forumnju z rachunkiemusługiBez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29

 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2019-01-09 21:11)

Witam,


Zauważyłam, że mam włączoną usługę Wszystko komórkowe za 29. Ostatnio dodałam także drugi numer za 9 złotych. Nie za bardzo mogę dopatrzeć się różnic pomiędzy usługami Bez Limitu oraz Wszystko komórkowe i stąd pytanie: która usługa bardziej się opłaca i jakie są znaczące różnice między nimi?


Druga sprawa to niezrozumiały dla mnie koszt połączenia z numerami zagranicznymi. Proszę mi powiedzieć, czy jeżeli znajduję się w Polsce i dzwonię na numer z sieci szwedzkiej, to wg jakich opłat będę rozliczana? Czy jest różnica, jeżeli dzwonię na numer szwedzki (komórkowy) który fizycznie znajduje się w Szwecji oraz ten sam numer ale w Polsce?


Pytam, ponieważ zauważyłam, że czasami płacę tak jak za połączenia polskie, czasami jak za zagraniczne i nie wiem dlaczego tak może być...

 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2019-01-09 21:47)

Dobry wieczór Moniko :)  Bardziej korzystna jest usługa Bez limitu 29 zł, ponieważ połączenia na numery stacjonarne są wliczane do limitu 29 zł, a w usłudze Wszystko komórkowe za 29 zł, płacisz za nie dodatkowo do kwoty 10 zł maksymalnie, więc po co przepłacać. Polecam więc zmianę usługi przez konto nju mobile, tylko nie wyłączaj dotychczasowej, a zleć włączenie nowej, wtedy w jednym zamówieniu podstawi się wyłączenie "starej" i zmiana przebiegnie płynnie od kolejnego okresu rozliczeniowego. Połączenie na szwedzki numer komórkowy czy stacjonarny, to połączenie międzynarodowe, nie wliczane do limitu 29 zł, tylko płatne dodatkowo i nie ma to znaczenia czy rozmówca jest w kraju i stoi obok Ciebie czy w Szwecji. Możesz natomiast w ramach usługi, z której korzystasz dzwonić na polski numer komórkowy, który jest w Szwecji, bo nie musisz przecież wiedzieć, że ktoś jest za granicą w tym momencie. Naliczenie opłat tak jak w kraju, a za chwilę jak za granicą wynika ze specyfiki naliczania opłaty za połączenie międzynarodowe - to suma dwóch opłat: 0.19 zł za minutę połączenia w kraju + opłata wg tabeli cennika w ofercie nju na abonament. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 21:50 w dniu 2019-01-09]
 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2019-01-10 21:46)

Serdecznie dziękuję za obszerne wyjaśnienia! Pozdrawiam :)

~monikasz

 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2020-11-27 22:43)

A czy jak przejdę do tego bez limitu 29 z  wszystko komórkowe za 29 to zostanie mi usługa im dłużej tym lepiej z 30 Gb internetem? 

[edytowane przez adek1 o 22:50 w dniu 2020-11-27]
 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2020-11-27 22:48)

Hej :) Tak, zostanie, bo staż jest liczony od aktywacji numeru, a nie usługi. Pozdrawiam :) 

 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2020-11-27 22:51)

Bardzo dziękuję ??

 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2020-11-27 22:53)

Super 

[edytowane przez adek1 o 22:58 w dniu 2020-11-27]
 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2020-12-16 12:44)

tylko pamiętaj że jak będziesz chciała przenieść numer do innego operatora to przenoś obydwa bo tak czekają Cię chore rachunki za 2 numer

 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2020-12-16 12:45)

tylko pamiętaj że jak będziesz chciała przenieść numer do innego operatora to przenoś obydwa bo tak czekają Cię chore rachunki za 2 numer

 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2020-12-18 19:51)

to jest odpowiedź na post:

tylko pamiętaj że jak będziesz chciała przenieść numer do innego operatora to przenoś obydwa bo tak czekają Cię chore rachunki za 2 numer




Hej :) Tak jest jedynie w przypadku, gdy jest przenoszony numer główny,  ponieważ po jego odłączeniu  na dodatkowym opłaty są naliczane zgodnie z cennikiem co określa regulamin, a dodatkowo przychodzi informacja SMS-em na numer dodatkowy o obowiązujących opłatach. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 | monikasz (09.01.2019, 21:11)

Witam,


Zauważyłam, że mam włączoną usługę Wszystko komórkowe za 29. Ostatnio dodałam także drugi numer za 9 złotych. Nie za bardzo mogę dopatrzeć się różnic pomiędzy usługami Bez Limitu oraz Wszystko komórkowe i stąd pytanie: która usługa bardziej się opłaca i jakie są znaczące różnice między nimi?


Druga sprawa to niezrozumiały dla mnie koszt połączenia z numerami zagranicznymi. Proszę mi powiedzieć, czy jeżeli znajduję się w Polsce i dzwonię na numer z sieci szwedzkiej, to wg jakich opłat będę rozliczana? Czy jest różnica, jeżeli dzwonię na numer szwedzki (komórkowy) który fizycznie znajduje się w Szwecji oraz ten sam numer ale w Polsce?


Pytam, ponieważ zauważyłam, że czasami płacę tak jak za połączenia polskie, czasami jak za zagraniczne i nie wiem dlaczego tak może być...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników