forumnju na kartęusługiWifiCalling dla klientów nju mobile

WifiCalling dla klientów nju mobile

 

WifiCalling dla klientów nju mobile (2017-06-29 10:14)

Witam !
Wszędzie pełno jest informacji o uruchomieniu przez orange usługi WIFI Calling dla telefonów iphone. Czy komuś działa ta usługa w ofercie nju na kartę, bo w internecie można na innych forach spotkać taką informację. Mi nie działa :-(

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~michals

 

WifiCalling dla klientów nju mobile (2017-06-29 10:47)

VoLTE Ci działa? Jeśli tak to Wi-Fi calling też powinien, obie usługi są aktywowane jednocześnie. Sprawdź w BOK czy masz ta usługę włączoną od strony operatora. U mnie na jednym numerze usługi były włączone automatycznie (pojawiło się VoLTE, nie mam telefonu spełniającego aktualne wymagania do VoWiFi), a na drugim włączyli dopiero po wysłaniu zgłoszenia.

 

WifiCalling dla klientów nju mobile (2017-06-29 10:50)

Jak aktywować VoLTE ?

~michals

 

WifiCalling dla klientów nju mobile (2017-06-29 11:00)


Odpowiedź z BOK:

Nie trzeba włączać usługi, aktywuje się automatycznie. Obecnie jest dostępna tylko dla Samsungów S7 i S8

Więc z tymi iPhonami to jedna wielka ściema. Generalnie nie działa. Przeniosłem numer z VirginMobile i chyba dzisiaj czeka mnie wycieczka do Play i RedbulMobile :)   Szkoda....

Czy jest ktoś kto może potwierdzić że działa mu VoLTE i WIFI Calling na iphonie ?<span class="msg-text">

[edytowane przez michals o 11:19 w dniu 2017-06-29]

odpowiedź

WifiCalling dla klientów nju mobile | ~michals (29.06.2017, 10:14)

Witam !
Wszędzie pełno jest informacji o uruchomieniu przez orange usługi WIFI Calling dla telefonów iphone. Czy komuś działa ta usługa w ofercie nju na kartę, bo w internecie można na innych forach spotkać taką informację. Mi nie działa :-(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników