forumstrona www, moje kontomoje kontoProblem z działaniem konta www na njumobie

Problem z działaniem konta www na njumobie

 

Problem z działaniem konta www na njumobie (2021-08-17 19:12)

Witam,
Czy jest jakiś sposób zgłoszenia problemu z działaniem konta na njumobile nie muszą dzwonić na konkretny numer ?
Po zalogowaniu się na swoje konto, klikając w cokolwiek (w tym formularz kontaktowy) otrzymuję komunikat:
<span >Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie później

<font color="#000000" face="Tahoma, Helvetica CE, Helvetica, sans-serif"><span >I tak już od dwóch dni ... a chciałem sobie ściągnąć tylko dokumentacje za rozliczenie za poprzedni miesiąc zanim zapłacę fakturę.</font>



odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~frustracjanjumobile

 

Problem z działaniem konta www na njumobie (2021-08-18 10:14)

Hej :) U mnie taki problem nie występuje, może wyczyść pliki cookies i historię przeglądania albo sprawdź działanie konta nju w innej przeglądarce. Nie ma innej możliwości wysłania zgłoszenia jak przez formularz kontaktowy, a on nie działa, pozostaje zatem kontakt z BOK.  Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z działaniem konta www na njumobie (2021-08-19 07:56)

U mnie również od dawna nie było problemu ze stroną nju . Jeśli nie mogę się zalogowac to tylko wtedy gdy jest przerwa techniczna , ale wtedy jest taka informacja . Natomiast jak chcę opłaćić faktury to przychodzą one na pocztę email i ty napewno też je dostajesz.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1629352581562

odpowiedź

Problem z działaniem konta www na njumobie | ~frustracjanjumobile (17.08.2021, 19:12)

Witam,
Czy jest jakiś sposób zgłoszenia problemu z działaniem konta na njumobile nie muszą dzwonić na konkretny numer ?
Po zalogowaniu się na swoje konto, klikając w cokolwiek (w tym formularz kontaktowy) otrzymuję komunikat:
<span >Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie później

<font color="#000000" face="Tahoma, Helvetica CE, Helvetica, sans-serif"><span >I tak już od dwóch dni ... a chciałem sobie ściągnąć tylko dokumentacje za rozliczenie za poprzedni miesiąc zanim zapłacę fakturę.</font>



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników