forumnju z rachunkiemusługiProblem zasięgiem podczas rozmowy

Problem zasięgiem podczas rozmowy

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-18 18:41)

Witam. Jestem w nju mobile od 20 stycznia i niestety coraz bardziej zastanawiam się czy nie zrobiłem głupoty przechodząc do tej sieci ponieważ mam problem z rozmowami chodzi o to że jeśli z kimś rozmawiam to co jakiś czas w ogóle osoba z którą rozmawiam mnie nie słyszy, dopiero po ok 5-10 słyszy mnie ponownie i znowu można gadać parę minut bez problemu po czym znowu ten sam problem :(. Pisałem do nju i dostałem odpowiedź że po weryfikacji u nich wszystko jest ok i że jest to problem mojego urządzenia jakim jest xiaomi mi9 LITE. Przedtem miałem numer w Play i zasięg ustawiony na sztywno na Orange i nigdy nie było takiego problemu jak tutaj. Co mogę jeszcze zrobić w tym kierunku? Gdzie ewentualnie pisać lub dzwonić? Jeśli dalej będzie tak samo to moja krótka przygoda chyba z nju się niestety zakończy. Czy ktoś może pomóc?

~grzegorz1652

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-18 21:17)

Dosyć krótko jesteś w nju , jednak był jakiś powód że przeniosłaś się i dlatego możesz też zrezygnować . Inne tanie sieci nić więcej ci nie zaproponują . Pomóc możesz sobie sama składając różne formy reklamacji w różny sposób.  Wszystko jest w zakładce kontakt + reklamacja przez swoje konto .

~gość1613679469020

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-18 21:36)

to jest odpowiedź na post:

Dosyć krótko jesteś w nju , jednak był jakiś powód że przeniosłaś się i dlatego możesz też zrezygnować . Inne tanie sieci nić więcej ci nie zaproponują . Pomóc możesz sobie sama składając różne formy reklamacji w różny sposób.  Wszystko jest w zakładce kontakt + reklamacja przez swoje konto .




Tak tylko napisali mi że każde kolejne zgłoszenia w tym temacie nie będą rozpatrywane

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-19 17:38)

Hej :) Jeżeli problem był kilkukrotnie weryfikowany i nie ma problemu z nadajnikami, to rzeczywiście warto przetestować kartę w innym urządzeniu, tym bardziej, że korzystałeś w Playu w roamingu krajowym z nadajników Orange, a nju działa na tych samych nadajnikach. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 17:40 w dniu 2021-02-19]
 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-19 22:39)

Faktycznie coś chyba nju mobile nie lubi urządzeń xiaomi bo przełożyłem kartę sił do Samsung a 7 2018 i zadzwoniłem na ten sam numer z którym podczas rozmowy miałem problemy i ani razu nie stało się tak jak na xiaomi :( jakoś chyba trzeba będzie z tym żyć bo nie mam zamiaru rezygnować z marki xiaomi

~grzegorz1652

 

Problem zasięgiem podczas rozmowy (2021-02-20 08:43)

Ja mieszkam w bloku z wielkiej płyty na granicy zasięgu 3 nadajników i musiałem wyłaczyc LTE/wymusic tryb 3G aby móc rozmawac w całym mieszkaniu (przy 4G zasięg miałem tylko przy oknie).

Do przełączania sieci (w słuzbowym LG trzeba się zdrowo naklikac, aby dośc do tego miejsca) mam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dc.max.a2g_3g_4g&hl=pl&gl=US

A siłę sygnału testuję programem "NetworkCell Info Lite" od M2Catalyst.

Byc może ten model Xiaomi ma słabsza antenę.

[edytowane przez jacp11 o 08:43 w dniu 2021-02-20]

odpowiedź

Problem zasięgiem podczas rozmowy | ~gość1613679469020 (18.02.2021, 21:17)

Dosyć krótko jesteś w nju , jednak był jakiś powód że przeniosłaś się i dlatego możesz też zrezygnować . Inne tanie sieci nić więcej ci nie zaproponują . Pomóc możesz sobie sama składając różne formy reklamacji w różny sposób.  Wszystko jest w zakładce kontakt + reklamacja przez swoje konto .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

48 gości i 0 zalogowanych użytkowników