forumnju z rachunkiemusługiDodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze

 

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze (2023-10-04 11:08)

W stanie konta widzę, że GB z pakietu schodzą mi normalnie, a GB z okazji dnia klienta pozostają nieruszone :( Jak tak dalej pójdzie, to termin ważności dodatkowych GB upłynie, zanim zacznę je wykorzystywać. Czy taki był zamysł?

 

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze (2023-10-04 17:28)

to jest odpowiedź na post:

W stanie konta widzę, że GB z pakietu schodzą mi normalnie, a GB z okazji dnia klienta pozostają nieruszone :( Jak tak dalej pójdzie, to termin ważności dodatkowych GB upłynie, zanim zacznę je wykorzystywać. Czy taki był zamysł?
<div>

</div><div>
</div><div>U mnie transfer schodzi z tego pakietu 20GB.
</div>

~gość1696433281347

 

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze (2023-10-05 07:05)

to jest odpowiedź na post:

W stanie konta widzę, że GB z pakietu schodzą mi normalnie, a GB z okazji dnia klienta pozostają nieruszone


Wczoraj uruchomiłem usługę, a teraz widzę, że mam poniżej 20GB. Dane o zużyciu mogą pojawiać się na koncie z opóźnieniem, sprawdź jeszcze raz, powinno być zaktualizowane.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze (2023-10-06 16:26)

U mnie również w pierwszej kolejności schodzi  z pakietu 20 GB

 

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze (2023-10-07 22:04)

mam wrażenie że nie tak spojrzałeś na rozliczenie konta , u mnie też w pierwszej kolejności rozliczane jest dodatkowe  20 GB

~gość1696709048436

 

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze (2023-10-07 23:09)

to jest odpowiedź na post:

mam wrażenie że nie tak spojrzałeś na rozliczenie konta , u mnie też w pierwszej kolejności rozliczane jest dodatkowe  20 GB
<div>

</div><div>
</div><div>rozliczenia w nju nie są miarodajne bo różne cuda pokazują. raz dodaje 0,5 GB potem odejmuje... żadna to miara zużycia...</div><div>ale faktem jest, że u mnie też schodzą gigsy z promocji Orange na dzień klienta
</div>

~gość1696712956504

 

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze (2023-10-10 20:40)

Hej. Mam 9 GB i środki schodzą mi z pakietu 20 GB na dzień Klienta. Pozdrawiam :)

 

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze (2023-10-11 16:47)

to jest odpowiedź na post:

Hej. Mam 9 GB i środki schodzą mi z pakietu 20 GB na dzień Klienta. Pozdrawiam :)
<div>

</div><div>
</div><div>O jakie 9 GB chodzi?
</div>

~gość1697035621760

 

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze (2023-10-13 20:16)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>O jakie 9 GB chodzi?
</div>

Hej :) O taki dodatkowy, jednorazowy pakiet 9 GB za 9 zł, który można uruchomić SMS-em o treści AKT pod numer 80355 lub w zakładce usługi po zalogowaniu na konto nju,  Pozdrawiam :)

odpowiedź

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze | rmwpl (04.10.2023, 11:08)

W stanie konta widzę, że GB z pakietu schodzą mi normalnie, a GB z okazji dnia klienta pozostają nieruszone :( Jak tak dalej pójdzie, to termin ważności dodatkowych GB upłynie, zanim zacznę je wykorzystywać. Czy taki był zamysł?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników