forumnju z rachunkiemusługiim dłużej tym lepiej w nju na abonament

im dłużej tym lepiej w nju na abonament

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-08 21:57)

<div>czesc</div><div>pytanko, mam 3 numery w abo
</div><div>w ustawieniach w głównym numerze widze opcje czy właczona jest ta usługa i jest
</div><div>
</div><div>mam jeszcze nju dodatkowy i nju internet dodatkowy i tam nie widać czy ta opcja jest włączona</div><div>Czy staż na tych dwóch numerach jest liczony? Czy idzie to jakoś sprawdzić czy ta usługa na tych numerach jest włączona?
</div><div>
</div><div>
</div>

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-09 14:24)

Hej :) Usługa jest włączona tylko na numerze głównym, bo liczy się tylko staż numeru głównego, numer dodatkowy za 19 zł dostaje pakiet zgodny ze stażem numeru głównego. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 14:25 w dniu 2024-01-09]
 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-09 18:28)

<div>mam teraz 3 numery , za rok dojdzie mi czwarty numer i bede musiał rodzzielic je na dwie dwojki, numer dodatkowy stanie sie drugim numerem głównym i staż mam liczony od zera?
</div><div>
</div><div>
</div>

~lukasz

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-10 10:03)

Tak, staż będzie liczony od początku, bo trzeba będzie rozwiązać umowę na ten numer i przenieść go na kartę.

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-10 21:01)

Mam teraz 3 numery
A później dojdzie mi czwarty numer i będę robił dwie dwójki


Wszystkie mają być na abo nie karte, nie chce przenoście na karte



~lukasz

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-11 09:21)

Dwa zostaną na abonament na dotychczasowych zasadach, ale ten trzeci musisz zmigrować chwilowo na kartę, bo nie można przejść z jednego abonamentu na drugi bez podpisania nowej umowy, należy ją rozwiązać, bo ona jest w innym planie taryfowym i przenieść numer na kartę, tak by go zachować, a po przeniesieniu złożyć zamówienie na przeniesienie go z karty do abonamentu i dołączając drugi numer, tak żebyś miał po dwa numery na dwóch kontach.

 

im dłużej tym lepiej w nju na abonament (2024-01-11 10:44)

Jak tego nie zmienia lub gdy nie zwiększa ilości numerów w abo na jednej umowie to poszukam innego operatora który nie ma takiego fajnego podejścia do klienta


Powiem ze najchętniej bym miał wszystkie numery na jednym abo a nie płacić dwa rachunki i to jeszcze w różnych terminach (bo na ten sam termin przychodzenia faktur nikt mi nie zagwarantuje w nju)


Dlaczego nju tak podchodzi do sugestii klientów? Ja tego nie rozumiem

~lukasz

odpowiedź

im dłużej tym lepiej w nju na abonament | pilotka (11.01.2024, 09:21)

Dwa zostaną na abonament na dotychczasowych zasadach, ale ten trzeci musisz zmigrować chwilowo na kartę, bo nie można przejść z jednego abonamentu na drugi bez podpisania nowej umowy, należy ją rozwiązać, bo ona jest w innym planie taryfowym i przenieść numer na kartę, tak by go zachować, a po przeniesieniu złożyć zamówienie na przeniesienie go z karty do abonamentu i dołączając drugi numer, tak żebyś miał po dwa numery na dwóch kontach.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników