forumnju z rachunkiemusługiBardzo wolny internet nju internetowy

Bardzo wolny internet nju internetowy

 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-08-03 19:21)

Cześć :)  Pakiet odnawia się wraz z okresem rozliczeniowym, czyli z dniem wystawienia faktury, a nie terminem jej płatności. Aby przywrócić pełną prędkość do końca bieżącego okresu rozliczeniowego można aktywować pakiet 9 GB za 9 zł. Usługę możesz włączyć po zalogowaniu na konto nju mobile w zakładce Usługi  (jeżeli masz inne źródło internetu) ,wysyłając z tej karty SIM SMS-a o treści AKT pod numer 80355 albo kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 690610610. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 19:22 w dniu 2020-08-03]
 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-08-03 20:23)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry. Płatności były dokonywane w terminie. Czerwcowy pakiet internetowy został wykorzystany i internet miał zwolnic, ale niestety można powiedzieć, że właściwie nie działał (nie byłam w stanie opłacić nawet rachunku za lipiec i musiałam skorzystać z telefonu i internetu innej osoby). Minęło około 5 dni od oplacenia faktury za lipiec, internet nadal praktycznie nie działa, a na moim koncie jest informacja, że został on wykorzystany. Ale czy nie powinien on się odnowić po dokonaniu płatności skoro mamy już kolejny miesiąc? Pozdrawiam

Jjeśli ten internet jest dla Ciebie ważny , może warto zabespieczyć odpowiednią kaskę z wyprzedzeniem . Nie będzie wtedy spowolnienia a szybkość będzie zawsze odpowiednia .
Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-08-24 18:06)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry. Płatności były dokonywane w terminie. Czerwcowy pakiet internetowy został wykorzystany i internet miał zwolnic, ale niestety można powiedzieć, że właściwie nie działał (nie byłam w stanie opłacić nawet rachunku za lipiec i musiałam skorzystać z telefonu i internetu innej osoby). Minęło około 5 dni od oplacenia faktury za lipiec, internet nadal praktycznie nie działa, a na moim koncie jest informacja, że został on wykorzystany. Ale czy nie powinien on się odnowić po dokonaniu płatności skoro mamy już kolejny miesiąc? Pozdrawiam




Cześć. Internet odnawia się wraz z początkiem nowego okresu rozliczeniowego, nie z dniem opłacenia faktury. Sprawdź na swoim koncie w zakładce "Stan konta", kiedy zaczyna się on u Ciebie. Będzie to data na górze strony. 
Co do prędkości, to po wykorzystaniu pakietu internet faktycznie zwalnia, ale tak mocno, że czasem wydaje się, jakby nie działał w ogóle. Z technicznej strony, to spowolnienie ogranicza prędkość do 1 Mbit/s, czyli tak, jak działała neostrada jakieś 10-15 lat temu :) Jeśli porównasz, jak wyglądały strony internetowe wtedy i teraz (im ładniesza, bardziej kolorowa strona, tym więcej danych trzeba przesłać), to już wiesz, dlaczego masz wrażenie, że nie działa :)

 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-08-25 21:55)

U mnie teren, w miarę otwarty, 7 km do nadajnika, dwie anteny w krosie na kilku metrach. Przez ponad rok ~ 20 Mb / s w LTE. Rewelacja. Z dnia na dzień LTE nie łączy, wymuszone 3G daje ~ 2 Mb /s. Praca w takich warunkach to koszmar. Pomoc techniczna tłumaczy sytuację wakacjami i dziećmi obciążającymi sieć... Jakby w zeszłym roku wakacji nie było a sugestia, że może w nocy będzie lepiej...
Nie jest. Jest żenada, bo po prostu straciłem zasięg i wszystko trwa koszmarnie długo.
Masakra.

~pragski

 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-08-25 21:56)

Dodam, że do działu technicznego dzwoniłem jakiś miesiąc temu, po kilku dniach z problemem.

~pragski

 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-11-18 18:55)

Sytuacja się znowu powtarza, chwilami internet zwalnia prawie do  zera, porażka.

[edytowane przez rc36 o 18:56 w dniu 2020-11-18]
 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-11-19 20:12)

Ja już 3 skargę napisałem internet prędkość 0,4 kB do 17 kB  czasem coś podskoczy do 200 kB i za sekundę  znowu 4 kB  lub brak horror.

 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2020-11-19 20:13)

Ja już 3 skargę napisałem internet prędkość 0,4 kB do 17 kB  czasem coś podskoczy do 200 kB i za sekundę  znowu 4 kB  lub brak horror.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2021-08-11 08:30)

Internet zamula od 2 tygodni co chwile przeskakuje z 4g na 3g nie da sie strony nawet otworzyć masakra jakaś jak kupiłem 4 miesiące temu to wszystko pięknie chodziło a teraz to tragedia jest 

~qqqqq

 

Bardzo wolny internet nju internetowy (2021-08-11 12:03)

Zgłoś to przez formularz kontaktowy do nju z dokładną lokalizacją . Dobrze jest też przeczyścić telefon ze zbędnych aplikacji , po prostu odmulić telefon . Co jakiś czas warto też wyłączyć telefon . Pomaga  :)

~gość1628676216957

odpowiedź

Bardzo wolny internet nju internetowy | rc36 (26.07.2020, 16:40)

<div>Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim pececie, dzisiaj chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju internetowy, stan konta ok. 30GB. Internet w telefonie też muli i też w nju, przez pól roku internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. Pytanie jaka jest tego przyczyna?
</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników