forumnju na kartęusługi"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-07-17 10:14)


Witam
Mam problem z doładowaniem telefonu. Przy próbie doładowania telefonu ze strony http://www.doladowania.njumobile.pl  wyskakuje komunikat: "Podany numer nie może zostać zasilony." . Dlaczego nie mogę doładować swojego numeru ? Dodam tylko, że ten numer został dzisiaj przeniesiony z Plus na Kartę. Czy w tym może leżeć przyczyna problemu ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-07-17 10:41)

Witam . Ja przenosiłem swój ( drugi ) numerek z Virgin i miałem problem z doładowaniem swojego numeru przez kanał konta w banku . Po kontakcie z Infolinią Banku okazało się iż numery przenoszone otrzymają taką możliwość dopiero po upływie 24 godz od przeniesienia , gdyż system musi "przetrawić" i przestawić się na zmianę operatora sieci . Zatem do 24 godz tylko zdrapka lub terminal .  Po upływie w/w okresu doładowania On Line zaczęły mi działać bez problemu . Więc tu może analogiczny przypadek . Reasumując wstrzymaj się do 24 godz i spróbuj ponownie . Pozdrawiam

[edytowane przez benji.wm o 10:43 w dniu 2013-07-17]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-25 14:51)

Ja nic nie przenosiłem oryginalny starter i też  wyskakuje komunikat: "Podany numer nie może zostać zasilony." coś nie halo z tym NJU.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-25 15:21)

mam to samo? o co kaman? nowy starter...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-25 16:35)

Ja mam tak samo ;-( Co jest ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-25 17:20)

Ja też mam ten błąd, z tym, że wcześniej już doładowywałem konto. Dzisiaj pierwszy problem taki, że doładowałem konto przez mBank, i nie doszło na konto tel. Postanowiłem znowu tym razem ze strony, i wystąpił ten komunikat. Nie wiem co jest grane. W nju jestem od miesiaca - przenosilem numer z orange, ale juz 4 razy tutaj doladowywalem i nie bylo problemu, a teraz prosze...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-26 09:53)

ja już wcześniej doładowywałem i było ok, teraz też mi się pojawia ten komunikat, co jest? tak dbają o klientów? no troszke nie fajnie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tscrow

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-26 15:56)

Witam, doładowania przez banki i strony internetowe działają już poprawnie. Przepraszamy za utrudnienia.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-11-05 15:25)

to jest odpowiedź na post:

Witam, doładowania przez banki i strony internetowe działają już poprawnie. Przepraszamy za utrudnienia.


W moim przypadku również nie mogę doładować elektronicznie numeru telefonu. Numer był przenoszony z PLAY o i ile ma to znaczenie. Napisałem wczoraj zgłoszenie techniczne, które jak na razie zostało bez odpowiedzi. Więc postanowiłem napisać też w tym miejscu z nadzieją , że przyśpieszy to rozwiązanie dość poważnego dla problemu.
Identyfikator:1455053747

[edytowane przez anteck o 15:26 w dniu 2013-11-05]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-11-05 22:53)

Coś im się chrzani. Ja mam abonament i sprawdzić konta nie mogę kiedy chcę ... Informatycy powinni się tym zająć !

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~abon

odpowiedź

" | Podany numer nie może zostać zasilony" ( - kłopoty z doładowaniem)


Witam
Mam problem z doładowaniem telefonu. Przy próbie doładowania telefonu ze strony http://www.doladowania.njumobile.pl  wyskakuje komunikat: "Podany numer nie może zostać zasilony." . Dlaczego nie mogę doładować swojego numeru ? Dodam tylko, że ten numer został dzisiaj przeniesiony z Plus na Kartę. Czy w tym może leżeć przyczyna problemu ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

271 gości i 0 zalogowanych użytkowników