profil na forum

nick
benji.wm
nowicjusz

moje ostatnie

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę?

(2013-07-24 13:32 w wątku czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę?)

Mała podpowiedź co i jak zrobić - załączona w linku . Pozdrawiam Benji  :) Przenoszenie numeru

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

(2013-07-17 20:21 w wątku Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem)

@ ~user194 Wybacz przez niedopatrzenie podałem omyłkowo link z archiwalnym regulaminem " promocji " , tu jest aktualny z 24 czerwca 2013 r. Pozdrawiam Regulamin migracji z Orange na kartę do oferty nju z rachunkiem

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

(2013-07-17 14:28 w wątku Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem)

Przenieś nr możesz przez sklep nju - link w załączeniu , przypomnę tylko że w nju zerowy nie ma abonamentu tylko płacimy za to co wydzwonimy . Polecam również włączyć e-f@kturę  Pozdrawiam  Przenieś numer do nju z rachunkiem - sklep

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem

(2013-07-17 10:41 w wątku "Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem)

Witam . Ja przenosiłem swój ( drugi ) numerek z Virgin i miałem problem z doładowaniem swojego numeru przez kanał konta w banku . Po kontakcie z Infolinią Banku okazało się iż numery przenoszone otrzymają taką możliwość dopiero po upływie 24 godz od przeniesienia , gdyż system musi "przetrawić" i przestawić się na zmianę operatora sieci . Zatem do 24 godz tylko zdrapka lub terminal .  Po upływie w/w okresu doładowania On Line zaczęły mi działać bez problemu . Więc tu może analogiczny przypadek . Reasumując wstrzymaj się do 24 godz i spróbuj ponownie . Pozdrawiam

ta odpowiedź była przydatna
dla 12 osób

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

(2013-07-16 17:50 w wątku Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem)

Cytat z regulaminu : Niewykorzystane jednostki taryfowe z doładowań realizowanych samodzielnie przez Abonenta Ofert na kartę nie zostaną przeniesione do oferty nju z rachunkiem.
Jednostki taryfowe pochodzące z doładowań promocyjnych przyznane w ramach odrębnych usług lub promocji nie zostają przeniesione i nie będą do wykorzystania w ofercie nju z rachunkiem

Aby skorzystać z Promocji Abonent powinien podpisać stosowne oświadczenie oraz zawrzeć umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ofercie nju z rachunkiem z zachowaniem dotychczasowego numeru abonenckiego (dalej; Umowa ). W celu wyrażenia woli otrzymania dokumentów niezbędnych do przejścia z oferty Orange na kartę lub oferty nju na kartę do oferty nju z rachunkiem i zawarcia przez Klienta Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z Operatorem w ofercie nju z rachunkiem z wykorzystaniem usług Sklepu Internetowego njumobile należy wejść na stronę internetową www.njumobile.pl i dokonać wyboru oferty nju z rachunkiem dostępnej w Sklepie Internetowym.Zmiana Oferty na kartę nastąpi w ciagu 7 dni od podpisania umowy o świadczeniu usług telekomunikacyjnych w ofercie nju z rachunkiem .

Co do nju buzz aktywacja nastąpi dopiero po przeniesieniu nr , nie wcześniej . Ps : Zmiana taryfy, po przeniesieniu następuje maksymalnie do 24h, jeśli chcesz to zrobić wcześniej, zaloguj się na swoje konto, wybierz "moja oferta" a następnie "zmień" i wybierz NJU Buzz  .

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób