forumnju z rachunkiemusługinie zarejestrowano w sieci

nie zarejestrowano w sieci

 

nie zarejestrowano w sieci (2017-08-23 09:29)

Przeniosłam się z orange do nju, od dzisiaj powinnam dzwonić już z nju, natomiast gdy wybieram numer wyświetla mi się komunikat "nie zarejestrowano w sieci", mimo że aktywowałam numer w nju, podałam kod i hasło potrzebne do aktywacji, gdy dzisiaj próbuję to powtórzyć, wyświetla mi w internecie, że numer jest aktywny, a w telefonie, że nie zarejestrowałam się w sieci.

~ende

 

nie zarejestrowano w sieci (2017-08-23 09:45)

Wyłącz i włącz telefon ponownie.

 

nie zarejestrowano w sieci (2017-12-01 07:46)

Mam ten sam problem, nie pomaga wyłączenie i włączenie tel

~canabis4

 

nie zarejestrowano w sieci (2019-08-03 14:42)

mam to samo

~damian3

 

nie zarejestrowano w sieci (2020-01-12 09:15)

Cześć, czy jest ktoś kto może pomóc mi w rozwiązaniu podobnego problemu? jest niedziela i pomoc przez telefon (z innej sieci) nie działa, a ja pilnie potrzebuje odzyskać dostęp do sieci, błagam, idę do szpitala i nie mam działającego telefonu!!!! :( Nie mogę się zalogować na konto w nju bo nie pamiętam hasła, a kod jest wysyłany na telefon, który nie działa. Nie sprawdzę płatności w banku bo ten przesyła sms-kody, które nie przychodzą....

~jaga

 

nie zarejestrowano w sieci (2020-01-12 15:14)

Wyłącz i włącz telefon , ewentualnie wyjmij i włóż kartę sim

~gość1578838446725

 

nie zarejestrowano w sieci (2020-01-12 18:33)

Też mam ten problem. Zmieniałam kartę na nano i wyłączyli mi starą kartę, do 3 godzin miała być aktywowana nowa. Minęło 6 godzin, telefon widzi sieć, natomiast wyświetla się komunikat "nie zarejestrowano w sieci". 
Czy ma ktoś pomysł, co z tym fantem zrobić?

 

nie zarejestrowano w sieci (2020-01-12 21:55)

to jest odpowiedź na post:

Też mam ten problem. Zmieniałam kartę na nano i wyłączyli mi starą kartę, do 3 godzin miała być aktywowana nowa. Minęło 6 godzin, telefon widzi sieć, natomiast wyświetla się komunikat "nie zarejestrowano w sieci". 
Czy ma ktoś pomysł, co z tym fantem zrobić?


Zrób to co napisał gościu wcześnie , wtedy zobaczysz co będzie

~gość1578862552075

 

nie zarejestrowano w sieci (2020-01-13 13:34)

Hej :) Jest jakiś błąd z samodzielną aktywacją karty. Zadzwoń z innego numeru do BOK pod numer 690610610 podaj jej numer i aktywują ją. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 13:37 w dniu 2020-01-13]

odpowiedź

nie zarejestrowano w sieci | ~ende (23.08.2017, 09:29)

Przeniosłam się z orange do nju, od dzisiaj powinnam dzwonić już z nju, natomiast gdy wybieram numer wyświetla mi się komunikat "nie zarejestrowano w sieci", mimo że aktywowałam numer w nju, podałam kod i hasło potrzebne do aktywacji, gdy dzisiaj próbuję to powtórzyć, wyświetla mi w internecie, że numer jest aktywny, a w telefonie, że nie zarejestrowałam się w sieci.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników