forumstrona www, moje kontomoje kontoNie przychodzi sms z kodem od Facebooka

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka

 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2019-07-03 01:30)

Mam problem, ponieważ zmieniłam wczoraj hasło na facebooku, wylogowalam sie ze wszystkich urzadzen. 
 Korzystam z uwierzytelniania, dwuetapowej weryfikacji. 
Chcac zalogowac sie na telefonie na fb, mial przyjsc sms z kodem - cisza ..... nie przychodzi, choć początkowo dochodziły bez problemu. Czy miał  ktoś może podobny problem? Jak odzyskać dostęp?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~porażka

 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2019-07-03 07:11)

Sprawdź:
1. Czy w telefonie nie masz zablokowanych numerów - wówczas SMS z niego jest odrzucany
2. Zaloguj się na swoim koncie w Nju i zobacz blokady PREMIUM

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2021-07-30 20:56)

to jest odpowiedź na post:

Sprawdź:
1. Czy w telefonie nie masz zablokowanych numerów - wówczas SMS z niego jest odrzucany
2. Zaloguj się na swoim koncie w Nju i zobacz blokady PREMIUM




Mam ten sam problem kod z facebooka nie dochodzi a kiedys dochodzil. Co robic?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2021-07-30 22:27)

Hej :) Akurat dwa dni temu wymieniałam telefon  i potrzebowałam kodów z facebooka i  SMS-y dochodziły. Jeśli sprawdziłeś w ustawieniach telefonu, że nie poblokowałeś numerów, wyślij zgłoszenie do BOK, podaj przykład braku otrzymania SMS-a z ostatnich 24 godzin . Przed wysłaniem  zgłoszenia, sprawdź czy jak zmienisz telefon kod dociera. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 22:44 w dniu 2021-07-30]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2021-07-30 23:02)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Akurat dwa dni temu wymieniałam telefon  i potrzebowałam kodów z facebooka i  SMS-y dochodziły. Jeśli sprawdziłeś w ustawieniach telefonu, że nie poblokowałeś numerów, wyślij zgłoszenie do BOK, podaj przykład braku otrzymania SMS-a z ostatnich 24 godzin . Przed wysłaniem  zgłoszenia, sprawdź czy jak zmienisz telefon kod dociera. Pozdrawiam :) 




Witam w telefonie usuniete wszystkie zablokowane nr  oraz zmiana aparatu tez nie daly efektu.



odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jaca

 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2021-09-15 08:15)

Mam to samo. Nie znalazłem, żeby cokolwiek było blokowane. SMSy nie dochodzą. Ktoś znalazł już rozwiązanie?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2021-09-15 15:04)

Podbijam, dziś zmieniłem tel, wprowadziłem poprawny numer SMSC, kody autoryzacyjne od facebooka nie docierają. Próbowałem na kilku różnych telefonach, żadnych blokad na koncie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2021-10-29 08:39)

Podbijam. Zmieniłem telefon. Chciałem skonfigurować facebooka i messengera. Do potwierdzenia obu aplikacji wymagany jest kod SMS, który nie dochodzi. 

~kamil

 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2021-10-29 11:26)

Zacznij od sprawdzenia:
1. Czy w telefonie nie masz zablokowanych numerów - wówczas SMS z niego jest odrzucany
2. Zaloguj się na swoim koncie w Nju i zobacz blokady PREMIUM

 

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka (2021-10-29 13:51)

to jest odpowiedź na post:

Zacznij od sprawdzenia:
1. Czy w telefonie nie masz zablokowanych numerów - wówczas SMS z niego jest odrzucany
<div>2. Zaloguj się na swoim koncie w Nju i zobacz blokady PREMIUM

</div><div>
</div><div>Która blokada może odpowiadać za taka sytuację?
</div>

~gość1635508301970

odpowiedź

Nie przychodzi sms z kodem od Facebooka | ~porażka (03.07.2019, 01:30)

Mam problem, ponieważ zmieniłam wczoraj hasło na facebooku, wylogowalam sie ze wszystkich urzadzen. 
 Korzystam z uwierzytelniania, dwuetapowej weryfikacji. 
Chcac zalogowac sie na telefonie na fb, mial przyjsc sms z kodem - cisza ..... nie przychodzi, choć początkowo dochodziły bez problemu. Czy miał  ktoś może podobny problem? Jak odzyskać dostęp?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 3 zalogowanych użytkowników