Brak zasięgu w domu

 

Brak zasięgu w domu (2018-05-05 12:06)

Witam.
Mieszkam w domu o grubych ścianach i przez to nie mam prawie zasięgu w domu i ciężko jest się do mnie dodzwonić :/ Macie jakieś pomysły na zwiększenie zasięgu w domu. Na zewnątrz jest wszystko ok.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak zasięgu w domu (2018-05-05 13:13)

Rozwiązaniem Twojego problemu może okazać się usługa Wi-Fi Calling. Podstawowym warunkiem, aby te rozwiązanie spełniło Twoje oczekiwanie, to stabilny dostęp do Internetu i przede wszystkim zasięg własnej sieci Wi-Fi po całym domu.

Więcej o usługę znajdziesz pod tym adresem:
https://www.njumobile.pl/oferta/wificalling

 

Brak zasięgu w domu (2018-05-08 10:51)

Trzeba było by cały czas mieć podłączone wi-fi w telefonie a to już lepiej wyjść na dwór :/ 
Czekam na inne pomysły chociaż ten również wezmę pod uwagę ale moim zdaniem jest to taki pół środek :/

 

Brak zasięgu w domu (2018-05-08 13:00)

Spróbuj może zmienić w ustawieniach aparatu telefonicznego tryb pracy sieci na 2 G. Innym rozwiązaniem, niestety kosztownym jest zakup anteny, bądź wzmacniacza sygnału sieci.

 

Brak zasięgu w domu (2018-05-15 21:28)

to jest odpowiedź na post:

Spróbuj może zmienić w ustawieniach aparatu telefonicznego tryb pracy sieci na 2 G. Innym rozwiązaniem, niestety kosztownym jest zakup anteny, bądź wzmacniacza sygnału sieci.



Wiem że jest to kosztowne ale chyba nie mam innego wyjścia tym bardziej że mieszkamy w 4 osoby i każdy ma ten problem nieważne w jakiej sieci :/ Może orjętujesz się w sprzęcie albo znasz kogoś kto mi doradzi ? :) Bym był bardzo wdzięczymy ;)

 

Brak zasięgu w domu (2018-05-16 17:45)

to jest odpowiedź na post:



Wiem że jest to kosztowne ale chyba nie mam innego wyjścia tym bardziej że mieszkamy w 4 osoby i każdy ma ten problem nieważne w jakiej sieci :/ Może orjętujesz się w sprzęcie albo znasz kogoś kto mi doradzi ? :) Bym był bardzo wdzięczymy ;)



Niestety Radku,  na sprzęcie się nie znam,  nigdy takiego nie testowałam, a zmiana trybu pracy sieci nic nie pomogła jak rozumiem?  Poszukaj, w sieci na pewno są użytkownicy, którzy mieli podobny problem i mogą się w sposób wiarygodny wypowiedzieć na temat sprzętu.

[edytowane przez pilotka o 17:47 w dniu 2018-05-16]
 

Brak zasięgu w domu (2018-05-17 07:52)

<div>Zajrzyj na forum ELEKTRODA - jest sporo wątków: KLIK</div>

[edytowane przez jacp11 o 07:55 w dniu 2018-05-17]

odpowiedź

Brak zasięgu w domu | radek10010 (05.05.2018, 12:06)

Witam.
Mieszkam w domu o grubych ścianach i przez to nie mam prawie zasięgu w domu i ciężko jest się do mnie dodzwonić :/ Macie jakieś pomysły na zwiększenie zasięgu w domu. Na zewnątrz jest wszystko ok.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników