profil na forum

nick
mykupl
nowicjusz

moje ostatnie

Aplikacja na iOS

(2018-05-09 08:22 w wątku Aplikacja na iOS)

to jest odpowiedź na post:

Aplikacja na ios NIJU kiedy bedziedzie dostępna??????



Obecnie funkcjonująca wersja aplikacji mobilnej nju dla Androida to nakładka, która łączy się z lekko odmienioną, okrojoną i responsywną wersją portalu www.njumobile.pl dla zalogowanych użytkowników. Naprawdę niema wielkiej szkody dla osób korzystających z systemu iOS. Cała funkcjonalność zapewni im Safari, gdy za jej pomocą zalogują się przez stronę.

A tak między słowami: jeżeli już ktoś podnosi swój status społeczny przez zakup/użytkowanie telefonu od Apple, może przecież (albo nawet powinien) wybrać mniej budżetowego operatora ;o)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all"

(2018-05-09 08:19 w wątku wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all")

to jest odpowiedź na post:

Pytanie może powielone ale nikt nie odpowiedział tylko każdy cwaniak do legendy odsyła bo pewnie sam nie wie o co chodzi.
DLACZEGO  połaczenia z ALL (Jeden na wszystko) są płatne?



To nie jest cwaniactwo. W szkolę nie uczyli, że czytanie (zwłaszcza map) zaczyna się od legendy!

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nekające telefony z numeru 123956015

(2018-05-09 08:17 w wątku nekające telefony z numeru 123956015)

to jest odpowiedź na post:

Do mnie w te-debile też dzwonią z tego numeru i się rozłączają. Czekam na naganiacza bo lubię sobie z nimi pogadać. Gdyby wiedział jakim jestem gawędziarzem to chyba by nie zadzwonił. Kiedyś zająłem mu prawie 10 minut i w końcu powiedział, że zmieni pracę.



Spróbuj swoich sił jako psychoterapeuta dla telemarketerów... ;)


ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Brak zasięgu w domu

(2018-05-05 13:13 w wątku Brak zasięgu w domu)

Rozwiązaniem Twojego problemu może okazać się usługa Wi-Fi Calling. Podstawowym warunkiem, aby te rozwiązanie spełniło Twoje oczekiwanie, to stabilny dostęp do Internetu i przede wszystkim zasięg własnej sieci Wi-Fi po całym domu.

Więcej o usługę znajdziesz pod tym adresem:
https://www.njumobile.pl/oferta/wificalling

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Aplikacja dla iOS

(2018-04-20 12:30 w wątku Aplikacja dla iOS)

Obecnie funkcjonująca wersja aplikacji mobilnej nju dla Androida to nakładka, która łączy się z lekko odmienioną, okrojoną i responsywną wersją portalu www.njumobile.pl dla zalogowanych użytkowników. Naprawdę niema wielkiej szkody dla osób korzystających z systemu iOS. Cała funkcjonalność zapewni im Safari, gdy za jej pomocą zalogują się przez stronę.

A tak między słowami: jeżeli już ktoś podnosi swój status społeczny przez zakup/użytkowanie telefonu od Apple, może przecież (albo nawet powinien) wybrać mniej budżetowego operatora ;o)

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób