tych dwóch numerach jest liczony? Czy idzie to jakoś sprawdzić czy ta usługa na tych numerach jest włączona?
</div><div>
</div><div>
</div>

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-09 14:24)

Hej :) Usługa jest włączona tylko na numerze głównym, bo liczy się tylko staż numeru głównego, numer dodatkowy za 19 zł dostaje pakiet zgodny ze stażem numeru głównego. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 14:25 w dniu 2024-01-09]
 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-09 18:28)

<div>mam teraz 3 numery , za rok dojdzie mi czwarty numer i bede musiał rodzzielic je na dwie dwojki, numer dodatkowy stanie sie drugim numerem głównym i staż mam liczony od zera?
</div><div>
</div><div>
</div>

~lukasz

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-10 10:03)

Tak, staż będzie liczony od początku, bo trzeba będzie rozwiązać umowę na ten numer i przenieść go na kartę.

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-10 21:01)

Mam teraz 3 numery
A później dojdzie mi czwarty numer i będę robił dwie dwójki


Wszystkie mają być na abo nie karte, nie chce przenoście na karte



~lukasz

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-11 09:21)

Dwa zostaną na abonament na dotychczasowych zasadach, ale ten trzeci musisz zmigrować chwilowo na kartę, bo nie można przejść z jednego abonamentu na drugi bez podpisania nowej umowy, należy ją rozwiązać, bo ona jest w innym planie taryfowym i przenieść numer na kartę, tak by go zachować, a po przeniesieniu złożyć zamówienie na przeniesienie go z karty do abonamentu i dołączając drugi numer, tak żebyś miał po dwa numery na dwóch kontach.

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-11 10:44)

Jak tego nie zmienia lub gdy nie zwiększa ilości numerów w abo na jednej umowie to poszukam innego operatora który nie ma takiego fajnego podejścia do klienta


Powiem ze najchętniej bym miał wszystkie numery na jednym abo a nie płacić dwa rachunki i to jeszcze w różnych terminach (bo na ten sam termin przychodzenia faktur nikt mi nie zagwarantuje w nju)


Dlaczego nju tak podchodzi do sugestii klientów? Ja tego nie rozumiem

~lukasz

odpowiedź

im dłużej tym lepiej w nju na abonament | lukasz2 (08.01.2024, 21:57)

<div>czesc</div><div>pytanko, mam 3 numery w abo
</div><div>w ustawieniach w głównym numerze widze opcje czy właczona jest ta usługa i jest
</div><div>
</div><div>mam jeszcze nju dodatkowy i nju internet dodatkowy i tam nie widać czy ta opcja jest włączona</div><div>Czy staż na tych dwóch numerach jest liczony? Czy idzie to jakoś sprawdzić czy ta usługa na tych numerach jest włączona?
</div><div>
</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

10 gości i 0 zalogowanych użytkowników