forumstrona www, moje kontomoje kontoZa co upomnienie oraz pytanie o esim

Za co upomnienie oraz pytanie o esim

 

Za co upomnienie oraz pytanie o esim (2021-09-18 16:58)

Chciałbym się zapytać za co dostałem uponienie jak pierwszy raz jestem na tym forum.Nie pisałem zadnego postu az do dzis.
Moze mi to ktoś wyjaśnic?


Oraz pytanie czy u was wogóle będzie esim

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Za co upomnienie oraz pytanie o esim (2021-09-20 13:42)

Za wstręt do czytania i zadawanie  pytania tuż pod postem z odpowiedzią - patrz wątek "eSIM w nju (w Orange juz jest)" w dziale "nju z rachunkiem > Usługi"<span times="" new="" roman",serif;="" mso-fareast-font-family:"times="" roman";mso-ansi-language:pl;mso-fareast-language:="" pl;mso-bidi-language:ar-sa"="">

[edytowane przez jacp11 o 13:46 w dniu 2021-09-20]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Za co upomnienie oraz pytanie o esim (2021-09-20 20:37)

to jest odpowiedź na post:

Za wstręt do czytania i zadawanie  pytania tuż pod postem z odpowiedzią - patrz wątek "eSIM w nju (w Orange juz jest)" w dziale "nju z rachunkiem > Usługi"<span times="" new="" roman",serif;="" mso-fareast-font-family:"times="" roman";mso-ansi-language:pl;mso-fareast-language:="" pl;mso-bidi-language:ar-sa"="">

<div><span times="" new="" roman",serif;="" mso-fareast-font-family:"times="" roman";mso-ansi-language:pl;mso-fareast-language:="" pl;mso-bidi-language:ar-sa"="">

</div><div><span times="" new="" roman",serif;="" mso-fareast-font-family:"times="" roman";mso-ansi-language:pl;mso-fareast-language:="" pl;mso-bidi-language:ar-sa"="">Nie ma to jak nadgorliwy moderator. Może trzeba było szukać pracy w SW a nie tutaj?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nick1

odpowiedź

Za co upomnienie oraz pytanie o esim | janek01 (18.09.2021, 16:58)

Chciałbym się zapytać za co dostałem uponienie jak pierwszy raz jestem na tym forum.Nie pisałem zadnego postu az do dzis.
Moze mi to ktoś wyjaśnic?


Oraz pytanie czy u was wogóle będzie esim
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników