forumnju z rachunkiemusługiTethering (udostepnianie internetu)

Tethering (udostepnianie internetu)

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2020-01-11 15:37)

Witam.
Moj problem polega na tym, że nie mogę udostępnić internetu i np korzystać z niego na laptopie.
Niezależnie czy ustawiam hotspot czy robię to przez USB.  Laptop normalnie się łączy z telefonem, ale z zastrzeżeniem, że bez internetu. Wykluczyłem błędną konfiguracje telefonu, bo na innej karcie SIM działa normalnie zarówno wifi jak i USB (w połączeniu z tym samym laptopem). 
Wygląda jak by była blokada na udostępnianie internetu. Rozmawiałem właśnie z infolinią i pani poinformowała mnie, że nie ma takiej blokady, ale zrobiła "odświeżenie połączenia z nadajnikiem". Mimo to dalej nie działa (a inna sieć działa).
Ktoś ma jakieś pomysły?

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2020-01-13 20:49)

A możesz sprawdzić czy inny smartfon z twoją kartą potrafi skutecznie udostępnić net?

~alfa

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2020-12-09 14:34)

Ja też mam taki problem.  

~wojciech

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2020-12-09 21:44)

Ja nie mam żadnych problemów z tetheringiem (Samsung Galaxy J3) zarówno w Windows 10, tu ustawiłem "Połączenie taryfowe" dla WiFi aby nie pobierało aktualizacji, które mają po kilka MB, a mam nju na kartę, jak i w Linuksie i tu czasami łączę się poprzez USB. I jak do tej pory internet śmiga bez problemów w LTE. W nju na kartę kilka razy w miesiącu aktywuję pakiet 9 GB i jest OK.

~zadowolony

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2021-04-18 17:35)

U mnie też podobnie. Macie rozwiązanie? 

~grzegorz

odpowiedź

Tethering (udostepnianie internetu) | gość1485900419443 (11.01.2020, 15:37)

Witam.
Moj problem polega na tym, że nie mogę udostępnić internetu i np korzystać z niego na laptopie.
Niezależnie czy ustawiam hotspot czy robię to przez USB.  Laptop normalnie się łączy z telefonem, ale z zastrzeżeniem, że bez internetu. Wykluczyłem błędną konfiguracje telefonu, bo na innej karcie SIM działa normalnie zarówno wifi jak i USB (w połączeniu z tym samym laptopem). 
Wygląda jak by była blokada na udostępnianie internetu. Rozmawiałem właśnie z infolinią i pani poinformowała mnie, że nie ma takiej blokady, ale zrobiła "odświeżenie połączenia z nadajnikiem". Mimo to dalej nie działa (a inna sieć działa).
Ktoś ma jakieś pomysły?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

48 gości i 2 zalogowanych użytkowników