forumnju z rachunkiemusługiProblem zasięgiem podczas rozmowy

Problem zasięgiem podczas rozmowy

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-18 18:41)

Witam. Jestem w nju mobile od 20 stycznia i niestety coraz bardziej zastanawiam się czy nie zrobiłem głupoty przechodząc do tej sieci ponieważ mam problem z rozmowami chodzi o to że jeśli z kimś rozmawiam to co jakiś czas w ogóle osoba z którą rozmawiam mnie nie słyszy, dopiero po ok 5-10 słyszy mnie ponownie i znowu można gadać parę minut bez problemu po czym znowu ten sam problem :(. Pisałem do nju i dostałem odpowiedź że po weryfikacji u nich wszystko jest ok i że jest to problem mojego urządzenia jakim jest xiaomi mi9 LITE. Przedtem miałem numer w Play i zasięg ustawiony na sztywno na Orange i nigdy nie było takiego problemu jak tutaj. Co mogę jeszcze zrobić w tym kierunku? Gdzie ewentualnie pisać lub dzwonić? Jeśli dalej będzie tak samo to moja krótka przygoda chyba z nju się niestety zakończy. Czy ktoś może pomóc?

~grzegorz1652

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-18 21:17)

Dosyć krótko jesteś w nju , jednak był jakiś powód że przeniosłaś się i dlatego możesz też zrezygnować . Inne tanie sieci nić więcej ci nie zaproponują . Pomóc możesz sobie sama składając różne formy reklamacji w różny sposób.  Wszystko jest w zakładce kontakt + reklamacja przez swoje konto .

~gość1613679469020

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-18 21:36)

to jest odpowiedź na post:

Dosyć krótko jesteś w nju , jednak był jakiś powód że przeniosłaś się i dlatego możesz też zrezygnować . Inne tanie sieci nić więcej ci nie zaproponują . Pomóc możesz sobie sama składając różne formy reklamacji w różny sposób.  Wszystko jest w zakładce kontakt + reklamacja przez swoje konto .




Tak tylko napisali mi że każde kolejne zgłoszenia w tym temacie nie będą rozpatrywane

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-19 17:38)

Hej :) Jeżeli problem był kilkukrotnie weryfikowany i nie ma problemu z nadajnikami, to rzeczywiście warto przetestować kartę w innym urządzeniu, tym bardziej, że korzystałeś w Playu w roamingu krajowym z nadajników Orange, a nju działa na tych samych nadajnikach. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 17:40 w dniu 2021-02-19]
 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-19 22:39)

Faktycznie coś chyba nju mobile nie lubi urządzeń xiaomi bo przełożyłem kartę sił do Samsung a 7 2018 i zadzwoniłem na ten sam numer z którym podczas rozmowy miałem problemy i ani razu nie stało się tak jak na xiaomi :( jakoś chyba trzeba będzie z tym żyć bo nie mam zamiaru rezygnować z marki xiaomi

~grzegorz1652

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-20 08:43)

Ja mieszkam w bloku z wielkiej płyty na granicy zasięgu 3 nadajników i musiałem wyłaczyc LTE/wymusic tryb 3G aby móc rozmawac w całym mieszkaniu (przy 4G zasięg miałem tylko przy oknie).

Do przełączania sieci (w słuzbowym LG trzeba się zdrowo naklikac, aby dośc do tego miejsca) mam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dc.max.a2g_3g_4g&hl=pl&gl=US

A siłę sygnału testuję programem "NetworkCell Info Lite" od M2Catalyst.

Byc może ten model Xiaomi ma słabsza antenę.

[edytowane przez jacp11 o 08:43 w dniu 2021-02-20]

odpowiedź

Problem zasięgiem podczas rozmowy | jacp11 (20.02.2021, 08:43)

Ja mieszkam w bloku z wielkiej płyty na granicy zasięgu 3 nadajników i musiałem wyłaczyc LTE/wymusic tryb 3G aby móc rozmawac w całym mieszkaniu (przy 4G zasięg miałem tylko przy oknie).

Do przełączania sieci (w słuzbowym LG trzeba się zdrowo naklikac, aby dośc do tego miejsca) mam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dc.max.a2g_3g_4g&hl=pl&gl=US

A siłę sygnału testuję programem "NetworkCell Info Lite" od M2Catalyst.

Byc może ten model Xiaomi ma słabsza antenę.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników